Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:47 21.09.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема по статиятанови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Авторyetti (Нерегистриран)
Публикувано12.10.07 19:07



бих добавил нещо - красотата не е толкова конвертютуема, колкото са парите, например (очевидно).
да не говорим за високата инфлация на красотата (както споменава анонимният брокер).



Тема Re: по статиятанови [re: yetti] Отговор на мнението
Авторyetti (Нерегистриран)
Публикувано12.10.07 19:11



конвертюРуема.....



Тема имам лош навик да не изчитам всичко инови [re: yetti] Отговор на мнението
Авторaз дocтa ce пooбъpkax (Нерегистриран)
Публикувано12.10.07 22:17



но като цяло си мисля, че това което можем да кажем за еволюцията на мъжете, можем да понаместим и за жените.
Лично аз съм ставала свидетел на доста женски трансформации от дропли в прекрасни червеношийки, под давлението на прекрасни мъжки и не дотам прекрасни, даже, екземпляри.Така че, какво странно?Любовта, играта, тръпката кара всички да се променят по малко или по много, зависи си.
Веднъж една жена близо до мен попита друга, къде си ходила?На кола-маска, отвръща другата.Следва въпрос- Що, да не ходиш на море?А нее, имам ново гадже!
Да живеят новите гаджета, представяте ли си жена, която ходи на кола маска само, когато тръгва за море?Бррр, и аз така казвам.Така, че в къпането, почистването товред, в грижата за коса, нокти и зъби има нещо много положително и извинете, ама и каквото да казвате, противоположния пол е винаги катализатор за подобни промени.Разбира се, не говорим за елементарна хигиена, която по рождение си липсва при някои хора, които и влюбени и разлюбени все на едно и също си миришат.
Моето дете, което вече клони към 1,85 и на което до онзи ден се молих с колене на пода, да си измие зъбите, сега не само ги мие, ами и решил да ги избели.Алилуя, да живее любовта и новата му приятелка, която освен, че ще му избели зъбите, по всичко личи и че ще го накара да учи тази година по-осторожно.
Еволюцията е прекрасно нещо и напълно еднакво е и при двете страни.

п.с. Голяма крак, как поддържаш хигиената





Тема Re: "За ролята на жената в процесанови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор Гидиlongurмpъceн! (cancerogen)
Публикувано12.10.07 23:26



Абе мама,какви ти ги ражда тиквата и на тебе...


Няма друго бедствие,което да те върне така бързо човека в детската градина както една жена.



Тема true, trueнови [re: aз дocтa ce пooбъpka] Отговор на мнението
Автор yetti (bigfoot)
Публикувано15.10.07 10:36





гигиената ми е перфектна - мия си всичко внимателно и осторожно.
като позабогатея още малко може и на маникюр, педикюр, разни маски и пр. да тръгна. или да си остана "и ловец съм и рибар съм"?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.