Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:13 14.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Я кажете мъже Отговор на мнението
Автордзak (Нерегистриран)
Публикувано25.09.07 17:03



Според вас имали жени който за 10г брак не са изневерили нито веднъж ,и ако има мнението ви за тях е :

1.Задръстенячка

2.Жена с принципи

или ......даите мнение по въпроса какво мислите вие мъже



Тема Re: иманови [re: дзak] Отговор на мнението
Автор FileO99 (НЕОСТАЛИНИСТ )
Публикувано25.09.07 17:07



Има такива жени и те са принципни.



Тема Re: иманови [re: FileO99] Отговор на мнението
Автордзak (Нерегистриран)
Публикувано25.09.07 17:46



А чудих се ти женен ли си и ако имаш една такава принципна жена до собе си дали ще се гордеш това ще го отцениш ли това качество в нея
Няма ли мъже който да кажат нещо повече по тази тема иска ми се да видя повече и по обширни отговори



Тема Re: иманови [re: дзak] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано25.09.07 19:44



Има такива жени.
Обаче не бих ги нарекъл принципни,по-скоро-никой не си е поискал насериозно от тях,и затова не са изневерили.
Няма да обобщавам сега защо не се е появил някой настойчив



като ми се доработи,сядам и чакам да ми мине

Тема Re: Я кажете мъженови [re: дзak] Отговор на мнението
Авторeдинak (Нерегистриран)
Публикувано25.09.07 20:15



Има, разбира се... моята ))))
Ама просто не са случили на подходящия мъж...
Всичко е въпрос на време и желание...



Тема Re: Я кажете мъженови [re: eдинak] Отговор на мнението
Автордзak (Нерегистриран)
Публикувано25.09.07 20:50



Дамм Амо то всъшност подходящи мъже има ли

Не мисля май жени като мен са големи глупачки



Тема Re: Я кажете мъженови [re: дзak] Отговор на мнението
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано25.09.07 20:55



Защо да са задръстенячки, не мисля така аз.


Всмисъл достойно за уважение е.
То и без това в този свят, дето всичко е извратено..... аз не съм ревнив, и не ми пука за изневери, но единственото което би ми пукало е, да не си обичат детето на първо място, т.е първо да е семейството!!!, после другото.


Beast without the Beauty

Тема Re: Я кажете мъженови [re: дзak] Отговор на мнението
Авторeдинak (Нерегистриран)
Публикувано25.09.07 21:04



Не бе, не сте глупачки. Нали това ти казвам - на нас такива ни поддържат вярата в любовта, защото иначе не го вярваме...
Ама... и на теб ще ти дойде реда ))) само някой да те хареса силно...и мъжа ти да не е някой цербер....



Тема Re: Я кажете мъженови [re: XищниK] Отговор на мнението
Автордзak (Нерегистриран)
Публикувано25.09.07 21:36



Да де достойно е, ама ми е много тъпо, кофти, обидно и какво ли оше не 10 г брак, 2 деца и винаги с достоинство, е да ама и аз като ни случих на мъж .
Все ми се варти из главата една песничка "на неверен да съм вярна "Не че ми е дотегнало отва че сам била само с един и ще хукна да изневерявам ,ама ей тоя мъж никак ама никак не го разбирам .
Седнал и ми опява какви жени имало, кви курви, как се чукали на сам на там тай като сам с 8г по малка дали и аз разбираш ли няма такава да стана .
Ем такаво чудо никак не ми е ясно .

какво ли да му хубаво мило ходи чукай пък аз в къши ще седя като сляпа овдза.
Ама дали пък аз да не зема да му бия шута пък после на който ще да ходи да го набива ,че така ми е дотегнало вече незнам каде място да си намеря
Малко ми е всичко друго ами и да се измъчвам , че то и секс вече не ми се прави май и комплексарка станах от чудене какво ли пък не му стига ,апа дали нещо няма да лепна ,че пък и децата ..а дали пък нарочно не ме прави на маймун че то хората са казали "мойто си е мойо чуждото е общо "Е ама на ся пак лошо че нямам желание и косата даже зарад него да си среша. Е ама то па така като се разкарваш като чорла викат мъж не се задаржало ,е да ама мен май вече не ми дреме .ОО.. ама то пък децата.. уффф... Е ама никак ама никак не не разбирам май от седяне в кащи яко съм затапяла. Че то май май вече тоя живот вече всичко около секса се въртяло .Е ми чакаи да зема да стана да се среша и и одаря някоя чашка че то ако е нямало др мен пак ще чука. мъкаа..... мъкаа ....Е ТВА Е ПРОСТА ДА СЕ РОДИШ ПРОСТА ДА СИ ОСТАНЕШ



Тема Re: Я кажете мъженови [re: XищниK] Отговор на мнението
Автор Pisunqk ()
Публикувано25.09.07 22:33



мхммм
тъй е то








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.