Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:27 30.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Нашия Файл........нови Отговор на мнението
Авторвижтe (Нерегистриран)
Публикувано03.10.07 02:02



[image]http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=menclub&Number=1947910490&page=0&view=collapsed&sb=5[/image]

Господине Файл,

Ако това на снимката сте наистина Вие, трябва да Ви кажа, че надминахте и най-страшните ми представи за отвратителен мъж....
Вие сте дебеловрат, тлъст, недобре сложен смъклъо..... Обстановката около Вас е подтискаща и неприятна - купа с фасове, стари и мръсни компютри, лепенки скоч, воня....
Защо не се оглеждате по-често в огледалото? Може и в един момент да разберете защо не Ви искат жените. Голямата част от тях ще предпочетат да не видят мъж през живота си пред алтернативата да си имат вземане-даване с такъв като Вас.
Останалите 0.0001 % са наистина пачаври (с каквито Вие най-вероятно сте си имал работа), щом до такава степен не подбират с кого и какво....
Нямам какво повече да добавя, освен да апелирам към евентуалните остатъци на съвест у Вас и да Ви приканя публично да се извините на българските жени за всичките си гнусни писания.



Тема Тоя на снимката е луднови [re: вижтe] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (стар клубар)
Публикувано03.10.07 08:03



Не знам кой е и не ме интересува, но това момче трябва да си лекува психиката. Физиката е явно, че няма да си я оправи никога.

И, по дяволите, що ще снимката му в сайта на някакъв Стоян Стоянов???



Тема Re: Нашия Файл........нови [re: вижтe] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (нов човек)
Публикувано03.10.07 09:47



Пооправи си компютърната грамотност за качване на снимки







Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Нашия Файл........нови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор ¤MИHAЛO¤ (Изчезващо)
Публикувано03.10.07 10:05



Холдъне а тази снимка на кого е?:))

...,,Само в Смърта има живот.Само в мрака-светлина.Само в мълчанието-слово,,...


Тема Re: Нашия Файл........нови [re: ¤MИHAЛO¤] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (нов човек)
Публикувано03.10.07 10:18



От къде да знам?
Филето си я пуснало в свой пост.Виж в първия пост адреса.
Оттам я копнах,ама човека не знае как се слагат снимки в пост,та рекох да го ограмотя малко.
Десен бутон върху снимката,пропърти,копиране на адреса на снимката,вмъкване в поста на имидж.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Нашия Файл........нови [re: вижтe] Отговор на мнението
Авторвидяxмe 1OO пъти (Нерегистриран)
Публикувано03.10.07 10:29



Това го има във всички по-големи клубове - голяма дилема, голямо нещо.







Тема Re:всеки има право на мнениенови [re: вижтe] Отговор на мнението
Автор FileO99 (НЕОСТАЛИНИСТ )
Публикувано03.10.07 13:23



Така - тази снимка е правена в началото на септември месец след 10 месечно прекъсване на тренировките които бяха възстановени в следващият ден в който снимката е направена. На снимката тежа около 87 кг, в момента съм около 83 кг, до края на месеца ще съм около 79 кг, до 1ви декември тази години е реалистично да се смъкна на 76/77 кг орелефен и абсолютно изчистен от всякакви мазнини без абсолютно никаква употреба на сериозна химия. Главната ми цел на публикуването на тази снимка е именно да срещна такива мнения в интернет, за да съм надъхан в тренировките. Благодаря за вашата помощ

, следващите ми снимки излизат най-късно на 1ви декември. Тогава ще ви питам дали изглеждам отвратително!




Файл 99 на 67 кг



Тема Re: Тоя на снимката е луднови [re: ASSASSlN] Отговор на мнението
Автор FileO99 (НЕОСТАЛИНИСТ )
Публикувано03.10.07 13:25



Физиката вече си я оправям и до края на годината ще съм така както бях преди години. А колкото до психиката ми ти определено си най-простият човек в целият дир!!!





Тема Бяло, синьо, зелено!нови [re: FileO99] Отговор на мнението
Автор Жopo Пичa (Пич, но кофти!)
Публикувано03.10.07 14:05



Това, българското знаме ли е?




Снимки на нашето семейство!

Тема Re: Бяло, синьо, зелено!нови [re: Жopo Пичa] Отговор на мнението
Авторшok и yжac (Нерегистриран)
Публикувано03.10.07 14:21



ъ, че къде видя синьо?

пък и униформата и значката на
шапката на заснетия младеж
нищо ли не ти напомнят ?

някой дори може да изчисли
кой български град виждаме тук
на мен ми е смътно познато
но не можах да се сетя




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.