Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:37 23.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема "За ролята на жената в процесанови Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано03.10.07 11:52



на превръщането на маймуната в мъж"
Това е темата на моя труд днес. Поводът- На-мама-голямото-златно МАЙ си е намерил гадже, щото вече цяла седмица се връща вечер от някъде с метро, пък на нас метрото хич не ни е близо. Този факт по чудо съвпадна с бързото изхарчване на сто и нам колко си лева и с тръгването отново на работа, докато стачкуват учителите. Та, мисълта ми беше колко благотворно се отразяват нежните създания върху желанието на мъжа да се труди и да еволюира към същество от по-висш тип.

Щото момчето ми е много сладко, ама досега желанието му за труд вървеше обратнопропорционално на ръста, а ето сега изведнъж как... Много искам да го видя женен някой ден, за да доживея да го видя как чисти без трикратно напомняне. Вие трудите ли се?

Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.

Тема Re: "За ролята на жената в процесанови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
АвторPжeвckи (Нерегистриран)
Публикувано03.10.07 12:04



Абре, ти мама ли си или тъща бре!!! Какво е това отношение към намамазлатното а!





Тема Re: "За ролята на жената в процесанови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор klerfe (непознат )
Публикувано03.10.07 12:53



трудим се,ама зависи върху какво

аз например,върху биреното си шкембе. Вчера вечерта жената изприпка за биричка



Тема Re: "За ролята на жената в процесанови [re: Pжeвckи] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано03.10.07 13:49



Мама съм. Затова изключително подкрепям процеса на еволюция, `гат` му е време, щото после ще му е по-лесно. И затова съм толкова доволна. Аз не че не съм опитвала да стимулирам този процес, ама понеже мама не е жена, нямам стимулиращи механизми.



Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.

Тема ... каза тойнови [re: klerfe] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано03.10.07 13:50



и се почеса по темето с онова специфично движение с изнесен лакът назад...



Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.

Тема Re: "За ролята на жената в процесанови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор fascinating oceanid (:)))))))
Публикувано03.10.07 14:38



Да ти е честита еволюцийката!!
Моя маймунчо на 5 години заради едно момиче даже на пиано се записа...
А дотогава само за мечове и батмани слушам



Усмихни се на живота, по-малкия поздравява пръв!


Тема Дарвиннови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор ЛAMБИ (нервен)
Публикувано03.10.07 16:24



Значи, четеш Дарвин, като Дявола евангелието.


От написаното от теб се вижда, че въпросната мацка не на човек, а на маймуна го е направила.
Кажи му на младежа, че се излага и да престане с глупостите... ъъъ ... я ми дай Идиота, да му са накарам аз, що не му е отворил очите овреме
"Много искам да го видя женен някой ден" - ама като видиш обектКАТА, немедлено шъ ти съ изпари желанието да го гледаш женен, вЕрвай ми!

Редактирано от ЛAMБИ на 03.10.07 16:25.



Тема Re: Дарвиннови [re: ЛAMБИ] Отговор на мнението
Автор palatka (старо куче)
Публикувано03.10.07 16:59



"ама като видиш обектКАТА, немедлено шъ ти съ изпари желанието да го гледаш женен, вЕрвай ми!"

Ламби, Ламбиииииииии! Какой туй черногледство, бре? Че то по-добре ли е да оди самичко като чук детето? Загинали сте вие без нас, ама не си го признавате...



Тема Що, па, на маймуна?нови [re: ЛAMБИ] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано03.10.07 17:08



Супер си е дечкото. Прибира се усмихнат вкъщи и всичко му е наред. Че е похарчил парите ли? Ами то за дискотечки, туй-онуй и отиват. Иначе си седеше пред компа. Пък за работата, що да не поработи като така или иначе не учи точно сега?


Що се отнася до обектката, не знам, ама не мисля да е толкова пък страшно.

Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.

Тема Не за детето, бе...нови [re: palatka] Отговор на мнението
Автор ЛAMБИ (нервен)
Публикувано03.10.07 17:13



... за желанието на ПОЛУидиотката ставаше дума.

Тя, ПОЛУидиотката друга песен ще запее, но ... абе нека си поебе детето, но лошо го свикват да си плаща и като му тръгне, така ще му върви...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.