Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:21 18.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Дуги идеи?нови [re: maritima] Отговор на мнението
Авторlili (Нерегистриран)
Публикувано29.11.07 12:00



Е с такова нещо отдавна не се бях сблъсквала.А бе вие нормални ли сте?
И ще ми говорите,че българите били интелигетни,по прост народ няма и вие сте пълното доказателство за това.просто ми се плаче още колко време и години има да минат за да узрееме и да живеем в общество,което е със съзнанието на общество.И ако искате да ми кажете,че това да се тровят и убиват кучетата,защото някой е решил,че има правото да се саморазправя,ще ви кажа,че за това всички живееме в такава смешна държава,защото няма общесвено самосъзнание.Вие сте трагедия,направо ми е жал за вас,колко ви е жалък и празен живота.



Тема Re: Дуги идеи?нови [re: lili] Отговор на мнението
Автор livewire (жена)
Публикувано29.11.07 12:31



Бах това обществено самосъзнание, каквото и да влагаш в понятието, ако кучетата ще ни ядат по улиците, а данъците ни ще отиват за издръжка на кучешки приюти, за да не ни ядат кучетата. И те пак ни нападат.
ТРЯБВА да се тровят и убиват кучетата, защото иначе те убиват. Справка - линка, който съм пуснала по - горе.

Ако детето ти е само ухапано от куче - недай боже - нещо по - лошо, за какво ще мислиш - за държавата, за общественото самосъзнание, за което подозирам, че и хабер нямаш какво е, за кучетата по сокаците или за самото дете?



Тема Re: Дуги идеи?нови [re: lili] Отговор на мнението
Автор maritima (аз,бе)
Публикувано29.11.07 12:47



Дано не ми посягат още веднъж,или на мои близки.Ще ги изтровя и то бавно и мъчително.Слабо ме интересува,че хора като теб мислели живота ми за празен и безмислен.Този въпрос вече го дискутирахме - който наистина ги обича да си ги прибере и да се грижи за тях.Имам и по-добра идея.Големите любители да си продадат градския апартамент,да купят за 6-7хил.къща с голяма градина в забутано село и да си направят собствен приют.Така наистина ще покажат,че обичат кучетата,а не само да лаят повече от тях.



Тема Re: Дуги идеи?нови [re: livewire] Отговор на мнението
Авторlili (Нерегистриран)
Публикувано29.11.07 12:49



А бе ти някога излизала ли си от България?
Едва ли,защото иначе ще си по-широко скроен човек,а нямаше да гледаш само като кон с капаци.Хората на запад отдавна са решили проблема с бездомните животни,но и там никой не решава да си вземе пушка или отрова и да ги убива.Обаче и тук никой няма да отиде в приюта и да си вземе помиярче защото ние българите сме големи гъзари и на нас ни трябват само породисти.......
Ето това исках да кажа,но ти естествено не ме разбра,тука просто няма закони и така както трябва да се прибират всички кучета и опасните да се умъртвяват,така и такива като вас трябва да попадат под ударите на закона.


Защото ,ако това нещо се случи в САЩ например,всички вие ще влезнете в затвора.



Тема Re: Дуги идеи?нови [re: maritima] Отговор на мнението
Авторlili (Нерегистриран)
Публикувано29.11.07 12:51




Ужас...........



Тема Re: е как може??нови [re: maritima] Отговор на мнението
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано29.11.07 15:04



не съм гледала никъв племенник

ако тва беше за мен де))) но имам племенничка,и ако се случи нещо подобно незнам какво ще направя,може би ще искам да убия кучетата,но ще ми стане жал и...абе незнам честно...за детето убивам всеки

Харесвам мечтите за бъдещето повече от историите за миналото

Тема Re: Дуги идеи?нови [re: lili] Отговор на мнението
Автор livewire (жена)
Публикувано29.11.07 15:37



Дали съм излизала или не - няма значение. Излизала съм, но в скоби казано съм имала други дертове, а не да гледам кучетата. Куче няма да си взема в къщи, независимо дали е расово или каквото и да е. Виж кон - това е друга тема


Та гледай сега, момиченце, не ме интересува как било в САЩ, Брега на слоновата кост или на Марс. Интересува ме като си пусна детето навън - да ми се прибере здраво и читаво.
И да, след като държавата, в това число и под влияние на такива кучезащитници като тебе не се грижи за тая работа, смятам, че работата може да се свърши и от самите нас. Справка - поста на Аве.
Ай, със здраве.



Тема Просто вмъкване по темата без коментар...нови [re: movistar] Отговор на мнението
Автор Galean (непознат )
Публикувано29.11.07 19:13



Един от бившите кметове на Букурещ, преди години (после стана и президент, в момента не мога да си спомня дали не става дума за Йон Илиеску) по време на мандата си буквално измита Букурещ от бездомни кучета – познайте как... Бриджит Бардо като поредната позастаряла доста вече и скучаеща лелка, която, убеден съм, не би допуснала хлебарки и мишки в къщата си, поискала обяснение от букурещкия кмет.

И той просто отговорил така:

„В този град мен са ме избрали хората, а не кучетата...”




Тема абе лили, ти подавала ли си си носа навън?нови [re: lili] Отговор на мнението
Авторzaphod (Нерегистриран)
Публикувано29.11.07 20:08



та в каква държава казваш живеем и какво трябвало да направим че да стане като в "белите страни"? аз например си спомням как по RTL даваха разстрел на кучета пряко по телевизията - две кучета бяха нападнали човек, забележи само нападнали не дори наранили. случаен минувач ги прогонва, но работата не спира до тука - полиция, ТВ екип, разстрел пред камерите, е верно в последния момент я отклониха, за да не гледа народа как кучето се мята. навсякъде по света си има служби за тихичко избиване на кучетата на заден фон - първо се водят в кучкарник, ако никой не си го познае две седмици - инжекция с някаква кафява гадост, гледай animal planet за повече подробности.



Тема Re: Просто вмъкване по темата без коментар...нови [re: Galean] Отговор на мнението
Авторlili (Нерегистриран)
Публикувано29.11.07 21:23



Е за това още 100 години ще сме най-тъпата държава на света,заради ей такива малумници като вас........аре с здраве,вие и вашите семейства.На какво ще научите децата си си е ваш проблем,дано с годините хората се научат да бъдат малко по добри и освен собствения си гъз да гледат очите на съществото до него независимо какво е то,било човек,било куче или......
Живееме вече в 21 век,бе хора


Или важното е да си родиме деца,да си намериме хубава работа,да ходим един път в годината на почивка,а?Дано смятате живота си за пълноценно изживян,но надали,като не сте се научили на най-простото нещо........




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.