Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:56 15.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема ДОБРЕ ЧЕ СТАНА ТАКА....нови [re: movistar] Отговор на мнението
Авторбaй Toшo (Нерегистриран)
Публикувано30.11.07 19:41



...та кучемразците да си ударят по една чекия тука!!!



Скоро не е имало теми за бездомните, та сега им е паднало!
Я кучелюбителите да си вземат по две улични кучета в къщи, а кучемразците по двама виетнамци! И като унищожат кучетата в градовете да идат да отстрелват селската си рода, дето развъжда кучета-убийци. Да ги еба в лайнарите прости!



Тема Re: ДОБРЕ ЧЕ СТАНА ТАКА....нови [re: бaй Toшo] Отговор на мнението
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано30.11.07 19:48



С колко още ника ще се отчетеш? Един истински любител на кучета, няма да възпрепятства ветеринарите да кастрират помиярите. И да, аз си имам куче в къщи, за което се грижа, но опита ли се помияр да ми наръфа децата - флоберката - бързо и без мъка.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: кукунови [re: HAДEЖДA®] Отговор на мнението
Авторkakтo иckaм (Нерегистриран)
Публикувано30.11.07 19:55



да. за това куче - да. но всичките ?!?
и човек не трябва да напада и да наврежда на друг човек. но това непрестанно се прави. безнаказно. за това какво предлагаш? гледам злобата на разписалите се тук, и си мисля, че те са точно сред хората, които вредят на други хора...
а натрупаната злоба и мръсотия от извършените помярщини (или дори само от лошите мисли които носят в себе си) се запечатват в аурата им, и кучето ги "вижда" (усеща) и реагира. та се питам какви ли мръсотии са правили на други хора тия, които кучетата ги ЛАЯТ. вече агресия, която да стигне до нападение и разкъсване е патология - от страна на кучето. това осъждам не оправдавам. но заради това да изтребим всички кучета? ами утре някой циганин ще убие българин, както вече стана и какво - да направим всички цигани на сапун?
а кучетата пощръкляха покрай хората. но първо хората обезумяха. 'опасността' не иде от кучетата, те не ни застрашават толкова, колкото ...себеподобните ни. там е повредата. още повече, че в 80% от случите на нападение на куче, сред тези които станаха обществено достояние, кучетата не бяха улични, а домашни! и възпитани да са агресивни и злобни от стопаните си! в нашия квартал никой не се е оплаквал от улични кучета, макар да ги има много, но всички ни е страх от домашните любимци на някои съседи.



Тема Re: кукунови [re: HAДEЖДA®] Отговор на мнението
Авторkakтo иckaм (Нерегистриран)
Публикувано30.11.07 20:00



но все пак не искам да споря


не виждам сми.



Тема Re: кукунови [re: kakтo иckaм] Отговор на мнението
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано30.11.07 20:05



Бездомни кучета не трябва да има. Да се кастрират, и като им дойде времето - да се приспят. Вчера пак имаше нападнато момиченце при нас.
Злобата между хората няма нищо общо с помиярите. Нея винаги я е имало, има я, и ще я има. Говорим за елементарни условия на живот, в които въшкарниците-помиярчета не се вписват. Обичам животните, имам си и куче и котка и си ги гледам в къщи. Другото не е любов, а поза,

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: кукунови [re: HAДEЖДA®] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано30.11.07 20:51



Във всяка страна е различно,не обобщавайте.
В щатите си се моткат помияри,в Германия не можеш да срещнеш посмъртно.(нищо че по парковете им се размотават плъхове като дакели)
В Гърция са си като у нас,в съюза са на почит.
Свят голям-хора различни-помияри различни-нрави различни.

Мене лично,никой не може да ме убеди че да си гледам куче е опасно.Това съм го правил през целия си съзнателен живот и не съм имал аварии с животнинките.Както и с помиярите пред блока между впрочем.Тях си ги разритвам като футболна топка:).А появя ли се с моя бяс на паркинга-само се чува леко приквичкване и драскане на нокти:))

Искаш ли една историйка с едни кавказки овчарки?:)




Скоро колега ми разправя история

Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове


Тема Re: кукунови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано30.11.07 20:58



Еми как ще е опасно, напротив. Нали за това попитах - що всичките помияролюбители не си вземат по едно в къщи?? Ама гледането на кучета не е като драскането във форуми, иска си грижи, разходки...



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: относно бездомните кучетанови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано01.12.07 01:49



кажи ти взе ли кабриото



Харесвам мечтите за бъдещето повече от историите за миналото

Тема Re: А дали информацията, че кучетата са БЕЗДОМНИ енови [re: movistar] Отговор на мнението
Автор tausendwasser (besy)
Публикувано01.12.07 08:11



сигурна? Защото в квартал Изток,където живея бездомни кучета има малко и са добронамерени и повечето кастрирени, но ПИТБУЛИТЕ,които разхождат КОМПЛЕКСАРИТЕ от квартала са кучета-убиици, забранени със закон в цял свят!!!!!И изобщо кучетата мистериозно взеха да изчезват от София-доказателство е популацията от котки,която се възроди от 1година!Зловещо е избиването на кучета, а и още по-зловещ е фактът , че това е доходоносен бизнес и често се ловят и убиват КАКТРИРАНИ кучета именно , за да се продължи бизнеса с кожи на убити(с чук, удавени и пребити в тъй нар. ЗООМИЛОСЪРДИЕ)!!!!!Кучетата не са виновни за 1995 год,когато от бедност много породисти кучета бяха изхвърлени на произвола на съдбата и за 5-6 години безхаберие тяхната популация придоби огромни размери, след което започна варварското им избиване с цел УСВОЯВАНЕ но общински пари и продажбата на кожи в братски страни!Австрийската фондация за БЕЗПЛАТНА кастрация съвсем СЛУЧАЙНО бе изгонена от стлраната ни и бившия зам.кмет Спиров се погрижи за варварското,гестаповско отошение към четириногите живи същества.Преди 6 години бе излъчен филм, сниман тайно от софийския кучкарник, където малки кученце бяха задушавани по няколко в чували, а по-едрите умъртвявани с колове и побой!!!!!Ей, хора!Срам ме е, че нямаме нормални закони за немарливото си отношение към живи същества!Я погледайте реалити програмите за американските закони за отношение и грижа към животните!Нали сме европийци и имаме многовековно по-богата история от Америка!Не сме ли се развили малко повече от варварите?????
Проблемът с бездомните кучета е въпрос на желание от властимащите-кастрация повсеместна за бездомните кучета, намаляване на данък за кастрирано домашно куче, лют контрол на усвоените фондове за животни, цедка на желаещити да придобиват домашен любимец-финансово състояние и годност(почити като при осиновяване), защото не може да вземеш паленце докато е малко и сладко и при първите му по-сериозни бели да го изхвърлиш на улицата!Та това са живи същества от плът и кръв,които страдат, изпитват болка досущ като нос -хората, нуждаят се от обич и закрила и са много по-безсилни от нас!А ако знаете коооолко любов и топлина дават(е да -вълна и мляко не носят, нито снасят яйца!:)))))
Имам 2 кучета и 2 деца, гледам и рибки.Не бих се лишила от радостта да притежавам кучета за нищо на света-те ми дават любов, разбиране и много приятни емоции и възпитават у децата ми качества като отговорност,грижовност,търпение.....
И накрая ще добавя, че този, който не създава живот, той не може да се разпорежда с него!Нека не изземваме божийте функции и да се превръщаме в хладнокръвни убийци на живи същества!(Сега, за да не ме обвинят част от клубарите в някаква фанатичност, ще добавя че съм УМЕРЕНА ХРИСТИЯНКА и се старая да живея според християнските принципи не заради страх от бога, а защото съм ги възприела като морални принципи в живота си!)
Хайде, хубав ден и мислете!



In esprit veritas!

Тема Re: Наде,Наде.....нови [re: HAДEЖДA®] Отговор на мнението
Автор tausendwasser (besy)
Публикувано01.12.07 08:23



колко ПОМИАРА са се опитвали досега да наръфат децата ти?Защото моите никой бездомен от четириногите не е нападал.....Виж на съседа питбула на двапъти се опита да скочи на децата ми докато разхождаха нашите 2 кучета.
Ти флоберка вадиш ли и на такива домашри любимци или стреляш само по помиари?
И да те светна, че ИСТИНСКИТЕ любители на животни НИКОГА не наричат бездомните кучета ПОМИЯРИ!По аналогия и ровещите хора по кофите са същите,нали?!А тези, които си взимат единствено чистокръвни кучета, за да се перчат пред другите със скъпа придобивка са ЕСНАФИ!Тези пък с кучетата-убийци са КОМПЛЕКСАРИ!
Да ти споделя-имам ризеншнауцер и нечистокръвна нещо като овчарка, обичам ги еднакво,но по-възрастното ми куче-ПОДОБРЕНА ИЗТОЧНА овчарка(от квартал Изток)е доста по-интелигентно куче.

In esprit veritas!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.