Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:49 18.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Кофти ситуациянови Отговор на мнението
АвторPoroнoceцът (Нерегистриран)
Публикувано27.11.07 15:40



Как ще реагирате и какво ще предприемете, ако разберете, че двегодишният ви син не е от вас? Не сте женен за майката на детето, но винаги сте смятали, че то е ваше и причината да сте заедно сега е именно то. Извендъж се появява истинският баща и ви разказва цялата история с изненадващо точни подробности, които само вие и майката знаете.
Хм?



Тема Re: Кофти ситуациянови [re: Poroнoceцът] Отговор на мнението
Авторчичo (Нерегистриран)
Публикувано27.11.07 15:47



Пич не се коси.
Щом става дума за две годишно дете (да е живо и здраво) , значи си младо момче.
Живота е пред теб.
Пий една напитка няколко пъти и забрави.
Има далеч по-гадни неща в живота.

Ще си намериш истинската половинка и всичко ще бъде ОК.
Сега се съсредоточи върху нещо което ти е важно и хвърли всички услия да го постигнеш. В такива моменти, когто човек го е чд е много пробивен.

Да си жив и здрав и не се ядосвай, пак на време си открил нещата.



Тема Re: Кофти ситуациянови [re: Poroнoceцът] Отговор на мнението
Автор Jolee ()
Публикувано27.11.07 16:24



На твое място най-вероятно ще разговарям с майката....
.....тя майката ...явно с теб и се живее....
...доколкото разбирам ти това дете дотук си го гледаш като твое...
...нищо не ти пречи да продължиш в същият дух...



Тема Re: Кофти ситуациянови [re: Poroнoceцът] Отговор на мнението
Автор red_monika (иличка)
Публикувано27.11.07 16:31



Ти вярващ ли му на този мъж???
Има ДНК тестове!
Има всякакви луди хора и всякакви лоши характери, на които не им пука какво приказват.

Говори с жената.



Тема Re: Кофти ситуациянови [re: чичo] Отговор на мнението
АвторPoroнoceцът (Нерегистриран)
Публикувано27.11.07 16:31



Проблемът при мен е, че се чувствам привързан към това дете. Дори често си мисля, че изпитвам повече обич и загриженост към него отколкото майка му както би трябвало да бъде, въпреки че вече знам, че не съм му баща.
Сега съм на кръстопът и се чудя в каква посока да продължа, мислейки не толкова да себе си, а за детето. Все пак то не е виновно за случилото се. Никой не се ражда по собствено желание на този свят и не избира при какви условия да се роди.
От една страна изпитвам внезапна непоносимост към майката, а от друга ме боли, защото знам, че тя самата нищо няма да може да му даде в този живот (говоря не само за материалната страна на въпроса) и той ще излезе поредният осакатен от собстеното си семейство (твърде широко понятие в случая) страдащ индивид. Не знам дали ми вярвате, но хич не ми се иска да е така. Идеалният вариант е детето да продължи да е с мен, а не да има допир с пропадналите персони, бившето т.нар. обкръжение на майка му. Само, че не виждам как ктане това, а чувствам, че не мога да го преглътна и да продължа да живея с майката. Обзела ме е празнота отвсякъде.



Тема Re: Кофти ситуациянови [re: Jolee] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (нов човек)
Публикувано27.11.07 16:33



Бе не знам на майката с кого и се живее,но явлението на бащата е кофти явление.Въобще е кофти ситуация.
Имам братовчед,който се ожени в нетрезво състояние.Оказа се,че мацката вече е бременна от друг.
Той го прие .Отгледаха си детето и вече са баба и дядо.
Не е важно кой е биологическия баща.Кофти е лъжата и измамата.Както и биологичния баща,който ще му трови живота на него и на детето.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Кофти ситуациянови [re: Poroнoceцът] Отговор на мнението
АвторKyмиko Янaka (Нерегистриран)
Публикувано27.11.07 16:42



виж сега това е много гаден удар под кръста ...... обаче:

Този другият баща защо сега се появява и това ти го разправя???
Къде е бил преди и защо си е мълчал? Какво иска да постигне сега?
Едно е ясно едва ли е загрижен за теб.
Накрая аз бих организирала една аудиенция - ти, майката, и въпросният "истински баща" да избистрите нещата на маса ... кой защо, кога, какво.

После има ДНК изследвания доколкото знам може и без майката да си го направиш.

Накрая няма нищо лошо да отглеждаш дете което не е твое .... но решението за това трябва ти да си го взел а не да те лъжат.



Тема Re: Кофти ситуациянови [re: red_monika] Отговор на мнението
АвторPoroнoceцът (Нерегистриран)
Публикувано27.11.07 16:46



За съжаление съм склонен да му вярвам.
Тя ми съобщи, че е бременна от мен след един месец откакто бяхме започнали връзката си.
Грешката ми е, че и повярвах. Историята е следната. След един купон се събудих в леглото с тази мацка, която упорито ме сваляше доста време преди това и която по всякакъв начин отбягвах. Не че беше лошо момиче, но просто усещах, че нямаме общи интереси с нея. Обикновено не злоупотребявам с алкохол, но не знам защо спомените ми се губят от предната вечер. Според нея сме танцували заедно и аз не съм можел вече да се държа на краката си. Тогава тя ме е попитала дали искам да ме заведе у тях и аз съм се съгласил. У тях аз съм бил този, който е поискал да правим секс. Аз самият не знам защо и как се подлъгах, но няколко дни след това вече бяхме двойка.





Тема Re: Кофти ситуациянови [re: Poroнoceцът] Отговор на мнението
Автор Jolee ()
Публикувано27.11.07 16:53



....е добре де ...тези две години ...как се чустваше ти ?
....обичаш ли детенце ?
...ей такива неща се попитай...



Тема Re: Кофти ситуациянови [re: Poroнoceцът] Отговор на мнението
АвторKyмиko Янaka (Нерегистриран)
Публикувано27.11.07 16:53



абе душа
сега като го разправи това, че си бил толкова пиян, че не си спомняш .... защо въобще си повярва,л че можеш да го вдигнеш за секс при това състояние че не можеш да се държиш на краката? Даже и да си усплял няма да можеш да свършиш.
Еееееееххххх ако мъже какво да ви правим, че си вярвате






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.