Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:53 15.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Още една жена изядена от кучета! Отговор на мнението
Авторmovistar (Нерегистриран)
Публикувано27.11.07 20:14



Днес, в Ямболско село,е била нахапана до смърт английска заселничка.
Докога помиярите по улиците ще са по- важни от хората?
Време е да вземем нещата в свои ръце!
Очаквам идеи и съвети за отрова за кучета. Моля да не се включват човешки помияри,аман от тях. Горещите застъпници на бездомните кучета съветвам да си ги вземат вкъщи.



Тема Re: Още една жена изядена от кучета!нови [re: movistar] Отговор на мнението
Авторrevelator (Нерегистриран)
Публикувано27.11.07 21:31



Аз,като прост човек,ще споделя едно изпробвано решение


В един определен ден по радиото,вестниците и телевизията се излъчва следното съобщение:
"Уважаеми столичани,моля не извеждайте домашните си любимци на разходка утре и им осигурете подслон".
Когато дойде утрешният ден,по улиците тръгват десетина газки с по двама цигани вътре-един на волан и един отзад,въоръжен с пушка и вила,и се почва масова сеч на кучета и шибани хипи природозащитници



Тема Re: Още една жена изядена от кучета!нови [re: revelator] Отговор на мнението
Авторckapлeт (Нерегистриран)
Публикувано27.11.07 23:39



О,хора,защо сте толкова зли?Какво са ви направили бедните животинки?За да направят нещо те са били предизвикани.Те никога не нападат без причина.Не ви ли стигат всички беди и нещастия,а изкате да убивате нещо,което не сте създали вие.Бог ще ви съди,затова спрете с тази лудост да изтребвате бедните същества,които са толкова мили





Тема Re: Още една жена изядена от кучета!нови [re: ckapлeт] Отговор на мнението
Автор livewire (жена)
Публикувано28.11.07 06:24



Нищо бе, съвсем нищо не са направили



Една англичанка по - малко, голяма работа

Ако, не дай боже, това беше майка ти, пак ли щеше да призоваваш Господ на съд?



Тема Re: Още една жена изядена от кучета!нови [re: ckapлeт] Отговор на мнението
Автор maritima (аз,бе)
Публикувано28.11.07 07:29



Тези мили животинки за една бройка не ме наръфаха,добре,че излезе съсед от близкия магазин и ги разпъди.Четири бяха,дотичаха от около 100 метра с бесн лай,бяха се настървили от преминаваща кола.Хубаво мислех да ги черпя на другия ден с по половин кремвирш,но ми мина яда и не го направих. Не съм сигурна,че постъпих правилно.Пред очите ми уличен пес който си лежеше скочи на минаващо наблизо дете.Детето с нищо не го предизвика ,даже не го беше видяло,нито минаваше близо до него.Улицата беше пуста,здрач,не знам как щеше да свърши всичко,ако не бях наблизо,нито знам дали това дете не заеква,защото много се уплаши.



Тема Re: Още една жена изядена от кучета!нови [re: maritima] Отговор на мнението
АвторPyфли (Нерегистриран)
Публикувано28.11.07 07:44



Да ги съберат и да ги откарат на някой от дунавските острови, където да дочакат старините си спокойно.



Тема Re: Още една жена изядена от кучета!нови [re: Pyфли] Отговор на мнението
Автор maritima (аз,бе)
Публикувано28.11.07 09:00



И кой и с какво ще ги храни докато си чакат спокойно старините?



Тема Re: Още една жена изядена от кучета!нови [re: maritima] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано28.11.07 09:03



Ами, нали сме природолюбители. Да се хранят природно- плъхове, котки, себеподобни.

Колко мъка има на този свят, драги ми Смехурко!


Тема Re: Още една жена изядена от кучета!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор maritima (аз,бе)
Публикувано28.11.07 09:09



Ще ни вдигнат на балон европейските природници,не мой.Пък и по-хуманно е да не се мъчат в самоизяждане.Не виждам нищо лошо в безболезненото приспиване с инжекция.Обяваява се едноседмичен срок.Който иска да прибере куче и да го регистрира.След това всичко що е на улицата се събира и приспива.Хем така истинските любители ще покажат колко са загрижени,като ги приберат у тях си.Иначе и баба знае да ги нахрани с кофа отпадъци на ъгъла на блока и без друг ангажимент да се бие в гърдите колко ги обича.



Тема Re: Още една жена изядена от кучета!нови [re: maritima] Отговор на мнението
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано28.11.07 09:58



ейй ама наистина сте много жестоки

бездомните ккучета нападат от страх,или са предизвикани...и аз не съм съгласна да ги има по улиците,но не е нужно да бъдат избивани...най лесно е да се направи фондация която да ги прибира и да ги дава за осиновяване,както е в европейските страни,в испания например рядко ще видите куче което е някаква порода,всички са квартални превъзходни
и тази фондация да я направят нашите мили политици и мафиоти,поне да вложат някъде пари ,а не само по курви...но в никакъв случай фондацията не трябва да е общинска,щот съм ходила в дома в софия за бездомни кучета и една седмица не можех да махна гледката която видях там(((

Харесвам мечтите за бъдещето повече от историите за миналото

Тема Re: Още една жена изядена от кучета!нови [re: !!Фakличka!!] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано28.11.07 10:04



Чакай малко, бе! Тези кучета ще се погрижат ли за децата ми, ако аз взема да се гътна утре? Няма. Е що аз трябва да се грижа за тях? Да не съм ги аз раждала? Аз не ги хапя, а те като ме хапят, да си отнесат куршума и да се разкарват. А иди първо в домовете за деца и се потрисай, пък после обикаляй в приютите за кучета.
Пред очите ми преди година една глутница нападна едно цигане, дето събираше храна от кофите. И то по твоите виждания е виновно, щото го е било страх. Ми, страх го е, я! Опни се ти пред десет озверели кучета, па ги гледай смело.
Колко мъка има на този свят, драги ми Смехурко!

Редактирано от ПOЛУидиoтчeтo на 28.11.07 10:06.



Тема Re: Още една жена изядена от кучета!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано28.11.07 10:11



ама ти караш ли ми се нещо

нали знаеш кой е виновен за да има и бездомни деца и кучета??обществото е виновно и държавата,така че нЕма кво да ми се караш на мен! Просто казах какво може да се направи
И за сведение и пред мен са изкачали десетина кучета ма не оревах орталъка в нетапросто поседях малко на улициата с тях говорейки им нЕкви неща и те си тръгнаха животните по добре усещат добрия и лошия,и тва трее да го знаеш

Харесвам мечтите за бъдещето повече от историите за миналото

Тема Re: Още една жена изядена от кучета!нови [re: maritima] Отговор на мнението
Авторgt;:( (Нерегистриран)
Публикувано28.11.07 10:23



те точно тазни бабки и разни превъртели дърти моми ги хранят! баси, станали са като охранени прасета тука! а живея в "елитен" квартал! баси и помиярската история!



Тема Карам ти се, данови [re: !!Фakличka!!] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано28.11.07 10:25



Не ми обяснявай, че петгодишно дете е лошо и затова го били нападнали. Аз съм по-лоша от него, ама като ги погледна не ме нападат. А иначе, приказвай си с кучетата. Аз предпочитам хората. Но каквото и да ми обясняват някакви западни льольовци, които са си надвили на масрафа и са стигнали до кучетата, при недостиг на пари трябва да се предпочетат хората, пред кучетата.
Кучетата играят според ТОЯГАТА.

Колко мъка има на този свят, драги ми Смехурко!


Тема Re: Карам ти се, данови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано28.11.07 10:31



няма да ти обяснявам,само ще ти кажа що нападат деца,всички животни имат страх от децата...
я да те питам,като си толкова голяма защитничка кво направи ти за някое дете?кога отиде в някой дом,да прегърнеш някое дете,да му дадеш малко обич ? щот някои го правим,нищо че защитаваме и кучетата...
някой ми беше казал преди много години - който не обича животните,не обича себе си

Харесвам мечтите за бъдещето повече от историите за миналото



Тема Re: Карам ти се, данови [re: !!Фakличka!!] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано28.11.07 10:35



Като начало съм отгледала две деца. Иначе понякога правя дарения в такива домове. Не ходя да ги прегръщам, щото не виждам смисъл да ги лъжа, а и защото нямам време за това, щото ти няма да дойдеш да ми гледаш децата, докато прегръщам другите. В конкретния случай се опитахме да успокоим детето, макар че то избяга твърде бързо. Други въпросчета имаш ли? За кучета дарения няма да правя.

Колко мъка има на този свят, драги ми Смехурко!


Тема Re: Още една жена изядена от кучета!нови [re: !!Фakличka!!] Отговор на мнението
Автор:( (Нерегистриран)
Публикувано28.11.07 10:47



те пари за хората не дават - ти за помиярите искаш да дават.
като станем бяла държава - ше има приюти, до тогава да се избият до крак!

освен това - има приюти и в момента.



Тема да,нови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор:( (Нерегистриран)
Публикувано28.11.07 10:50



и аз това викам - аман от подобни помияри на два крака, дето за кучетата ми плачат, а не погледнат децата и възрастните хора, жените, дето са наядени до смърт или обезобразени!

тази като е толкова милосърдна - да си вземе 10-20 да си ги гледа У ТЯХ, не на улицата пред блока, У ТЯХ. лесно е...



Тема е "лошите" спореднови [re: !!Фakличka!!] Отговор на мнението
Автор:( (Нерегистриран)
Публикувано28.11.07 10:52



някакъв слабоумен мелез да мрат ли? бахти и логиката ... помиярска.

говорила си им? ама те просто наизлязоха и си ходеха покрай тебе или те нападаха ръмжейки и с оголени зъби? щото има разлика, а ти си говориш наизуст. имаш манталитета на бабка... заеби



Тема И правилно.нови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор ABe (разсеян)
Публикувано28.11.07 10:58



Кучозащитниците - да вървят по дяволите.

Аз бях побеснял - атакуваха ми сина на път към училище. Беше нахапан по краката. Имало и други случаи в блока, но аз бях там нов и никого не познавах.

И разчистих през зимата на 2002/2003 пространството около блока почти веднага след инцидента със сина ми. Имаше една глутница от 13 кучета. "Стануваха" на стотина м. от блока в празното поле, под един заслон, образувал се от изхвърлени счупени бетонови панели.
От прозореца на кухнята ни, на 11 ет. С флоберовата пушка (5.45 мм) на един приятел и колега. 11 от тринадесетте вече не представляваха опасност за квартала - убих ги на място. И се обадих на ХЕИ да дойдат да им приберат труповете. А другите две кучета изчезнаха някъде...

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема Re: Карам ти се, данови [re: !!Фakличka!!] Отговор на мнението
Автор:( (Нерегистриран)
Публикувано28.11.07 10:58



глупости - аз съм много по-зъл от всяка жена,камо ли пък дете, към бездомните помияри - ако е наблизо до мен винаги отнася по някоя тежка обувка в главата. едно даже почна нещо да притреперва като го изшутих веднъж, оттогава май стана нещо като инвалид първа група в помиярския си свят.
и познай - никое и не смее да припари, лаят там от 20-30 метра.


ако пред мен се случи нападение - ще ги избия, ще ги тровя ли, ще се съберем 5-6 човека и ще ги пребием с камъни и пръти ли - не знам. за сега не ме дразнят още толкова. теорията за "лошия" човек си е сври ... знаеш къде.



Тема Re: Още една жена изядена от кучета!нови [re: !!Фakличka!!] Отговор на мнението
Автор maritima (аз,бе)
Публикувано28.11.07 11:52



Виж сега.Първо ми е все тая каква точно е причината.Ако ме бяха наръфали и осакатили обяснението никаква работа не ми върши,Колко хора още трябва да умъртвят горките животни за да се вземат мерки.Когато ме бяха зобиколили и налитаха като бесни от четири страни се чувствах като овца.Тъй като това чувство никак не ми хареса един месец след това ходих с метална тръба в ръката и само чаках някое псе пак да опита за да имам повод да му сцепя тиквата.При следваща подобна ситуация ги нахранвам и кой каквото иска да говори.Щом общинта не взема мерки.И с газов пистолет съм се прибирала нощем пак заради глутниците.



Тема Re: Още една жена изядена от кучета!нови [re: gt;:(] Отговор на мнението
Автор maritima (аз,бе)
Публикувано28.11.07 12:20



Точно една такава мърша дето ги храни на другия ден ми каза,че видяла всичко/т.е.това,че ме заградиха и лаеха и налитаха като бесни/но те нямало да ме ухапят.Така и не разбрах защо не се намеси да ги разгони или повика при себе си щом ги храни и я слушат.И пак старата песен,че усещали кой бил лош и него нападали.Нейната тиква трябваше да счупя аз



Тема Re: Още една жена изядена от кучета!нови [re: gt;:(] Отговор на мнението
Автор maritima (аз,бе)
Публикувано28.11.07 12:23



За мен едно куче посегне ли на човек,без значение домашно или улично е - куршум.Никакви обяснения,че било предизвикано,уплашено и дрън,дрън ярина.Куче може да посяга на човек само ако е насъскано от стопанина си.При всяка самоинициатива в това отношение мерките трябва да са крайни.



Тема Re: Още една жена изядена от кучета!нови [re: movistar] Отговор на мнението
Автор maritima (аз,бе)
Публикувано28.11.07 13:09



Интересно ми е как ще реагират сега европйските природозщитници.Когато изядените са наши хора все ни учат,че трябва да сме хуманни.Този път изядоха по-европейка от нас.Дали ще се отнесат по същия начин.

Отрова навремето даваха от ХЕИ,онази черната ,за мишки/цинков сулфид,ако не греша/Вече сигурно не дават и не знам от къде да се снабди човек.



Тема Re: Още една жена изядена от кучета!нови [re: movistar] Отговор на мнението
Автор krispus (ex)
Публикувано28.11.07 14:00



Кучетата стават понякога агресивни усещайки мирис на страх,някой парфюми,
при побягване на обекта на нападението,ако изпаднете в такава ситуация си
вземете дълбоко въздух,стегнете мускулите на тялото си и дори и да няма ка-
мъни където сте, рязко се наведете и захвърлете по тях.Хиляди години човекът
е респектирал четириногите с ,,дълга ръка,, и е развил у тях инстинкт за самосъхранение при рязко навеждане и замахване.



Тема Re: Още една жена изядена от кучета!нови [re: maritima] Отговор на мнението
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано28.11.07 17:02



В нормалните държави, куче ухапе ли човек и го приспиват без хър и мър.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: Още една жена изядена от кучета!нови [re: ckapлeт] Отговор на мнението
Автор (o )( o)Модератор (бабунзери)
Публикувано28.11.07 17:59







Тема Re: Още една жена изядена от кучета!нови [re: krispus] Отговор на мнението
Автор maritima (аз,бе)
Публикувано28.11.07 20:06



Е,сега на кого да вярвам.Другаде ни обясняваха,че в подобна ситуация не трябвало да се навеждаме за камък защото това ги настървявало повече.А мен ме настървява това,че трябва да уча какво да правя ако изпадна в кучешка обсада.Нормално е да не се стига изобщо до такава.В България циганин и бездомно куче да си.



Тема пада и се :)нови [re: movistar] Отговор на мнението
Автор zaphod (void *lpNothing)
Публикувано28.11.07 20:06



и тя е била кучкарка, нахапали са я когато е разхождала кучето си


според мене гледането на кучета трябва да се забрани тотално.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема аз ще ги храня!нови [re: maritima] Отговор на мнението
Автор zaphod (void *lpNothing)
Публикувано28.11.07 20:09



с разфасовани природозащитници






NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Дуги идеи?нови [re: movistar] Отговор на мнението
Авторmovistar (Нерегистриран)
Публикувано28.11.07 22:17



Дотук само една идея за отрова- цинков сулфид, която май не е сигурно дали може да се намери . Чувал съм за цианкалий, но доколкото знам, и той не се продава. Това с пушката е неприложимо- не искам да привличам внимание. Искам тих, прикрит и коварен помиярски геноцид. Не ме интересува ,че "бедните животни" щели да страдат.
Отровните деликатеси ще бъдат раздавани ЛИЧНО на екземплярите от набелязана от мен ОПАСНА глутница, така че не приемам упреци,че може да пострадат домашни любимци или деца.
Градовете и селата са на хората, не на глутници от плодящи се на свобода помияри.
Те отдавна не са "изоставени от несъзнателните си стопани" бездомни кучета, а размножаваща се независима популация от ДИВИ животни.



Тема Re: Карам ти се, данови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано29.11.07 02:08



не говорим за дарения а за обич бе мила,знаеш ли кво е тва???


аз като за начало не съм отгледала никвио деца освен племеницата ми,няма нищо общо с свои деца и го знам...но това не ме прави по различна от теб

Харесвам мечтите за бъдещето повече от историите за миналото

Тема Re: Карам ти се, данови [re: :(] Отговор на мнението
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано29.11.07 02:16



е супер готин си няма що



Харесвам мечтите за бъдещето повече от историите за миналото

Тема Re: Дуги идеи?нови [re: movistar] Отговор на мнението
АвторPyфли (Нерегистриран)
Публикувано29.11.07 02:18



Спомням си за сандвич със запалена пиратка вътре но това става когато го прилъжеш кучето и започне да лови хаповете още във въздуха. Баааам и умира в адски мъки. Това разбира се е за най провинилите се екземпляри. Иначе в нашия квартал един ги беше атакувал със саморайски меч като беше бая накълцал едно, което взе че оцеля по чудо.
Мисля че от цялата работа може да се завърти добър бизнес с организиране на кучешки боеве.



Тема Re: Още една жена изядена от кучета!нови [re: gt;:(] Отговор на мнението
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано29.11.07 02:22



ей дришльо изобщо не ми дреме къде живея,ма ти си прост яко....
и се регни ,а



Харесвам мечтите за бъдещето повече от историите за миналото

Тема е как може??нови [re: Pyфли] Отговор на мнението
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано29.11.07 02:27



да сте толкова злобни???просто няма думи



Харесвам мечтите за бъдещето повече от историите за миналото

Тема Re: да,нови [re: :(] Отговор на мнението
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано29.11.07 02:34



абе ТЪПЧО,ТИ ОТКЪДЕ ЗНАЕШ АЗ НА КОЙ И КАК ПОМАГАМ ,А???

Харесвам мечтите за бъдещето повече от историите за миналото



Тема Re: Още една жена изядена от кучета!нови [re: :(] Отговор на мнението
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано29.11.07 02:34



еее тъп си,ае иди си



Харесвам мечтите за бъдещето повече от историите за миналото

Тема Аз пъкнови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано29.11.07 06:40



друго не мога да разбера - кат са им толкоз мили помиарчетата, защо ги крият, като минават да ги събират за кастрация??
Или направо, кат толкоз реват за тях, що не си ги вземат в къщи да си ги гледат? Аз мойте там си ги гледам, и ни хапят ни скачат на хора.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: Дуги идеи?нови [re: Pyфли] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано29.11.07 08:11



Не с пиратка бре-с бучка карабит.
Тука преди години така "захранвахме" гларусите,ама нещо напоследък карабита е кът.

Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове


Тема Re: Дуги идеи?нови [re: movistar] Отговор на мнението
Автор maritima (аз,бе)
Публикувано29.11.07 08:14



Цианкалий никога не се е продавал,а и едва ли ще прилъжеш куче да го изяде заради острата му миризма на горчиви бадеми.Достъпни в момента са само различни отрови за гризачи.Повечето са с еднотипно действие,но различни марки - нарушават кръвосъсирването и смъртта настъпва след няколко дни от вътрешни кръвоизливи и при достатъчно погълнато количество.
Съзнавам колко грозно звучи написаното и колко "жалостиви хора"ме мразят и проклинат в момента,но мисълта,че племенника ми,съседчето или което и да е дете може да се прибере нагризано от училище ме побеснява.
Снощи гледах репортаж по случая.Кучетата са упоени,нещо щели да им правят и след това да ги превозят до кучешки приют в Шумен,друг по-близо нямало.
Е,мама му стара,няма човек който да ме убеди,че това е нормално.Ако човек убие някого -затвор,ако куче убие някого -приют.
В държава в която просията се превърна в ежедневие - постоянно някой моли публично за пари за операция или лечение,защото държавата НЯМА ПАРИ.
В държава в която в домовете за сираци ,болни и възрастни хората живеят като скотове защото държавата НЯМА ПАРИ
В такава държава да се заделят каквити и да било пари за издръжка на кучешки приюти...няма достатъчно силна дума с която да го определя...

Когато започна десетилетието на ромската интеграция имаше българи които правиха постъпки да бъдат признати за цигани.Мисля,че ще има и хора които ще искат да бъдат признати за кучета за да им са подобри живота





Тема Re: е как може??нови [re: !!Фakличka!!] Отговор на мнението
Автор maritima (аз,бе)
Публикувано29.11.07 08:17



да сте толкова злобни???просто няма думи


Не сме злобни,а озлобени от всичко което става и остава безнаказано



Тема Последен пост на тема "деца"нови [re: !!Фakличka!!] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано29.11.07 08:25



щото темата е за кучетата.
Това, което те прави по-различна от мен е, че си по-малко трезвомислеща.

Когато една страна е недоразвита и не могат да оцелеят всички, има приоритети и приоритетът трябва да са хората.
Обич знам какво е и точно затова няма да отида да гушкам деца по домовете, щото като отидеш да ги гушнеш веднъж, те искат пак, т.е. трябва да се посветиш на това, а аз не мога всеки ден да ходя да ги гушкам, защото трябва да си гушкам моите, а и да заработвам за тях, пък и да себе си и така. А само по Коледа и Великден на тях не им върши работа. Ти колко пъти на седмица ходиш в тези домове, ама съвсем честно? Всъщност, няма нужда да ми отговаряш. Ако ходиш през ден, стискам ти ръката. Ако ходиш веднъж в месеца, не ми говори за обич.


Колко мъка има на този свят, драги ми Смехурко!

Тема Re: Дуги идеи?нови [re: maritima] Отговор на мнението
Автор zaphod (void *lpNothing)
Публикувано29.11.07 08:36



няма достатъчно силна дума с която да го определя... мекушавост? мисля че думата е достатъчно силна

това е най-лошата черта която човек може да носи.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Карам ти се, данови [re: !!Фakличka!!] Отговор на мнението
Авторпeшo (Нерегистриран)
Публикувано29.11.07 09:51



като за начало - роди си деца, отгледай ги, и после, като ги наръфат помиярите да видим, каква песен ще запееш.



Тема Re: Последен пост на тема "деца"нови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано29.11.07 10:24



отговарям ти честно..ходя рядко поради липса на време,но има две слънчица за които по често се грижа,помагам с каквото мога...болни дечица са и от години се занимавам с тях...тва е...

Харесвам мечтите за бъдещето повече от историите за миналото



Тема Re: е как може??нови [re: maritima] Отговор на мнението
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано29.11.07 10:26



такава ни е държавата,сами сме си виновни че живеем така,но усмихвай се по често



Харесвам мечтите за бъдещето повече от историите за миналото

Тема Re: е как може??нови [re: !!Фakличka!!] Отговор на мнението
Авторmaritima (Нерегистриран)
Публикувано29.11.07 10:59



тига сме си заравяли главата в пясъка с това"такава ни е държавата".Точно защото сами сме си виновни трябва сами да се оправяме.
Я ми кажи,ако кучета нахапят племенника ти,който казваш,че си гледала,пак ли ще са ти мили и драги/чукам на дърво да не става,само като пример ти го давам/



Тема Re: Последен пост на тема "деца"нови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Авторmaritima (Нерегистриран)
Публикувано29.11.07 11:11



Верно темата не е за децата,но не можах да се сдържа.Даже бях излязла от нета,но се върнах за малко.
Цинични са тези акции благотворителни по Коледа и Великден.Най-циничната е призива да вземем дете от дом за да изкара празниците с нас.
Ебати,като че ли е бездомно животинче което можеш да приютиш за малко,да го нахраниш и постоплиш и отново да го върнеш където е било.
Да му покажеш какъв друг живот съществува за да се чувства после още по-гадно в мизерията.А ти да се чувстваш благороден човек направил добро дело по Коледа.Смрад!



Тема Re: Дуги идеи?нови [re: maritima] Отговор на мнението
Авторlili (Нерегистриран)
Публикувано29.11.07 12:00



Е с такова нещо отдавна не се бях сблъсквала.А бе вие нормални ли сте?
И ще ми говорите,че българите били интелигетни,по прост народ няма и вие сте пълното доказателство за това.просто ми се плаче още колко време и години има да минат за да узрееме и да живеем в общество,което е със съзнанието на общество.И ако искате да ми кажете,че това да се тровят и убиват кучетата,защото някой е решил,че има правото да се саморазправя,ще ви кажа,че за това всички живееме в такава смешна държава,защото няма общесвено самосъзнание.Вие сте трагедия,направо ми е жал за вас,колко ви е жалък и празен живота.



Тема Re: Дуги идеи?нови [re: lili] Отговор на мнението
Автор livewire (жена)
Публикувано29.11.07 12:31



Бах това обществено самосъзнание, каквото и да влагаш в понятието, ако кучетата ще ни ядат по улиците, а данъците ни ще отиват за издръжка на кучешки приюти, за да не ни ядат кучетата. И те пак ни нападат.
ТРЯБВА да се тровят и убиват кучетата, защото иначе те убиват. Справка - линка, който съм пуснала по - горе.

Ако детето ти е само ухапано от куче - недай боже - нещо по - лошо, за какво ще мислиш - за държавата, за общественото самосъзнание, за което подозирам, че и хабер нямаш какво е, за кучетата по сокаците или за самото дете?



Тема Re: Дуги идеи?нови [re: lili] Отговор на мнението
Автор maritima (аз,бе)
Публикувано29.11.07 12:47



Дано не ми посягат още веднъж,или на мои близки.Ще ги изтровя и то бавно и мъчително.Слабо ме интересува,че хора като теб мислели живота ми за празен и безмислен.Този въпрос вече го дискутирахме - който наистина ги обича да си ги прибере и да се грижи за тях.Имам и по-добра идея.Големите любители да си продадат градския апартамент,да купят за 6-7хил.къща с голяма градина в забутано село и да си направят собствен приют.Така наистина ще покажат,че обичат кучетата,а не само да лаят повече от тях.



Тема Re: Дуги идеи?нови [re: livewire] Отговор на мнението
Авторlili (Нерегистриран)
Публикувано29.11.07 12:49



А бе ти някога излизала ли си от България?
Едва ли,защото иначе ще си по-широко скроен човек,а нямаше да гледаш само като кон с капаци.Хората на запад отдавна са решили проблема с бездомните животни,но и там никой не решава да си вземе пушка или отрова и да ги убива.Обаче и тук никой няма да отиде в приюта и да си вземе помиярче защото ние българите сме големи гъзари и на нас ни трябват само породисти.......
Ето това исках да кажа,но ти естествено не ме разбра,тука просто няма закони и така както трябва да се прибират всички кучета и опасните да се умъртвяват,така и такива като вас трябва да попадат под ударите на закона.


Защото ,ако това нещо се случи в САЩ например,всички вие ще влезнете в затвора.



Тема Re: Дуги идеи?нови [re: maritima] Отговор на мнението
Авторlili (Нерегистриран)
Публикувано29.11.07 12:51




Ужас...........



Тема Re: е как може??нови [re: maritima] Отговор на мнението
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано29.11.07 15:04



не съм гледала никъв племенник

ако тва беше за мен де))) но имам племенничка,и ако се случи нещо подобно незнам какво ще направя,може би ще искам да убия кучетата,но ще ми стане жал и...абе незнам честно...за детето убивам всеки

Харесвам мечтите за бъдещето повече от историите за миналото

Тема Re: Дуги идеи?нови [re: lili] Отговор на мнението
Автор livewire (жена)
Публикувано29.11.07 15:37



Дали съм излизала или не - няма значение. Излизала съм, но в скоби казано съм имала други дертове, а не да гледам кучетата. Куче няма да си взема в къщи, независимо дали е расово или каквото и да е. Виж кон - това е друга тема


Та гледай сега, момиченце, не ме интересува как било в САЩ, Брега на слоновата кост или на Марс. Интересува ме като си пусна детето навън - да ми се прибере здраво и читаво.
И да, след като държавата, в това число и под влияние на такива кучезащитници като тебе не се грижи за тая работа, смятам, че работата може да се свърши и от самите нас. Справка - поста на Аве.
Ай, със здраве.



Тема Просто вмъкване по темата без коментар...нови [re: movistar] Отговор на мнението
Автор Galean (непознат )
Публикувано29.11.07 19:13



Един от бившите кметове на Букурещ, преди години (после стана и президент, в момента не мога да си спомня дали не става дума за Йон Илиеску) по време на мандата си буквално измита Букурещ от бездомни кучета – познайте как... Бриджит Бардо като поредната позастаряла доста вече и скучаеща лелка, която, убеден съм, не би допуснала хлебарки и мишки в къщата си, поискала обяснение от букурещкия кмет.

И той просто отговорил така:

„В този град мен са ме избрали хората, а не кучетата...”




Тема абе лили, ти подавала ли си си носа навън?нови [re: lili] Отговор на мнението
Авторzaphod (Нерегистриран)
Публикувано29.11.07 20:08



та в каква държава казваш живеем и какво трябвало да направим че да стане като в "белите страни"? аз например си спомням как по RTL даваха разстрел на кучета пряко по телевизията - две кучета бяха нападнали човек, забележи само нападнали не дори наранили. случаен минувач ги прогонва, но работата не спира до тука - полиция, ТВ екип, разстрел пред камерите, е верно в последния момент я отклониха, за да не гледа народа как кучето се мята. навсякъде по света си има служби за тихичко избиване на кучетата на заден фон - първо се водят в кучкарник, ако никой не си го познае две седмици - инжекция с някаква кафява гадост, гледай animal planet за повече подробности.



Тема Re: Просто вмъкване по темата без коментар...нови [re: Galean] Отговор на мнението
Авторlili (Нерегистриран)
Публикувано29.11.07 21:23



Е за това още 100 години ще сме най-тъпата държава на света,заради ей такива малумници като вас........аре с здраве,вие и вашите семейства.На какво ще научите децата си си е ваш проблем,дано с годините хората се научат да бъдат малко по добри и освен собствения си гъз да гледат очите на съществото до него независимо какво е то,било човек,било куче или......
Живееме вече в 21 век,бе хора


Или важното е да си родиме деца,да си намериме хубава работа,да ходим един път в годината на почивка,а?Дано смятате живота си за пълноценно изживян,но надали,като не сте се научили на най-простото нещо........



Тема Re: Просто вмъкване по темата без коментар...нови [re: lili] Отговор на мнението
Автор (o )( o)Модератор (бабунзери)
Публикувано29.11.07 22:15



Да смятаме ли живота пълноценно изживян когато децата ни биват наръфани от глутница кучета? Предполагам, че такъв живот си живееш и си доволна от него или греша?

Сега като сравняваш куче и човек, според теб защо социално опасни хора биват изолирани от общество? (тук със здраве за теб и молоумното ти семейство можеш да вмъкнеш и 21 век заради поспряло смъртно наказание)



Тема разни кретенки от клуб "овча мисъл"нови [re: lili] Отговор на мнението
Авторhaha (Нерегистриран)
Публикувано29.11.07 22:25



що не ходите да се чифтосвате с разни помияри, че утре като ги изтребя, кой ще ви пуска?

ман от недоебани истерични заухарки!





Тема Re: Просто вмъкване по темата без коментар...нови [re: lili] Отговор на мнението
Авторmovistar (Нерегистриран)
Публикувано29.11.07 23:28



Глупавичка ли си, душичке?
Май не можа да вникнеш в това, че бездомните кучета не са бездомни, те са диви кучета! С нищо не са по-различни от братовчедите им вълци, хиени и прочее паплач.Само че от тази паплач има някаква полза, те се водят "санитарите на природата" , а дивите градски кучета са опасни.


"Или важното е да си родиме деца,да си намериме хубава работа,да ходим един път в годината на почивка,а?"
Да, това са няколко от важните неща. Друго важно нещо е част от парите от данъците ми да отиват в домове за деца или възрастни хора, а не за кучешки приюти и безсмислени кастрации на безполезни животни.



Тема Аз знам откъде идва проблема с кучетата.нови [re: movistar] Отговор на мнението
Автор Kackeт (ама Muji)
Публикувано30.11.07 00:08



Една дама от "Българи в Чужбина" ги прекарва нелегално през Израел. Зад анонимността на ник-а си, търсеше съмишленици за конспирацията. По думите и израелската връзка ги пъха в кутии и ги праща по случайни хора за да не буди подозрение. Добре организирана мрежа ги поемала от летището в София и доставяла до Чирпан, Своге, Красна Поляна и други стратегически центрове в България.

Редактирано от Kackeт на 30.11.07 00:10.



Тема Re: абе лили, ти подавала ли си си носа навън?нови [re: zaphod] Отговор на мнението
АвторPyфли (Нерегистриран)
Публикувано30.11.07 06:14



Абсолютно подкрепям. Куче нападнало човек се умъртвява до 24 часа а собственика - осъден. Така е в нормалните страни. Дали някой защитник на бездомните кучета би се изправил пред съда да поеме отговорност - силно се съмнявам.
Препоръчвам на защитниците да си направят организация, да лобират за закон за задължителна регистрация на домашните животни, както и инсталиране на микро чипове. Тогава имат право да говорят каква ни била държавата и те какво точно са направили!!!! Защото за сега нищо не са направили , освен да бълват по форумите.
Като не могат да вземат нещата в свои ръце - да не пречат!!!



Тема относно бездомните кучетанови [re: movistar] Отговор на мнението
Авторzaphod (Нерегистриран)
Публикувано30.11.07 08:12



не мисля че са по-голям проблем от домашните. за мене основния причинител на неприятности са не кучетата, а хората кучефили - тези които защитават кучетата и гледат кучета. май разследването на случая поставя съмнение че кучетата които са я нападнали тая са били домашни, на съседите им, които са животновъди и имали 8 кучета. преди 10 години пак имаше разкъсана жена, тогава пак бяха домашни. бездомните кучета общо взето имат страх от хората, щото ядат шутове, докато домашните изнагляват поради протекциите на собственика си. аз иначе харесвам кучетата, но осъзнавам че са проблем и съм за пълното прекратяване на отглеждането им.



Тема Re: относно бездомните кучетанови [re: zaphod] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано30.11.07 09:14



Aз пък предлагам да се започне от полицейските.Не.......най-напред от тези които ни душат чантите за наркотици по митниците. И Водачите им на съд-без адвокати!

Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове


Тема Re: абе лили, ти подавала ли си си носа навън?нови [re: Pyфли] Отговор на мнението
Авторпeшo (Нерегистриран)
Публикувано30.11.07 09:47







Тема Re: относно бездомните кучетанови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано30.11.07 09:56



да не са ти открили един тон кока та се възмущаваш от тях

Харесвам мечтите за бъдещето повече от историите за миналото

Тема Re: Аз знам откъде идва проблема с кучетата.нови [re: Kackeт] Отговор на мнението
АвторMaдaм (Нерегистриран)
Публикувано30.11.07 10:18



Според мен проблема е в това, че изгонихме виетнамските гастарбайтери. Докато те пребиваваха в България, нямаше бездомни кучета





Тема Re: абе лили, ти подавала ли си си носа навън?нови [re: пeшo] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано30.11.07 14:20



В стерилизацията е истината-на ЖЕНСКИТЕ !

Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове


Тема Re: относно бездомните кучетанови [re: !!Фakличka!!] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано30.11.07 14:26



Не още.Ама от полицейско куче повече бих се притеснил от колкото от помияр пред входа.
Та в тоя ред предлагам да се почне от там.Нали все пак и аз имам право на мнение в тоя форум.
Сума ти и гълфон се извървя да ръси от простотия до идиотщина в темата-аз назад ли да остана:)

Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове


Тема Re: Аз знам откъде идва проблема с кучетата.нови [re: Maдaм] Отговор на мнението
Авторtss (Нерегистриран)
Публикувано30.11.07 14:53



http://netinfo.bg/?tid=40&oid=1131373



Тема Re: абе лили, ти подавала ли си си носа навън?нови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано30.11.07 18:41



Точно, да не се събират глутници около тях.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема има нещо вярнонови [re: !!Фakличka!!] Отговор на мнението
Авторkakтo иckaм (Нерегистриран)
Публикувано30.11.07 19:01



в това за животните и себе си има нещо вярно, но е вярно и това, че който обича хората, обича и животните





Тема Re: Карам ти се, данови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Авторkakтo иckaм (Нерегистриран)
Публикувано30.11.07 19:06



не си ли виждала озлобено дете, в чиито очи се вижда...омраза? загледай се в очите на децата, на малки деца, и ще осъзнаеш, че нещо много печално се е случило с тях, или поне с някаква част от тях. семействата им явно не са наред и това ги уврежда...
то и с хората като цяло се са се случили печални неща, децата са само отражение на деградацията на обществото. дори като ви гледа човек с каква жлъч се обстрелвате за нема нищо, няма да ме изнеда, ако и в очите на вашите деца има омраза.



Тема Re: да,нови [re: :(] Отговор на мнението
Авторkakтo иckaм (Нерегистриран)
Публикувано30.11.07 19:07



а защо не си погледнете душите - от какво са наядени?





Тема кукунови [re: lili] Отговор на мнението
Авторkakтo иckaм (Нерегистриран)
Публикувано30.11.07 19:21



"така и такива като вас трябва да попадат под ударите на закона"

какви? такива, дето не искат да убиват? да, в държава в която бялото е черно, а черното бяло - такива трябва да бъдат съдени! ама ха

защо има хора, дето все ги лаят кучетата и такива, които никога не ги закачат? куче, което НЕ Е бясно, никога не напада без причина. те усещат и виждат излъчването на човека. затова и древните траки, и китайците днес имат едно основно правило- когато започват строеж на нов дом, пускат пъро кучето и там, където легне, там е мястото. те избират най-добрите места, най-добрата енергия.



Тема Re: кукунови [re: kakтo иckaм] Отговор на мнението
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано30.11.07 19:27



Куче НЕ ТРЯБВА ДА НАПАДА ЧОВЕК !!! Ако го направи - приспиване. Така е по белия свят, така ще стане и в България. Докато не стане - правосъдието ще е в ръцете на нахапаните и техните близки.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема лили,нови [re: lili] Отговор на мнението
Авторkakтo иckaм (Нерегистриран)
Публикувано30.11.07 19:31



че не са разбрали какво казваш е ясно. с коментара си си успяла единствено да ги провокираш да извадят на показ грозната си същност. продължавай





Тема ДОБРЕ ЧЕ СТАНА ТАКА....нови [re: movistar] Отговор на мнението
Авторбaй Toшo (Нерегистриран)
Публикувано30.11.07 19:41



...та кучемразците да си ударят по една чекия тука!!!



Скоро не е имало теми за бездомните, та сега им е паднало!
Я кучелюбителите да си вземат по две улични кучета в къщи, а кучемразците по двама виетнамци! И като унищожат кучетата в градовете да идат да отстрелват селската си рода, дето развъжда кучета-убийци. Да ги еба в лайнарите прости!



Тема Re: ДОБРЕ ЧЕ СТАНА ТАКА....нови [re: бaй Toшo] Отговор на мнението
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано30.11.07 19:48



С колко още ника ще се отчетеш? Един истински любител на кучета, няма да възпрепятства ветеринарите да кастрират помиярите. И да, аз си имам куче в къщи, за което се грижа, но опита ли се помияр да ми наръфа децата - флоберката - бързо и без мъка.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: кукунови [re: HAДEЖДA®] Отговор на мнението
Авторkakтo иckaм (Нерегистриран)
Публикувано30.11.07 19:55



да. за това куче - да. но всичките ?!?
и човек не трябва да напада и да наврежда на друг човек. но това непрестанно се прави. безнаказно. за това какво предлагаш? гледам злобата на разписалите се тук, и си мисля, че те са точно сред хората, които вредят на други хора...
а натрупаната злоба и мръсотия от извършените помярщини (или дори само от лошите мисли които носят в себе си) се запечатват в аурата им, и кучето ги "вижда" (усеща) и реагира. та се питам какви ли мръсотии са правили на други хора тия, които кучетата ги ЛАЯТ. вече агресия, която да стигне до нападение и разкъсване е патология - от страна на кучето. това осъждам не оправдавам. но заради това да изтребим всички кучета? ами утре някой циганин ще убие българин, както вече стана и какво - да направим всички цигани на сапун?
а кучетата пощръкляха покрай хората. но първо хората обезумяха. 'опасността' не иде от кучетата, те не ни застрашават толкова, колкото ...себеподобните ни. там е повредата. още повече, че в 80% от случите на нападение на куче, сред тези които станаха обществено достояние, кучетата не бяха улични, а домашни! и възпитани да са агресивни и злобни от стопаните си! в нашия квартал никой не се е оплаквал от улични кучета, макар да ги има много, но всички ни е страх от домашните любимци на някои съседи.



Тема Re: кукунови [re: HAДEЖДA®] Отговор на мнението
Авторkakтo иckaм (Нерегистриран)
Публикувано30.11.07 20:00



но все пак не искам да споря


не виждам сми.



Тема Re: кукунови [re: kakтo иckaм] Отговор на мнението
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано30.11.07 20:05



Бездомни кучета не трябва да има. Да се кастрират, и като им дойде времето - да се приспят. Вчера пак имаше нападнато момиченце при нас.
Злобата между хората няма нищо общо с помиярите. Нея винаги я е имало, има я, и ще я има. Говорим за елементарни условия на живот, в които въшкарниците-помиярчета не се вписват. Обичам животните, имам си и куче и котка и си ги гледам в къщи. Другото не е любов, а поза,

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: кукунови [re: HAДEЖДA®] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано30.11.07 20:51



Във всяка страна е различно,не обобщавайте.
В щатите си се моткат помияри,в Германия не можеш да срещнеш посмъртно.(нищо че по парковете им се размотават плъхове като дакели)
В Гърция са си като у нас,в съюза са на почит.
Свят голям-хора различни-помияри различни-нрави различни.

Мене лично,никой не може да ме убеди че да си гледам куче е опасно.Това съм го правил през целия си съзнателен живот и не съм имал аварии с животнинките.Както и с помиярите пред блока между впрочем.Тях си ги разритвам като футболна топка:).А появя ли се с моя бяс на паркинга-само се чува леко приквичкване и драскане на нокти:))

Искаш ли една историйка с едни кавказки овчарки?:)




Скоро колега ми разправя история

Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове


Тема Re: кукунови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано30.11.07 20:58



Еми как ще е опасно, напротив. Нали за това попитах - що всичките помияролюбители не си вземат по едно в къщи?? Ама гледането на кучета не е като драскането във форуми, иска си грижи, разходки...



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: относно бездомните кучетанови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано01.12.07 01:49



кажи ти взе ли кабриото



Харесвам мечтите за бъдещето повече от историите за миналото

Тема Re: А дали информацията, че кучетата са БЕЗДОМНИ енови [re: movistar] Отговор на мнението
Автор tausendwasser (besy)
Публикувано01.12.07 08:11



сигурна? Защото в квартал Изток,където живея бездомни кучета има малко и са добронамерени и повечето кастрирени, но ПИТБУЛИТЕ,които разхождат КОМПЛЕКСАРИТЕ от квартала са кучета-убиици, забранени със закон в цял свят!!!!!И изобщо кучетата мистериозно взеха да изчезват от София-доказателство е популацията от котки,която се възроди от 1година!Зловещо е избиването на кучета, а и още по-зловещ е фактът , че това е доходоносен бизнес и често се ловят и убиват КАКТРИРАНИ кучета именно , за да се продължи бизнеса с кожи на убити(с чук, удавени и пребити в тъй нар. ЗООМИЛОСЪРДИЕ)!!!!!Кучетата не са виновни за 1995 год,когато от бедност много породисти кучета бяха изхвърлени на произвола на съдбата и за 5-6 години безхаберие тяхната популация придоби огромни размери, след което започна варварското им избиване с цел УСВОЯВАНЕ но общински пари и продажбата на кожи в братски страни!Австрийската фондация за БЕЗПЛАТНА кастрация съвсем СЛУЧАЙНО бе изгонена от стлраната ни и бившия зам.кмет Спиров се погрижи за варварското,гестаповско отошение към четириногите живи същества.Преди 6 години бе излъчен филм, сниман тайно от софийския кучкарник, където малки кученце бяха задушавани по няколко в чували, а по-едрите умъртвявани с колове и побой!!!!!Ей, хора!Срам ме е, че нямаме нормални закони за немарливото си отношение към живи същества!Я погледайте реалити програмите за американските закони за отношение и грижа към животните!Нали сме европийци и имаме многовековно по-богата история от Америка!Не сме ли се развили малко повече от варварите?????
Проблемът с бездомните кучета е въпрос на желание от властимащите-кастрация повсеместна за бездомните кучета, намаляване на данък за кастрирано домашно куче, лют контрол на усвоените фондове за животни, цедка на желаещити да придобиват домашен любимец-финансово състояние и годност(почити като при осиновяване), защото не може да вземеш паленце докато е малко и сладко и при първите му по-сериозни бели да го изхвърлиш на улицата!Та това са живи същества от плът и кръв,които страдат, изпитват болка досущ като нос -хората, нуждаят се от обич и закрила и са много по-безсилни от нас!А ако знаете коооолко любов и топлина дават(е да -вълна и мляко не носят, нито снасят яйца!:)))))
Имам 2 кучета и 2 деца, гледам и рибки.Не бих се лишила от радостта да притежавам кучета за нищо на света-те ми дават любов, разбиране и много приятни емоции и възпитават у децата ми качества като отговорност,грижовност,търпение.....
И накрая ще добавя, че този, който не създава живот, той не може да се разпорежда с него!Нека не изземваме божийте функции и да се превръщаме в хладнокръвни убийци на живи същества!(Сега, за да не ме обвинят част от клубарите в някаква фанатичност, ще добавя че съм УМЕРЕНА ХРИСТИЯНКА и се старая да живея според християнските принципи не заради страх от бога, а защото съм ги възприела като морални принципи в живота си!)
Хайде, хубав ден и мислете!



In esprit veritas!

Тема Re: Наде,Наде.....нови [re: HAДEЖДA®] Отговор на мнението
Автор tausendwasser (besy)
Публикувано01.12.07 08:23



колко ПОМИАРА са се опитвали досега да наръфат децата ти?Защото моите никой бездомен от четириногите не е нападал.....Виж на съседа питбула на двапъти се опита да скочи на децата ми докато разхождаха нашите 2 кучета.
Ти флоберка вадиш ли и на такива домашри любимци или стреляш само по помиари?
И да те светна, че ИСТИНСКИТЕ любители на животни НИКОГА не наричат бездомните кучета ПОМИЯРИ!По аналогия и ровещите хора по кофите са същите,нали?!А тези, които си взимат единствено чистокръвни кучета, за да се перчат пред другите със скъпа придобивка са ЕСНАФИ!Тези пък с кучетата-убийци са КОМПЛЕКСАРИ!
Да ти споделя-имам ризеншнауцер и нечистокръвна нещо като овчарка, обичам ги еднакво,но по-възрастното ми куче-ПОДОБРЕНА ИЗТОЧНА овчарка(от квартал Изток)е доста по-интелигентно куче.

In esprit veritas!


Тема Re:Не е поза!нови [re: HAДEЖДA®] Отговор на мнението
Автор tausendwasser (besy)
Публикувано01.12.07 08:34



Ти обичаш ли хората?Ако ги обичаш, защо не си осиновиш 10-15 деца от приют?А останалите като им ДОЙДЕ ВРЕМЕТО да ги приспят!!!!!
Сега, за да не ме нападнеш криворазбрала думите ми-в прав текст-НЕ МОЖЕ ДА СЕ РАЗПОРЕЖДАМЕ с ЧУЖД ЖИВОТ!Бил той и на куче!
Кучетата ТРЯБВА ДА СЕ КАСТРИРАТ(кастрираното куче е абсолютно безобидно), а бълхите в София се носат от ПЛЪХОВЕТЕ, които са плъзнали по целия град и болестите се пренасят от хлебарките, кърлежите и т.н., които никой не почиства от столицата!Да не говорим за бълхите, които селяни носят в София-лятото се чу, че в Пловдив бъка от хлебарки, а в Южна България свършват спрейовете срещу бълхи!!!Ама е много удобно да се набедят бездомните кучета-хем ще ги отрепаме безплатно за кожи, хем ще усвоим парички от еврофондове за справятне със ситуацията, хем ще си приберем в джобчетата общинските парички за обезпаяразитяване на паркове, каналицзация и т.н.

In esprit veritas!


Тема ReПламене,нови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор tausendwasser (besy)
Публикувано01.12.07 08:40



живяла съм в Германия и там ИМА бездомни котки по улиците, бездомни кучета съм срещала около един манастир да го наречем, в баварско, но плъхове май не съм срещала.....вероятно фиксираш големите градове.....

In esprit veritas!


Тема Човек вижда, каквото исканови [re: kakтo иckaм] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано01.12.07 09:15



Вие не сте в ред.

Колко мъка има на този свят, драги ми Смехурко!


Тема Re:Не е поза!нови [re: tausendwasser] Отговор на мнението
Авторmovistar (Нерегистриран)
Публикувано01.12.07 09:30



Oще една,която бърка дивите кучета и хората.
Не можем да се разпореждаме с чужд живот ли?!!
Можем, и още как! Ти свинско ядеш ли?Е как може?!! Знаеш ли колко близо са вътрешните органи на прасето до човешките като устройство и гени?
Ама е вкусно,нали? Нищо, че много скоро ще започнат трансплантации на генномодифицирани свински органи на хора...
А агнешко? Нима не ти е мъчно за малкото пухкаво създание, което весело подскачаше в двора допреди малко?!!
Значи селяните носели бълхите в София? Мама им мръсна, те донесоха и кучешката тения, пардон- селската тения!
А да те светна- повечето селяни дори НЕ ЗНАЯТ как изглежда хлебарка, защото хлебарките са градски същества, като жителите на Изток.



И пак да ти кажа- кучетата и да се кастрират, това ще ги спре да се плодят, а не да хапят.



Тема Re:Не е поза!нови [re: tausendwasser] Отговор на мнението
Автор (o )( o)Модератор (бабунзери)
Публикувано01.12.07 12:56



В отговор на:

Кучетата ТРЯБВА ДА СЕ КАСТРИРАТ(кастрираното куче е абсолютно безобидно)




най-добре да им вадят зъби, че нещо не си представям как ще ме ръфат кучешки топки.



Тема Re: А дали информацията, че кучетата са БЕЗДОМНИ енови [re: tausendwasser] Отговор на мнението
Автор (o )( o)Модератор (бабунзери)
Публикувано01.12.07 13:01



да, и аз забелязах, че популация на бездомни кучета е драстично намаляла. Браво на Батбойко, държи на предизборните обещания. Сега като се прибирам нямам нужда да се чудя по кой маршрут да мина за да заобиколя 2 глутници в квартала.



Тема Re: ДОБРЕ ЧЕ СТАНА ТАКА....нови [re: бaй Toшo] Отговор на мнението
Авторямбoлka (Нерегистриран)
Публикувано01.12.07 14:46



с дълбоко прискърбие да ни светна: кучетата се оказаха не помияри,а дворно гледани гадчета на съседите.Уж били пазачи на животни.Тъй рекоха полицате,де.



Тема Re: А дали информацията, че кучетата са БЕЗДОМНИ енови [re: tausendwasser] Отговор на мнението
Автор maritima (аз,бе)
Публикувано01.12.07 15:24



Я погледайте реалити програмите за американските закони за отношение и грижа към животните

Преди да погледаме американската грижа за животните предлагам да погледаме американската грижа за хората.Когато имаме нужните пари да полагаме такава грижа за хората като тях,след това да положим грижа и за животните.
Не занм каква умерена или неумерена християнка си,но къде в християнките книги пише,че кучетата могат да убиват и осакатяват хора безнаказано?

Имам чувството,че всички кучезащитници са лишени от въображение.Защото иначе щяха да са в състояние да си представят какво е изживяла англичанката в предсмъртните си мигове.Смъртта й е била особенно мъчителна и жестока.Как ли се чувства човек който е в пълно съзнание докато кучетатата късат парчета от плътта му,изпитва ужасни болки,страх,ужас,кръвта му изтича и ОСЪЗНАВА,че умира.
И след всичко това има хора които надигат глас в защита на кучетата-убийци и се смятат за хора с нормално мислене.



Тема Re: А дали информацията, че кучетата са БЕЗДОМНИ енови [re: maritima] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано01.12.07 18:50



.Смъртта й е била особенно мъчителна и жестока.Как ли се чувства човек който е в пълно съзнание докато кучетатата късат парчета от плътта му,изпитва ужасни болки,страх,ужас,кръвта му изтича и ОСЪЗНАВА,че умира.

Я се взимайте в ръце

Трябвало е само да тропне или да се наведе симулирайки че взема камък.Може да умреш по съвсем същия начин и то без да можеш да реагираш и ако върху тебе са не кучета а пияни тинейджъри.
И те няма да са наказани!!!!!
Аз новината не съм я чел,но от вас научих че водела куче.Не се ли сещате че именно там е проблема.
Няква си тъпа бабка решила да води куче което не може да удържи или да командва-кво очаквате???????????????
Ами тя и внучката си да беше повела,а внучката да псува де-що има хора-няма да си отнесе боя ли???????????Питам
Ще го отнесе като бръмбар сламка и пак не е изключено убийство.
Къде е разликата?


Когато си смотан не само кучета ти пречат ами и започва да ти пречи и това-(ида не доумяваш)защо кучетата са кучета.

Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове

Тема Re:Не е поза!нови [re: movistar] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано01.12.07 19:00



Мъчно ми е разбира се.За агнето и прасенцето.
Но то си е отгледано за да ни нахрани и си знае съдбата животинката.
Кучето е отгледано да ни пази(спорно е това).
За убити помияри не ми е жал,но не ми и пука дали ще са живи или мъртви-на мене нищо не ми правят.Виж...ако бях някой злобен идиот(това животните го усещат)можеше и да имам грижи.Но засега ми стига само да тропна или да го погледна страшно за да си отива където му е мястото.

Ся да ти разправям.
Имам си една кръчма в която се отбивам след работа да се запивам:)
И се мотка едно помиярче там-явно добре хранено от някоя бабка от блока.И всеки път като чуе мото ра и идва до крачола ми и посяга.Аз само му се израдвам че знам непоносимоста на кучетата към превозните средства и си го отминавам.
Един ден направо забих спирачките.Слязох,креснах и метнах един голям камък по него.Не можах да го уцеля:)Ама и то вече си стои свито до трансформатора като минавам,дори и не помисля да изджавка.
Та така............
Когато си смотан не само кучетата ще те хапят-всяка гадинка ще се възползва от слабостта ти.Ти после ми разправяй че не живеем в джунгла!

Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове


Тема Re: А дали информацията, че кучетата са БЕЗДОМНИ енови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор maritima (аз,бе)
Публикувано01.12.07 20:52



Ако е едно кучето може и да се уплаши от тропване,но когато са много се чувстват сигурни като в глутница.Ядох им попарата насред града,знам какво е чувството да си заобиколен от настървени кучета.Уличните кучета са подли като хиени - когато са сами подвиват страхливо опашка,но щом са в група са много храбри.



Тема Re:Не е поза!нови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор maritima (аз,бе)
Публикувано01.12.07 21:01



Когато си смотан не само кучетата ще те хапят-всяка гадинка ще се възползва от слабостта ти.

И какво да правим със "смотаните" дечица наръфани от кучета?
Преди около година и нещо във Варна домашен ротвайлер наръфа четиригодишното дете на стопаните си.Много злобно или смотано ще да е било това дете



Тема Re: да,нови [re: kakтo иckaм] Отговор на мнението
Автор:( (Нерегистриран)
Публикувано02.12.07 14:39



това се отнася до кучкарската пасмина, да...
обичат помиярите повече от хората! деби боклуците !



Тема Re: да,нови [re: !!Фakличka!!] Отговор на мнението
Автор:( (Нерегистриран)
Публикувано02.12.07 14:44



дрисле, обърши си сополите, после ми дръж тон.



научи се да си връзваш първо сама обувките, после "помагай". по начина ти на мислене е ясно, че още сама на себе си не можеш да помогнеш...



Тема Re: да,нови [re: !!Фakличka!!] Отговор на мнението
Автор:( (Нерегистриран)
Публикувано02.12.07 14:45



дрисле, обърши си сополите, после ми дръж тон.



научи се да си връзваш първо сама обувките, после "помагай". по начина ти на мислене е ясно, че още сама на себе си не можеш да помогнеш...

ти въобще разбираш ли, за какво се пише тука? или така... по инерция, както цел живот си карала? как помогна на убитите и наядените? деби парцала!



Тема Re: Още една жена изядена от кучета!нови [re: maritima] Отговор на мнението
Автор:( (Нерегистриран)
Публикувано02.12.07 14:55



направо мога да им направя психопортрет на такива, толкова наблюдения имам!

като цяло - социална тиня без други занимания. за жалост твърде тъпи, за да осмислят, колко бели правят.

преди няколко дни една позната ми каза, как една нейна колежка изпаднала в ужас, че ще кастрират някакъв помияр, дето е бащата на цялата глутница в района! представяш ли си за какво човешко пропадане и душевна тиня става дума?

не иска да скопяват помиярчето, но със сигурност кълне като дърта мангалка и ако зависи от нея ще избие всички хора в района!



Тема Re: Още една жена изядена от кучета!нови [re: maritima] Отговор на мнението
Автор:( (Нерегистриран)
Публикувано02.12.07 14:57



abсолютно, само дето бездомните трябва да се събират и ако не се потърсят до 2-3 седмици - смърт.



Тема Re: Още една жена изядена от кучета!нови [re: !!Фakличka!!] Отговор на мнението
Автор:(д (Нерегистриран)
Публикувано02.12.07 14:58



ришльо е баща ти, посерке.


найш мене колко ми дреме отрепка като тебе какво и дреме. аре у трето помощно да доучваш, че с тая простотия... вродена.



Тема KILL'EM ALL!нови [re: lili] Отговор на мнението
Автор:( (Нерегистриран)
Публикувано02.12.07 15:01





да си ебават майката всички мизантропи-кучкари! кучетата - под ножа! скоро ще започна!



Тема Re: кукунови [re: kakтo иckaм] Отговор на мнението
Автор:( (Нерегистриран)
Публикувано02.12.07 15:05



олигофренке, кучетата НЕ СА равни с хората, по никакви правила и закони. вкл. и природни. стига с тая душевна мизантропска дришня, че нападали само лошите хора.

по-лоши хора от кучкари-мизантропи НЯМА, набий си го в главата, както хуй скоро не са ти набивали, и няма скоро да ти набият!

деба мизантропската паплач!





Тема Re: кукунови [re: kakтo иckaм] Отговор на мнението
Автор:( (Нерегистриран)
Публикувано02.12.07 15:12



ти затова ли угояваш кварталните помияри, за да не те лая и да си мислиш, че аурата ти е чиста?

значи вс пак хората, дето са нападнати са лошите?

давай разкрий си мизантропско-курвенската същност. дебиш олигофрените!

градът е място, където човек трябва да се чуства добре, или най-малкото на място, а не като в джунгла, където не знае от кой ъгъл ще му изскочи човекомразец или недоебана леля или помияр, дето "вижда" аури.

трябва ли да се чака, докато някой с "лоша" аура според поредния дебил трябва да бъде изяден, за да се действа? логика на пълен кретен и стара мома с признаци на олигофрения трета степен...

вие сте за лечение! тая здравна система ви еба майките...

убедихте ме - почва масова поголовна сеч на помияри. доскоро бях на кантар, но като видях, какви олигофрени ми квичат и джафкат в защита на слабоумни тези - е убедихте ме, мерси за което!



Тема Re: А дали информацията, че кучетата са БЕЗДОМНИ енови [re: (o )( o)] Отговор на мнението
Автор Centaurus (див)
Публикувано02.12.07 15:15



Броя на бездомните кучета може и да е намалял някъде, но не и в центъра на София!

Едни и същи псета се мотаят в градинката на храм Св. Седмочисленици от години. И хич не ме грее кастрирани ли са или не. С кастрацията не изчезва инстинкта им да пазят територия, която смятат за своя. И агресивното им поведение към хора и други кучета си остава. Да не говорим за мръсотията, изпражненията, паразитите.
Вместо да се строят кучешки приюти трябва де се построи приют за десетките клошари, просещи и ровещи по кофите. Често клошари водят след себе си по няколко улични кучета.
Нека има грижа и хуманно отношение към хората. В условията на ограничени ресурси нека правилно определим приоритетите си - хуманизъм към хората!
А бездомните кучета - както в Букурещ. Ловните дружинки могат да ги отстрелят като вреден дивеч за 2-3 нощи. Но на кмета трябва да му стиска, че да разпореди това!

глупак, простак, мръсник, циник
за к'ва ме мислиш ти


Тема Re:Не е поза!нови [re: tausendwasser] Отговор на мнението
Автор:( (Нерегистриран)
Публикувано02.12.07 15:29



защо продължавате да сравнявате хората с кучетата? наистина ли има чак толкова неграмотни, ограничени и тъпи хора да твърдят подобни небивалици??? не мога да повярвам чак!

ти месо ядеш ли? свинята е много по-интелигентна от кучето, чуства повече, по-емоционална е. и свине ли не трябва да се убиват.
а плъховете не носят ли живот? ей много прости тия кучкари бе деба!

какви са тия разпореждане с чужд живот? що за инфантилно-дебилна позиция? айде повечко четете, повечко мислете, повечко учете. с тоя акъл сте за приспиване баш.



които селяни носят в София

ето за подобно мизантропско мислене и начин на живот говоря! нищо чудно, че си сама, дърта мома, лельо. такава ще си и останеш. защото подобна простотия не може да с епромени.



Тема научих нещо ново!нови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор:( (Нерегистриран)
Публикувано02.12.07 15:39



а то е, че има и "мъже" с манталитет на стара мома, демек на кифла.


брех чуден свет!



Тема Re: Още една жена изядена от кучета!нови [re: movistar] Отговор на мнението
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано02.12.07 18:04



ей ужас

тука всичко под път и над се изреди да ме пита .... "Верно ли кучета изяли някой в България??? "/то ги разбирам, че им се струва невероятно ама как да им обясня, че тези неща стават често/
"Наистина ли има кучета които ей така си ходят и нямат стопани?" "Наистина ли са я изяли? Ама как така." и тн.

Тука куче на стопанин да скочи и да заръфа човек ... го конфискуват и приспиват моментално. Ако вземе, че убие някой освен, че кучето дава фира стопанина отива на съд и го чака затвор.
След като имаш куче ти си отговорен да го възпиташ и тренираш съответно изискванията.
Аз съм имала куче голямо и трябваше съответно да го водиме на тренировки и възпитаме за да не скача на никой, да слуша и изпълнява команди.
Била съм и хапана от бездомно куче .... без да го предизвиквам, без да го очаквам и без да ме е страх от кучета.
Не може кучета да си се разхождат на самотек и ние да викаме ах милите кученца. Защото те са животни и то хищници.....а дивото зове.



Тема Re: И правилно.нови [re: ABe] Отговор на мнението
Авторkиkи (Нерегистриран)
Публикувано03.12.07 01:30



поздравления.
бих направила същото,
не знам става ли с въздушна пушка,
май трябва да е от малко разстояние,
не обичам кучета.Хапят.



Тема Re: Още една жена изядена от кучета!нови [re: Kyмиko Янaka] Отговор на мнението
Авторmaritima (Нерегистриран)
Публикувано03.12.07 03:14



Тука куче на стопанин да скочи и да заръфа човек ... го конфискуват и приспиват моментално.
Аз съм имала куче голямо и трябваше съответно да го водиме на тренировки и възпитаме за да не скача на никой, да слуша и изпълнява команди.


Ето,това са две основни неща които,ако не решаат проблема,поне силно ще го ограничат.Куче,проявило агресивност към човек трябва да бъде елиминирано.И второ стопаните на кучета да спазват всички изисквания на закона и да извеждат кучетата на каишка,а едрите породи и с намордник.У нас всичко това се пренебрегва,кучетата си тичат свободно между хорат,акогато ухапят някого,вместо санкции чуваме абсурдните обяснения на "защитниците на животните",че видите ли нападали само злобни хора защото им виждали аурата,или хора които се страхуват.
Апропо,в Англия няма ли "защитници на животните" и как те допускат да бъдат умъртвявани "грките животни" посегнали на човек,



Тема Re: А дали информацията, че кучетата са БЕЗДОМНИ енови [re: tausendwasser] Отговор на мнението
Авторlili (Нерегистриран)
Публикувано03.12.07 09:59



Браво.....


И аз исках да им кажа,че истината е в малките неща,но те щом не са го разбрали до сега едва ли някога ще го разберат.Те и децата си ще възпитат по техните криворазбрани житейски философии.



Тема Re: Още една жена изядена от кучета!нови [re: maritima] Отговор на мнението
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано03.12.07 14:18



защитници има и то по върли

но знаят кога да млъкнат
при такива случаи на нахапани хора и деца има само тишийна



Тема Re: Още една жена изядена от кучета!нови [re: Kyмиko Янaka] Отговор на мнението
Авторбaй Toшo (Нерегистриран)
Публикувано03.12.07 18:23



Тишийна????
Вземи научи българския после сери по форумите!



Тема Re: Още една жена изядена от кучета!нови [re: бaй Toшo] Отговор на мнението
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано03.12.07 19:10



Защо ли си мисля, че не моето "й" в повече е това което те дразни в същност

но както и да е.
Българския е късно да го уча вече, благодаря за препоръката.... но за разлика от теб не бъркам форумите с тоалетна и имам относителна толерантност относно чуждото мнение



Тема Re: е как може??нови [re: !!Фakличka!!] Отговор на мнението
Автор maritima (аз,бе)
Публикувано03.12.07 21:22



,може би ще искам да убия кучетата,но ще ми стане жал и...абе незнам честно...за детето убивам всеки


Започнахме да си идваме на думата май.На чужд груб и сто тояги са малко,но когато опре ножа до нашия кокал боли.



Тема Re: Още една жена изядена от кучета!нови [re: Kyмиko Янaka] Отговор на мнението
Автор maritima (аз,бе)
Публикувано03.12.07 21:32







Тема Re: Още една жена изядена от кучета!нови [re: Kyмиko Янaka] Отговор на мнението
Авторбaй Toшo (Нерегистриран)
Публикувано04.12.07 13:21



Ако имаш толерантност добре я прикриваш...



Никога не е късно да се научиш на правопис, но ще трябва да си седнеш на задника, да си напрегнеш кухата глава и да оставиш малко иронията /иронийята според теб може би или каквото там показваш като ирония.



Тема Re: научих нещо ново!нови [re: :(] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано04.12.07 18:50



стара мома, демек на кифла.
"Кифла" не е стара мома,тъпане.........



брех чуден свет!

Добре дошъл в действителността!

Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове


Тема Re: кукунови [re: :(] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано04.12.07 18:56




градът е място, където човек трябва да се чуства добре, или най-малкото на място, а не като в джунгла, където не знае от кой ъгъл ще му изскочи човекомразец или недоебана леля или помияр, дето "вижда" аури.


Прочети си пак това,и дано проумееш колко си смотан/а,дано!

Иначе спасение няма.
Не само за теб!

Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.