Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:24 22.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Още една жена изядена от кучета!нови Отговор на мнението
Авторmovistar (Нерегистриран)
Публикувано27.11.07 20:14



Днес, в Ямболско село,е била нахапана до смърт английска заселничка.
Докога помиярите по улиците ще са по- важни от хората?
Време е да вземем нещата в свои ръце!
Очаквам идеи и съвети за отрова за кучета. Моля да не се включват човешки помияри,аман от тях. Горещите застъпници на бездомните кучета съветвам да си ги вземат вкъщи.



Тема Re: Още една жена изядена от кучета!нови [re: movistar] Отговор на мнението
Авторrevelator (Нерегистриран)
Публикувано27.11.07 21:31



Аз,като прост човек,ще споделя едно изпробвано решение


В един определен ден по радиото,вестниците и телевизията се излъчва следното съобщение:
"Уважаеми столичани,моля не извеждайте домашните си любимци на разходка утре и им осигурете подслон".
Когато дойде утрешният ден,по улиците тръгват десетина газки с по двама цигани вътре-един на волан и един отзад,въоръжен с пушка и вила,и се почва масова сеч на кучета и шибани хипи природозащитници



Тема Re: Още една жена изядена от кучета!нови [re: revelator] Отговор на мнението
Авторckapлeт (Нерегистриран)
Публикувано27.11.07 23:39



О,хора,защо сте толкова зли?Какво са ви направили бедните животинки?За да направят нещо те са били предизвикани.Те никога не нападат без причина.Не ви ли стигат всички беди и нещастия,а изкате да убивате нещо,което не сте създали вие.Бог ще ви съди,затова спрете с тази лудост да изтребвате бедните същества,които са толкова мили





Тема Re: Още една жена изядена от кучета!нови [re: ckapлeт] Отговор на мнението
Автор livewire (жена)
Публикувано28.11.07 06:24



Нищо бе, съвсем нищо не са направили



Една англичанка по - малко, голяма работа

Ако, не дай боже, това беше майка ти, пак ли щеше да призоваваш Господ на съд?



Тема Re: Още една жена изядена от кучета!нови [re: ckapлeт] Отговор на мнението
Автор maritima (аз,бе)
Публикувано28.11.07 07:29



Тези мили животинки за една бройка не ме наръфаха,добре,че излезе съсед от близкия магазин и ги разпъди.Четири бяха,дотичаха от около 100 метра с бесн лай,бяха се настървили от преминаваща кола.Хубаво мислех да ги черпя на другия ден с по половин кремвирш,но ми мина яда и не го направих. Не съм сигурна,че постъпих правилно.Пред очите ми уличен пес който си лежеше скочи на минаващо наблизо дете.Детето с нищо не го предизвика ,даже не го беше видяло,нито минаваше близо до него.Улицата беше пуста,здрач,не знам как щеше да свърши всичко,ако не бях наблизо,нито знам дали това дете не заеква,защото много се уплаши.



Тема Re: Още една жена изядена от кучета!нови [re: maritima] Отговор на мнението
АвторPyфли (Нерегистриран)
Публикувано28.11.07 07:44



Да ги съберат и да ги откарат на някой от дунавските острови, където да дочакат старините си спокойно.



Тема Re: Още една жена изядена от кучета!нови [re: Pyфли] Отговор на мнението
Автор maritima (аз,бе)
Публикувано28.11.07 09:00



И кой и с какво ще ги храни докато си чакат спокойно старините?



Тема Re: Още една жена изядена от кучета!нови [re: maritima] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано28.11.07 09:03



Ами, нали сме природолюбители. Да се хранят природно- плъхове, котки, себеподобни.

Колко мъка има на този свят, драги ми Смехурко!


Тема Re: Още една жена изядена от кучета!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор maritima (аз,бе)
Публикувано28.11.07 09:09



Ще ни вдигнат на балон европейските природници,не мой.Пък и по-хуманно е да не се мъчат в самоизяждане.Не виждам нищо лошо в безболезненото приспиване с инжекция.Обяваява се едноседмичен срок.Който иска да прибере куче и да го регистрира.След това всичко що е на улицата се събира и приспива.Хем така истинските любители ще покажат колко са загрижени,като ги приберат у тях си.Иначе и баба знае да ги нахрани с кофа отпадъци на ъгъла на блока и без друг ангажимент да се бие в гърдите колко ги обича.



Тема Re: Още една жена изядена от кучета! [re: maritima] Отговор на мнението
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано28.11.07 09:58



ейй ама наистина сте много жестоки

бездомните ккучета нападат от страх,или са предизвикани...и аз не съм съгласна да ги има по улиците,но не е нужно да бъдат избивани...най лесно е да се направи фондация която да ги прибира и да ги дава за осиновяване,както е в европейските страни,в испания например рядко ще видите куче което е някаква порода,всички са квартални превъзходни
и тази фондация да я направят нашите мили политици и мафиоти,поне да вложат някъде пари ,а не само по курви...но в никакъв случай фондацията не трябва да е общинска,щот съм ходила в дома в софия за бездомни кучета и една седмица не можех да махна гледката която видях там(((

Харесвам мечтите за бъдещето повече от историите за миналото


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.