Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:22 03.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: А дали информацията, че кучетата са БЕЗДОМНИ енови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор maritima (аз,бе)
Публикувано01.12.07 20:52



Ако е едно кучето може и да се уплаши от тропване,но когато са много се чувстват сигурни като в глутница.Ядох им попарата насред града,знам какво е чувството да си заобиколен от настървени кучета.Уличните кучета са подли като хиени - когато са сами подвиват страхливо опашка,но щом са в група са много храбри.



Тема Re:Не е поза!нови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор maritima (аз,бе)
Публикувано01.12.07 21:01



Когато си смотан не само кучетата ще те хапят-всяка гадинка ще се възползва от слабостта ти.

И какво да правим със "смотаните" дечица наръфани от кучета?
Преди около година и нещо във Варна домашен ротвайлер наръфа четиригодишното дете на стопаните си.Много злобно или смотано ще да е било това дете



Тема Re: да,нови [re: kakтo иckaм] Отговор на мнението
Автор:( (Нерегистриран)
Публикувано02.12.07 14:39



това се отнася до кучкарската пасмина, да...
обичат помиярите повече от хората! деби боклуците !



Тема Re: да,нови [re: !!Фakличka!!] Отговор на мнението
Автор:( (Нерегистриран)
Публикувано02.12.07 14:44



дрисле, обърши си сополите, после ми дръж тон.



научи се да си връзваш първо сама обувките, после "помагай". по начина ти на мислене е ясно, че още сама на себе си не можеш да помогнеш...



Тема Re: да,нови [re: !!Фakличka!!] Отговор на мнението
Автор:( (Нерегистриран)
Публикувано02.12.07 14:45



дрисле, обърши си сополите, после ми дръж тон.



научи се да си връзваш първо сама обувките, после "помагай". по начина ти на мислене е ясно, че още сама на себе си не можеш да помогнеш...

ти въобще разбираш ли, за какво се пише тука? или така... по инерция, както цел живот си карала? как помогна на убитите и наядените? деби парцала!



Тема Re: Още една жена изядена от кучета!нови [re: maritima] Отговор на мнението
Автор:( (Нерегистриран)
Публикувано02.12.07 14:55



направо мога да им направя психопортрет на такива, толкова наблюдения имам!

като цяло - социална тиня без други занимания. за жалост твърде тъпи, за да осмислят, колко бели правят.

преди няколко дни една позната ми каза, как една нейна колежка изпаднала в ужас, че ще кастрират някакъв помияр, дето е бащата на цялата глутница в района! представяш ли си за какво човешко пропадане и душевна тиня става дума?

не иска да скопяват помиярчето, но със сигурност кълне като дърта мангалка и ако зависи от нея ще избие всички хора в района!



Тема Re: Още една жена изядена от кучета!нови [re: maritima] Отговор на мнението
Автор:( (Нерегистриран)
Публикувано02.12.07 14:57



abсолютно, само дето бездомните трябва да се събират и ако не се потърсят до 2-3 седмици - смърт.



Тема Re: Още една жена изядена от кучета!нови [re: !!Фakличka!!] Отговор на мнението
Автор:(д (Нерегистриран)
Публикувано02.12.07 14:58



ришльо е баща ти, посерке.


найш мене колко ми дреме отрепка като тебе какво и дреме. аре у трето помощно да доучваш, че с тая простотия... вродена.



Тема KILL'EM ALL!нови [re: lili] Отговор на мнението
Автор:( (Нерегистриран)
Публикувано02.12.07 15:01





да си ебават майката всички мизантропи-кучкари! кучетата - под ножа! скоро ще започна!



Тема Re: кукунови [re: kakтo иckaм] Отговор на мнението
Автор:( (Нерегистриран)
Публикувано02.12.07 15:05



олигофренке, кучетата НЕ СА равни с хората, по никакви правила и закони. вкл. и природни. стига с тая душевна мизантропска дришня, че нападали само лошите хора.

по-лоши хора от кучкари-мизантропи НЯМА, набий си го в главата, както хуй скоро не са ти набивали, и няма скоро да ти набият!

деба мизантропската паплач!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.