Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:20 20.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема темата, колкото и глупава да изглежданови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Авторyetti (Нерегистриран)
Публикувано10.10.07 20:00



е всъщност сериозна. и според мен не е до еволюция, а до превъзпитание, респ. слагане в рамките на ограничената представа на самата жена за "еволюирал" мъж. тя всъщност харесва мачовци, диваци, и тем подобни неподлежащи на контрол твари, но иска да ги обуздае, да им сложи седло и да ги яхне.
на мачото ако му харесва да го обяздват и дресират - нещата стават. ето че пак мъжът взима второто (след първосигналното) решение за нещата.

аз не знам що, но като усетя и минимален опит за пренареждане на живота ми - скачам и бегам и псувам.

и няколко дни ми се повръща след това. може и да не се е появила подходящата червена соня, знам ли, респ. джейн (не редника) и пр.

какво мислиш за таз теория?



Тема жените сте, предполагам, дуалистични съществанови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Авторyetti (Нерегистриран)
Публикувано10.10.07 20:03



хем те кефи като е в гората и скача от клон на клон, хем като дойде в твойта колиба искаш вече културно да носи чиниите, да не плюе по пода, да не мирише лошо и т.н.

предполагам сте енергоизточника, не защото сте проклети, а защото давате вдъхновение (за всичко). поне аз от тая гледна точка го казах това.



Тема Re: тези мъжки....нови [re: jamie] Отговор на мнението
Автор nyctea (у......)
Публикувано10.10.07 20:36



а пък мъжете с тези оправдания ми напомнят:







Тема Re: Ние не еволюираменови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор arachnoid (некадърентурист)
Публикувано10.10.07 20:58



Абе знаем ние от тия дето по филмите "идват с мир" какво може да се очаква...

, не ни мотай с това наливане на акъл

Един боклук мръсно не прави, мислиш ти и 7 720 000 българи

Тема Питала ли си се някоганови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор koм (пристрастен)
Публикувано11.10.07 08:29



колко тона козметични продукти се потребяват именно заради въпросната среща на разнополовите?


Само на тати-голямото-златно е употребило повече от собственото си тегло. При това без резултат (за сега).

И - поне още толкова има по килима ми - но това е друга тема.



Тема Е, ако трябва не просто да си чеша пръститенови [re: yetti] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано11.10.07 10:06



няма как да не признаеш, че един мачо, дивак, неподлежащ на контрол и т.н. мъж става само за ебане, но за нищо друго. Да, ама в следствие ебането се появяват дечица, а те трябва да бъдат отглеждани. Е, за тази цел вече е нужен еволюирал по нашите представи мъж. Щото това, че таткото е страшен пич, не храни горкото детенце, нали....

Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.



Тема И посленови [re: nyctea] Отговор на мнението
Автор jamie (шемет сладък)
Публикувано11.10.07 13:27



що се засягаме на "кучка"





Тема Абе отденови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор jamie (шемет сладък)
Публикувано11.10.07 13:29



го взимате разума бе - аз ей-така само си питам





Тема Re: И посленови [re: jamie] Отговор на мнението
Автор nyctea (у......)
Публикувано11.10.07 14:12



aаааауууаауауауааауауаа





Тема Нямам сериозен отговор на този въпроснови [re: jamie] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано11.10.07 15:28



Спирам да пиша глупости. Просто исках да ви събудя, че нещо много сте задрямали тук.



Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.