Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:45 18.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Дуги идеи?нови [re: Pyфли] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано29.11.07 08:11



Не с пиратка бре-с бучка карабит.
Тука преди години така "захранвахме" гларусите,ама нещо напоследък карабита е кът.

Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове


Тема Re: Дуги идеи?нови [re: movistar] Отговор на мнението
Автор maritima (аз,бе)
Публикувано29.11.07 08:14



Цианкалий никога не се е продавал,а и едва ли ще прилъжеш куче да го изяде заради острата му миризма на горчиви бадеми.Достъпни в момента са само различни отрови за гризачи.Повечето са с еднотипно действие,но различни марки - нарушават кръвосъсирването и смъртта настъпва след няколко дни от вътрешни кръвоизливи и при достатъчно погълнато количество.
Съзнавам колко грозно звучи написаното и колко "жалостиви хора"ме мразят и проклинат в момента,но мисълта,че племенника ми,съседчето или което и да е дете може да се прибере нагризано от училище ме побеснява.
Снощи гледах репортаж по случая.Кучетата са упоени,нещо щели да им правят и след това да ги превозят до кучешки приют в Шумен,друг по-близо нямало.
Е,мама му стара,няма човек който да ме убеди,че това е нормално.Ако човек убие някого -затвор,ако куче убие някого -приют.
В държава в която просията се превърна в ежедневие - постоянно някой моли публично за пари за операция или лечение,защото държавата НЯМА ПАРИ.
В държава в която в домовете за сираци ,болни и възрастни хората живеят като скотове защото държавата НЯМА ПАРИ
В такава държава да се заделят каквити и да било пари за издръжка на кучешки приюти...няма достатъчно силна дума с която да го определя...

Когато започна десетилетието на ромската интеграция имаше българи които правиха постъпки да бъдат признати за цигани.Мисля,че ще има и хора които ще искат да бъдат признати за кучета за да им са подобри живота





Тема Re: е как може??нови [re: !!Фakличka!!] Отговор на мнението
Автор maritima (аз,бе)
Публикувано29.11.07 08:17



да сте толкова злобни???просто няма думи


Не сме злобни,а озлобени от всичко което става и остава безнаказано



Тема Последен пост на тема "деца"нови [re: !!Фakличka!!] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано29.11.07 08:25



щото темата е за кучетата.
Това, което те прави по-различна от мен е, че си по-малко трезвомислеща.

Когато една страна е недоразвита и не могат да оцелеят всички, има приоритети и приоритетът трябва да са хората.
Обич знам какво е и точно затова няма да отида да гушкам деца по домовете, щото като отидеш да ги гушнеш веднъж, те искат пак, т.е. трябва да се посветиш на това, а аз не мога всеки ден да ходя да ги гушкам, защото трябва да си гушкам моите, а и да заработвам за тях, пък и да себе си и така. А само по Коледа и Великден на тях не им върши работа. Ти колко пъти на седмица ходиш в тези домове, ама съвсем честно? Всъщност, няма нужда да ми отговаряш. Ако ходиш през ден, стискам ти ръката. Ако ходиш веднъж в месеца, не ми говори за обич.


Колко мъка има на този свят, драги ми Смехурко!

Тема Re: Дуги идеи?нови [re: maritima] Отговор на мнението
Автор zaphod (void *lpNothing)
Публикувано29.11.07 08:36



няма достатъчно силна дума с която да го определя... мекушавост? мисля че думата е достатъчно силна

това е най-лошата черта която човек може да носи.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Карам ти се, данови [re: !!Фakличka!!] Отговор на мнението
Авторпeшo (Нерегистриран)
Публикувано29.11.07 09:51



като за начало - роди си деца, отгледай ги, и после, като ги наръфат помиярите да видим, каква песен ще запееш.



Тема Re: Последен пост на тема "деца"нови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано29.11.07 10:24



отговарям ти честно..ходя рядко поради липса на време,но има две слънчица за които по често се грижа,помагам с каквото мога...болни дечица са и от години се занимавам с тях...тва е...

Харесвам мечтите за бъдещето повече от историите за миналото



Тема Re: е как може??нови [re: maritima] Отговор на мнението
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано29.11.07 10:26



такава ни е държавата,сами сме си виновни че живеем така,но усмихвай се по често



Харесвам мечтите за бъдещето повече от историите за миналото

Тема Re: е как може??нови [re: !!Фakличka!!] Отговор на мнението
Авторmaritima (Нерегистриран)
Публикувано29.11.07 10:59



тига сме си заравяли главата в пясъка с това"такава ни е държавата".Точно защото сами сме си виновни трябва сами да се оправяме.
Я ми кажи,ако кучета нахапят племенника ти,който казваш,че си гледала,пак ли ще са ти мили и драги/чукам на дърво да не става,само като пример ти го давам/



Тема Re: Последен пост на тема "деца"нови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Авторmaritima (Нерегистриран)
Публикувано29.11.07 11:11



Верно темата не е за децата,но не можах да се сдържа.Даже бях излязла от нета,но се върнах за малко.
Цинични са тези акции благотворителни по Коледа и Великден.Най-циничната е призива да вземем дете от дом за да изкара празниците с нас.
Ебати,като че ли е бездомно животинче което можеш да приютиш за малко,да го нахраниш и постоплиш и отново да го върнеш където е било.
Да му покажеш какъв друг живот съществува за да се чувства после още по-гадно в мизерията.А ти да се чувстваш благороден човек направил добро дело по Коледа.Смрад!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.