Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:54 06.07.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Към женените мъже Отговор на мнението
АвторAли (Нерегистриран)
Публикувано20.10.07 15:15



Уважаеми господа,
представете си следната ситуация : вървите си по улицата и виждате дама, на която и личи, че и е трудно. Не ви моли за помощ, не ви иска нищо. Бихте ли и предложили да и държите ръката и да я гушнете за 1 час, при положение, че вкъщи ви чака съпругата. Има ли проблем да помогнете чисто човешки на друга жена, или семейното положение би ви спряло ???



Тема Re: Към женените мъженови [re: Aли] Отговор на мнението
Авторass (Нерегистриран)
Публикувано20.10.07 15:30



Да правил съм го. Няма проблем ако моята жена не ме види.
Ти би ли повярвала на мъжа си ако го видиш да гушка друга жена и после ти разкаже посочената от теб ситуация, ама честно!



Тема Re: Към женените мъженови [re: ass] Отговор на мнението
АвторAли (Нерегистриран)
Публикувано20.10.07 15:49



Естествено - гадно е да видиш мъжа си да гушка друга . И все пак - чисто човешки - бихте ли го направили ако съпругата няма как да ви види . Няма ли риск една безпомощна жена, получила подкрепа и прегръдка в труден момент, да се вл#би във вас и това да е по-лошата последица ?



Тема Re: Към женените мъженови [re: Aли] Отговор на мнението
Авторбaли (Нерегистриран)
Публикувано20.10.07 16:14



що за глупост?



Тема Re: Към женените мъженови [re: бaли] Отговор на мнението
АвторAли (Нерегистриран)
Публикувано20.10.07 16:29



Кое е глупост ?



Тема Re: Към женените мъженови [re: бaли] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано20.10.07 17:19



Простотията не се е свършила вчера.Няма да се свърши и днес.

Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове


Тема Re: Към женените мъженови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
АвторAли (Нерегистриран)
Публикувано20.10.07 17:29



Хайде, вие умните, докажете интелекта си !



Тема Re: Към женените мъженови [re: Aли] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано20.10.07 17:36



Не ви моли за помощ, не ви иска нищо. Бихте ли и предложили да и държите ръката и да я гушнете за 1 час,

Видя ли де е простотията.

Аз ако съм овесил нос някъде и ме видиш,ти би ли ме помолила да ме подържиш за хея докато ми мине???

Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове


Тема Re: Към женените мъженови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
АвторAли (Нерегистриран)
Публикувано20.10.07 17:44



Хайде сега - да ти обясня : Въпросът не е хипотетичен. Видях го с очите си , затова питам. Има ли толкова добрина в едно същество от мъжки пол, че без да бъде молен да предложи подкрепата си ? Какво би го накарало да го направи ? Една такава подкрепа дали е изява на чисто човешко отношение или си е вид предателство към съпругата ???



Тема Re: Към женените мъженови [re: Aли] Отговор на мнението
АвторKumiko Yanaka (Нерегистриран)
Публикувано20.10.07 18:35



Сега ако съм сама и ми е трудно ...... последното нещо което ще искам е някой случаен да ми държи ръката и да ме прегръща

най-много да си го отнесе.
Да те държи и прегръща някой не е помощ а живо възползване от ситуацията ... най-малкото не е нормално /освен ако ти нямаш някакви чувства към този човек и той към теб/.

И ако някой се опита да го направи първата ми мисъл няма да е "ах колко добър човек" напротив .... и после ако е семеен съвсем ще съм сигурна на къде клонят нещата.
Да кажем, че влача нещо тежко физически и някой ми помогне без да го моля тогава нещата са съвсем други .... но разни изяви от тоя сорт да си държим ръцете и да си плачем на рамото мерси




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.