Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:58 25.09.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема олигофрения-КАТ-Варнанови Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано15.09.07 18:07



Тъй!
Днес е събота и батко ви решава че може да отдели някой час за да се занимае с вземането на свидетелството си,отнето по коледа и и с изтекло вече наказание от понеделник насам.Не ми се щеше да си губя време в опашки през седмицата(най-малко щото ми е вътре от към манги)пък и 9 месеца си джиткам без майсторско-викам мое се откара още някой ден.
И..
Отивам право в КАТ-Варна с колега за лаф на опашката.
Гледам сбран народ пред входа,а в залата за НК-никой.
Разгеле си викам- ще мина бързо и влизам.
Некъв чичка ми свирка от зад и ми разправя да не влизам.На въпроса-ЩО-оня ми ми вика троснато-щото нямало ток


И къв е викам проблема,аз не отивам на електрическия стол а за получаване на НП.Следват приказки как компютрите не работели,аз му обяснявам че това не е негова грижа и си влизам на гишето.
Оттатък си седят кротко две булки и две сержантчета и си пийват кафе.По едно време се задава некъв офицер с една голяма звезда и ми вика да изляза.
Питам-що?
Щото нямало ток
И на него обяснявам че аз проблем нямам и че наказателното ми постановление не е в никакъв ток а е в една голяма папка .
Оня посяга да ме фане над лакътя ,аз го плесвам през пръстите.
Пак посяга,аз му казвам че ако още веднъж ме докосне ще кресна здраво.
От там едни постановки че съм бил пил(пил съм мастика-вярно)и демонстративно вадене на дрегер
Тука големия смях:)
Ама това всичко пред поне 50 човека.
Закво викам размахваш тоя дрегер бе френд?
Щото тука не можело да се влиза след употреба на алкохол.
Я ми покажи викам табелата където го пише това и ЩО ЩЕШ ТИ ТУКА ТОГАВА?
Ще духам викам на шибания дрегер само след теб.
Лайньото скри машината и осрания си гъз пред 50 човека и се навря в някаква шибана кабинка под освиркванията на чакащите.
От там кряскам че си искам НП и не ме ебе за компютрите им и договореностите им с Е-Он.И че ако се опитат да ме върнат,това ще стане с подпис и печат върху акта.



Пускат ме
Седя си чинно и чакам да ни обърнат внимание ония зад гишето.
Тока дойде,слава на бога:)
Обаче ония заявяват че е 16ч и че имат почивка до 16.15
Майната му,това го прежалвам.
Подавам акта на патката-оная ми иска лична карта
Добре-отивам до колата да си я взема.
Там чака колегата и обяснява как двама униформени идвали и оглеждали окло колата .Бакшиш паркирал в съседство ми обяснява че търсели именно мен и да съм се огледал като съм тръгвал.Благодарих му.
Много дълго ще стане ако почна да обяснявам че се налагаше да правя масаж на шефа(оня с двете големи звзди) че нещо го стегна сърцето,да обяснявам как педерастчетата с по една лента на пагона че вдигат повече врява от мен,и да не ми показва показалец пред устата си а да го покаже на шефа си(щото той нарушаваше реда ако може така да се каже)Щото моа му го навра в гъза ит.н.
После
Овцата зад гишето явно решила да се гъбарка с мене(не се усетила обаче с кой)Ме праща на някой си етаж в някоя си стая.Чий викам аз да дървя там след като съм застанал пред гише НП?
НИщо не ми обяснява и ми хвърля акта през прозорчето.
Добре-мирен аз вече.
Тръгвам към асансьора и оня чичка пак ми свирка:)
Къде???
Еди на кой си етаж-викам,еди коя си стая,при единакойсимупутката.
Оня върти тел.и пита дали може да се кача
Отсреща явно го питат за мене ли става въпрос,той потвърждава.
Слизам на площадката..........и ме чака униформен
и ме води към стаята на тая незнам си ква.
Рови оная,рови и вика-ами то постановлението ти е долущото било от на майка му путката и дата и тя оная явно не го е намерила.
Ай пак долу.....ай пак едни скандали..........ай и лесно го изрови без да и трябва не комп ами нощна лампа не и трябваше..............ай после им обясних че в понеделник ще си платя глобата и ще дойда да си взема книжката пак с колег,и с камера..................и тоя път ше им го навра на майка има вгъза на всички дребносерковци дето бачкат тамм за по 500лв заплата и още не са осъзнали че трябва да са в услуга на гражданството.И че трябва да помагат а не да ме задължават да се редя на часови опашки.......И ще го пусна не само във V-box,не само в господари на ефира ами и в новините ше ги пусна келешите............да знаят за какво си получават заплатите и къде се намират деба и дребнопишковците мързеливи деба...............

МНого съм ядосан-бесен съм.
В понеделник очаквайте в новините в 8 да ме дават....майка им ще разплача.
Когато съм прав съм много крив и това няма да остане така.

като ми се доработи,сядам и чакам да ми мине

Тема Re: олигофрения-КАТ-Варнанови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (изморен кон)
Публикувано15.09.07 18:28



Преди месец имах подобни разправии.
Закачих си невинно GSM на врата с обектива на камерата напред.Преди да вляза в "светая светих" пускам камерата.Картата ми събира към час видеозапис,което е достатъчно.Никой няма да се усети,че го снимаш.
И в София са същите нагли гадове.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: олигофрения-КАТ-Варнанови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
АвторГeo (Нерегистриран)
Публикувано15.09.07 23:59



В София са същите боклуци, майка им!
Цял ден си губя за да си взема шибаното НП.
Пълни идиоти!!!!
Да не ви звуча като хленчльо, ама напоследък не мога да се сетя за ЕДНА положителна тенденция в тая препикана държава!
Отвсякъде само примери за провалени опити за търсене на полагащи се права и отношение.
Тая държава трябва да се рестартира!
Ебем ти, културното и историческо наследство!
Ебем ти, древната нация!
Айде, спирам че пак ми кипна, пък на никой сигурно не му се четат скверни закани, клетви и откровени псувни.
А, ше им *** **йки*е на всички долни помияри!



Тема Re:Mене ей тва ме доядянови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано16.09.07 03:09



че нямам камера на телефона.Да запиша целия този цирк и да го разпратя навсякъде из нета.И да разпратя линкове към клипа на всичките официални сайтове на това министерство да видят що за палячовци са назначили.
И да вземат в крайна сметка да се опомнят за какво всъщност са назначени.А именно да са в услуга на обществото и да следят за спазване на обществения ред.И да дават пример с това че са служители на това министерство,а не сами да ми демонстрират как трябва да се нарушават законите.
Най ме доядя на един пикльо дето му сложили една лентичка на пагона и той от там нататък не може да разбере къде се намира,застанал срещу мене и шътка с показалец на устата и ми разправя да мълча щото незнам си кво.Такъв шамар ми идваше да му отлепя,че сам не разбрах как се сдържах.Келешите им с келеши,ше ми се държат като онбашии,без да им идва на акъла че с тез технологии може за секунди да им изстине мястото.

като ми се доработи,сядам и чакам да ми мине


Тема Re: Препикана не ами осрана [re: Гeo] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано16.09.07 03:26



Щото тука до нас има един магазин от неголяма верига,на който му бръмва агрегата само ако премигнат лампите.Що за министерство на що за държавата е това ако си позволяват да блокират цялата система при спиране на ел захранването.
Един агрегат ли не могат да си купят от милионите левове които се наливат там ежедневно?
Една съвсем дребна фирмичка като усети че има наплив на клиенти си отваря нов офис,назначава нови служители.
Що за министерство на що за държавата е това ако н е могат да си назначат хора които да поемат цялата тая редица от хора които доброволно си губят времето по опашки.
Що за министерство на що за държавата е това ако си позволяват да назначават служители които в последствие получават доживотни комплекси.
Комплекси от това че заплатите им едвам им стигат да си покрият ипотеките и тръгват да избиват същите тези комплекси върху гражданите.
Върху масата мирни граждани-доброволни овчици,наредени в опашка.
А в същото време гледаме как депутати,същите тези дето създават закони си ги нарушават безнаказано като богопомазани.Разни баровци с ферарита и ламборжинита си карат и спират както си искат и тези същите със шапки и чертички по рамената, и със заплати колкото на моя общак им козируват едва ли не.
Що за министерство на що за държавата!!!

Ай да спирам че пак се разпених.Ше видиш в понеделник кво ше им фане гъза.

като ми се доработи,сядам и чакам да ми мине

Редактирано от *Плaмeн* на 16.09.07 03:48.



Тема Re: Препикана не ами осрананови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор.... (Нерегистриран)
Публикувано16.09.07 22:25



хм..... не с лошото де знам кротко момче си





Тема Re: олигофрения-КАТ-Варнанови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор Шaшaв (по цялата глава)
Публикувано16.09.07 22:41



...Гледам сбран народ пред входа,а в залата за НК-никой...
...влизам...
...Некъв чичка ми свирка от зад и ми разправя да не влизам...
...Ама това всичко пред поне 50 човека...


Нещо пръстите ти бягат пред мисълта...
Хем залата празна, хем 50 души гледат.
Хем опашка 50 човека, хем *Пламен* влиза пред тях. Голям тарикат туй момче...
И какво ти е виновен "чичка"-та? Той си върши работата.

ПС - правописа и културата ти ги оставям без коментар. Те говорят сами по себеси.

Думите отлитат, написаното остава...[/gree

Редактирано от Шaшaв на 16.09.07 22:46.



Тема Re: олигофрения-КАТ-Варнанови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (леко рошав)
Публикувано17.09.07 01:14



мани ... мен ме знаят покрай компютърджийските работи в софийското и ми нямат доверие и не са ми давали новата книжка миналата година докато не донеса копии на реалните бележки от платежни за едни задължения към държава които нямат нищо общо с КАТ, а в компютъра виси, че е платено, но има разминаване на дати където е платено преди да е излезнал актът, ма не са ми давали книжката докато не покажа хартийките на шефа им - та 2 месеца се разправях и се е налоило да вдигам разни пръчове от СДВР да ми издават копии и заверени документи, че за море с кола и без книжка ми беше шубе да ходя.

------------



Тема Re: олигофрения-КАТ-Варнанови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор БAPATOЧKA (член)
Публикувано18.09.07 12:04



Пич най накрая не те ли арестуваха да постоиш една нощ в зандана да ти доде малко акъля в тиквата? Съмнявам се че е е възможно ама се пак - ей тъй за екшъна поне...



Тема Re: олигофрения-КАТ-Варнанови [re: БAPATOЧKA] Отговор на мнението
Автор:)) (Нерегистриран)
Публикувано18.09.07 12:24



кАК ще го арестуват,човекът е герои-голям!!! Развикал се на пазача и тръгнал да оправя държавата

пЪК и как си спазва законите-само 9 месеца е карал без "майсторско" . даже и се хвали,за коетоotkacham]. не е срещнал по-нервно ченге, зарад туи се прави на мъж...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.