Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:56 26.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема ся за манджички малко,а.....нови Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано13.11.07 21:08



Кво ви готвят булките бре? И справят ли се прилично


Или вие сами си готвите та да не ги обиждате щот не могат
Мойта днес ми сготвила любима манджичка.Сипа ми в моите панички дето тя им вика легени,после допълнително и сега съм като бременна рибка.
Мене хич ме няма в кухнята.Мога само да сготвя пържени яйца и да правя кафе.
Даже не знам кое къде седи.
Сега се сещам и за една историйка докато бях на гурбет.Беше ми писнало от тея пилешки бутчета(щото най-евтино и лесно) и казах на жена ми да ми прати на смс рецепта да си сготвя една манджичка.
Уж всичко спазих а после я хвърлихме мамка му,че и хазяйна почна да прави проблем що е в такова състояние кухнята
Вие как се оправяте в тая изключително чужда за мен стая-кухнята?

Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове

Тема Ха-ха-а-а! Абе, не ти и трябванови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор ABe (разсеян)
Публикувано14.11.07 10:38



да разбираш от готвене. То си е изкуство, направо.

Айде, аз съм имал тежък живот като млад, та се научих и да готвя. Мога да готвя пилешко, свинско, телешко с каквото се сетиш - с картофи, ориз, грах, зеле... Риба не обичам и не готвя. Два-три пъти съм готвил и еленско и глиганско, но с указания по телефона от чичо ми - той е страхотен кулинар.
Супи мога да ти направя от каквото се сетиш, ама... жена ми лека полека ме изхвърли от кухнята. Сега, като се пренесохме в новия апартамент, даже не зная къде в шкафа са подправките.
Преди си правех кефа да готвя горе-долу веднъж седмично. Сега ми се случва доста по-рядко. Жена ми е в период на вдъхновено експериментиране в тенджерата, та... веднъж месечно се случва като при теб - манджата в тоалетната и хайде на ресторант.

В правенето на сладкиши хич ме няма. За мен ще е подвиг елементарен кекс да направя. Бившата беше уникален майстор на сладките неща и торти разни... И обичаше да готви. Ей, за единадесет години брак не съм ял два пъти един и същи сладкиш, крем, торта. Разглези ме тя. Но сега вече почти всичко можеш да си купиш от сладкарските вериги.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!

Редактирано от ABe на 14.11.07 10:40.



Тема Re: ся за манджички малко,а.....нови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор тиxичko (Медиум)
Публикувано14.11.07 11:41



Аз като се прибера от работа, мъжът ми сготвил, направил салата, сложил ракията на масата и само чака да вляза. Сервира, прибира... Купи си миялна машина скоро - напуквала му се кожата на ръцете. Аз бях малко против. За мен това са излишни разходи. Можеше да използва по-често крем. Ето затова отидох на почивка без него.



Тема Re: ся за манджички малко,а.....нови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Авторбaй Mилe (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 13:03



батка обичам да готвя защото така се разтоварвам
обаче от година и половина живея с едно малко (14 г е по-малка) което е решило че трябва да ми се доказва като домакиня и влизанията ми в кухнята са вече само за бира (в кухнята на собственият ми апартамент мамка му)
хубавото е че тя работи фотомодел/манекен или каквото там се нарича и покрай работата си пътува и отсъства често и мога да си правя каквото си искам
не спазвам рецепти, а си измислям разни неща и си експериментирам и не става лошо щом после си ги ям


най-обичам мусака и пиле с ориз - станал съм специалист



Тема Re: Ха-ха-а-а! Абе, не ти и трябванови [re: ABe] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано14.11.07 20:15



Не се шегувам-ХИЧ МЕ НЯМА


Навремето мама ме предаде директно на жена ми и от там на сетне двете барабар с тъща ми се трепеха да ми удисват.Не че съм капризен-ям абсолютно всичко,ама не ми дават да припарвам в кухнята.Незнам що!!!
Ся даже ако ви кажа нещо,сигурно никой няма да ми повярва.Тя даже и мойта не можа да повярва и ме гледа две минути като голям камък.
От 5 години живеем в това жилище а аз преди около месец откривам(даже не се и сещам по какъв случай)Че като отворя вратата в кухнята и погледна вдясно и нагоре ще видя че там имало кухненски шкафчета
Май ми беше обяснявала по телефона кое-къде било,щото съм търсил нещо явно.
Сега на няколко пъти я хващам как ме гледа когато реша да и спестя ставане и отивам сам да си търся нещо в кухнята.
Тя понеже знае добре за какво съм тръгнал и ако се задържа повече от 2 сек. без да изхлопа нещо и се провиква че това било еди къде си.
Бе лудница
Сега се сещам че преди години ми даваше голям кеф да пера.Пускам си пералнята,наливам си ракийка и си я гледкам.Даже и бях разучил всички програми и знаех гога и какви дрехи да вкарвам.
Ама и тва отшумя-то всяко нещо с времето си

Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове

Тема Re: Ха-ха-а-а! Абе, не ти и трябванови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано18.11.07 15:23



Преди малко се прибирам и съм леко гладен.Звъня на мойта да я питам къде,кво,що има за хапване.Спрях се на свинско със зеле.Обожавам го така леко препеченко.Обаче само докато споменах за зелето и ми изкряска в слушалката:
-ВНИМАВАЙ КАКВО ВКЛЮЧВАШ В КОНТАКТА!!!!!

Как не е забравила бе мамка му

повече от година мина от тогава.
Бях спретнал малък пожар в кухнята с едно такова препечено зеле.

Та тогава си слагам зеленцето в оня уред* дето така и не му научих името и се навеждам и си го включвам.Сядам си на компа и си чакам.Явно съм се поувлякъл в нета щото по едно време усещам некви миризми а после и пушилка.
СКАЧАМ. викам си край-изгоря ми зелето
Кво ти зеле-изгоряла кутията за хляб,от там се подхванало пердето,скари-мари-всичко гори.Няма кофи в къщи!!!!!
Барнах некви легени от банята и като смел огнеборец се справих набързо.
Ама после не ме питайте кво ми чуха ушите.

А тя ква била работата.Мойта си загърнала скаричката с некви каренца и отгоре курдисала кутията за хляб(дървена някаква)а тоя уред за зеленцето в съседство със скарата.А аз само съм объркал контактите мамка му.

*-уреда на който се правят принцеси.Там съм факир,много ме кефи да правя принцески:)))
И на скарата съм факир,ама ай стига с тая скара че....

Кат казах скарата...........
Чакай да скачам да видя кое пак съм включил......

Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове

Тема Re: Ха-ха-а-а! Абе, не ти и трябванови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано18.11.07 15:58



ле леееее толкова ли е трудно да видиш кой контакт за какво есега пак жената ше е виновна че те е стреснала къде кво да включваш
що не викна пожарната
сега понеже много ти се смях,посмей ми се малко и ти...
решаваме с майка ми да ядем,след 15 минутни обяснения кой да включи фурната да стопли яденето се разбираме,тя включва,аз после сипвам...ок всичко е нред,и всяка си отива в стаята и се опъва...по някое време усещам миризма на дим,но и мен и майчето ни мързеше да станем,като решихме че нещо от печката ще мирише така,но не предположихме нищо друго...а то кво станало,тя си сложила некъв вестник върху котлоните и вместо фурната включила котлонитеи нали се сещаш къв пожар стана...оле ле малеееа на всичкото отгоре тогава имаше някаква дървена щора до печката,идеална да се разпали още по голям огън
е,пораженията не бяха големи,но подигравките от страна на брат ми- нямам думи

Харесвам мечтите за бъдещето повече от историите за миналото

Тема Мани,мани.......нови [re: !!Фakличka!!] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано18.11.07 16:17



Аз бях забравил за тая случка,ама си беше страшничко.
Мина ми по едно време през акъла да викам пожарна че и аз се изкорах


Те еба си и пердетата-както си горяха норамално,като им лиснах леген вода-ше кайш че бензин им полях.Лумна като факел.
Заеби..ами после всичко мокро,черно.....лудница....красъци....не ми напомняй

Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове

Тема Re: Мани,мани.......нови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано18.11.07 16:22



бе добре че само перденцата са лумнали и не е по лошо...а после...е,добре няма да ти припомням



Харесвам мечтите за бъдещето повече от историите за миналото

Тема Re: ся за манджички малко,а..... [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор klerfe (непознат )
Публикувано18.11.07 18:30



и аз не мога да готвя,ама и булката ми никаква я нема.Мъка момчетааа,мъка






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.