Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:10 27.09.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема материалистки?!нови Отговор на мнението
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано04.11.07 19:41



Някой тук обвинява жените в материализъм. Тъкмо ме е стегнала шапката... Живеем си ние с ненагледния и дечица сме си направили и бизнес... И сме далеко от всякакви родителски тела и тем подобни дразнители... ОБАЧЕ! Скъпия не ще да се жени. Разбирате ли - това било скъпо начинание и момента не бил подходящ! Ха!? Ма усещам как ще ми писне цялата тая простотия...





Тема Re: материалистки?!нови [re: жeнa] Отговор на мнението
АвторDaAmaNe (Нерегистриран)
Публикувано05.11.07 01:54



Тя ти е писнала тази простотия, ама аз пък усещам, че не ти стиска да го напуснеш. Заради детето или защото те е страх, че ще е доволен, че се е отърал от теб?

Имаш обаче шанс, ако много е привързан към прането ти на чорапите му, или чистенето на къщата ви, и любовницата му не му предлага тези екстри да вземе да ти предложи брак,докато се опитва да те върне (ако все пак ти падне пердето и се 'изнесеш' с наказателна цел). Ако му оставиш и детето в залог да плаче къде е мама си направо на далавера - никоя любовница няма да се навие да му гледа рожбите от предишни връзки. И остави "адреса на мама" на вратата на хладилника, че да си имаш и алиби, че не си 'долна курва' та си отишла да се забавляваш, докато любимия е в хаоса на дете, пране, дуднеща любовница и задължения за пазаруване.

А за какво толкова ти е тази сватба - годините ти ли напредват или общия ви бизнес не е много общ ?



Тема Re: материалистки?!нови [re: DaAmaNe] Отговор на мнението
АвторKumiko Yanaka (Нерегистриран)
Публикувано05.11.07 12:16



eй, че си гаден

Не разбирам след като един мъж е решил, че една жена е достатъчно добра за да му роди децата какъв е точно проблема да се омъжи за нея ???
Сватбите не костват много пари - има съвет и скромно тържество с най-близките роднини /може и в нечия къща/.
За какво и е сватбата .... ами решила е, че на нея и е важно.
Бизнеси и имоти няма да делят докато нямат 10г. брак ... та време за размисъл има


после ако нямаш доверие на тази жена за какво си с нея ???



Тема Re: материалистки?!нови [re: DaAmaNe] Отговор на мнението
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано05.11.07 12:33



Идеите ти си ги бива, но дечковците ни са вече ученици и то големи. Нямам връзка и никога не съм имала. И не искам друг. Искам си го него. Но първо искам да го убия, защото ми писна от него!
Просто искам да съм госпожа. Слад толкова години заедно би трябвало да се чувства поласкан, че още го искам - нали така? Пък ако не ме иска да каже - какво го увърта! Уж иска, ама не бил подходящ момента?! Сигурно съм много тъпа, защото нищо не разбирам!



Тема Re: материалистки?!нови [re: Kumiko Yanaka] Отговор на мнението
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано05.11.07 12:37



Просто си му е добре така! Аз съм си виновна за тая работа.





Тема Ти материалистка ли си, не разбрах?нови [re: жeнa] Отговор на мнението
АвторKънчo (Нерегистриран)
Публикувано05.11.07 13:51



Щото ако не си материалистка, защо ти е тогава брак?





Тема Re: Ти материалистка ли си, не разбрах?нови [re: Kънчo] Отговор на мнението
Автор indra (macondo)
Публикувано05.11.07 14:05



от кога бракът е материал?



Тема Re: Ти материалистка ли си, не разбрах?нови [re: indra] Отговор на мнението
АвторKънчo (Нерегистриран)
Публикувано05.11.07 14:11



А какво се променя след "подписа"? Само правния статут т. е. отношението към материалните неща.





Тема Не само той....нови [re: жeнa] Отговор на мнението
Автор Jolee ()
Публикувано05.11.07 14:14



Ами и аз мисля, че жененето / омъжването е безмислен харч...уф извинете ...аз съм жена ...и трябваше да не съм материалистка



Тема Re: Ти материалистка ли си, не разбрах?нови [re: Kънчo] Отговор на мнението
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано05.11.07 15:21



а това лошо ли е ???
Жена ти и децата ти да имат някакви права ако ти се гътнеш утре или ти се случи някоя злополука

..... нали знаеш кое важи подписи, дела и документи.

Ама нали ще живеете с орлите пък и друго си е да имаш денонощно безплатна слугня, бавачка, и тн. и отворена врата за бягство.
Като сте такива Рокфелеровци с имоти, бизнеси и финансии .... пишете всичко да отиде или да е на децата щом ви е шубе от жената хахаха ей ужас




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.