Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:59 28.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Я си признайтенови Отговор на мнението
АвторДpyra eднa (Нерегистриран)
Публикувано09.09.07 21:34



Вие забравяте ли рожденният ден на жена на която държите?



Тема Re: Я си признайтенови [re: Дpyra eднa] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано09.09.07 22:21



Ние за нашия забравяме,ти искаш и на жените да им помним.



като ми се доработи,сядам и чакам да ми мине

Тема Re: Я си признайте [re: Дpyra eднa] Отговор на мнението
Автор Бepeзka! ()
Публикувано09.09.07 23:15



Не съм мъж, но да кажа - не ми се е случвало мъжът ми да забрави Рождения ми ден. Може би, защото много си обичам празника и винаги го празнувам - та просто го е запомнил.



Тема Re: Я си признайтенови [re: Бepeзka!] Отговор на мнението
Авторgraber (Нерегистриран)
Публикувано10.09.07 07:01



Абе, честно казано днят го знам много добре, но понякога на дататазабравям да поднеса поздравления.



Тема Re: Я си признайтенови [re: Дpyra eднa] Отговор на мнението
Автор Линдa (разумна)
Публикувано10.09.07 08:47



В нащо семейство аз съм "БЮРО НАПОМНЯНИЯ"!


Знам и на двата рода рождените дати и кой кога има имен ден,затова моята половинка не се притеснява,че може да пропусне някого.




Майк е кучето ни!

Тема Бе, РД не ми...нови [re: Дpyra eднa] Отговор на мнението
Автор ABe (разсеян)
Публикувано10.09.07 09:28



се е случвало да забравя, но, виж, тази година и двамата с жена ми бяхме забравили за годишнината от сватбата...

Сетихме се на следващия ден...



Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!

Тема Re: Я си признайтенови [re: graber] Отговор на мнението
АвторДpyra eднa (Нерегистриран)
Публикувано10.09.07 18:42



И мен ме забравиха. Имах рожден ден в края на миналия месец и той го пропусна. Може би не държи толкова на мен.





Тема Глюпостинови [re: Дpyra eднa] Отговор на мнението
Автор ABe (разсеян)
Публикувано10.09.07 18:59



Може и да държи на теб, но ние, мъжете, просто не помним такива работи. Дати разни и прочая.

Ако не е любимата ми братовчедка да ми напомня, аз нямаше да се сещам да честитя ни РД, ни ИД, ни годишнини от сватби на когото и да било от родата.

А за родата от страната на жена ми, добре че е любимата да поеме секретарските функции, та да не забравям. Помня само рождената дата на нея и сина, останалите са... благодарение на "секретарката".

Такива ми ти работи.

От друга страна, не ви зная на каква възраст сте и с какви доходи, но представи си, че той те обича, че ти си звездата в неговия живот, но той няма пари да ти купи дори дребен подарък и, въпреки изгарящото го желание да бъде твой кавалер в тази специална за теб вечер, не е посмял да ти се обади... защото не може да ти подари нищо освен себе си...

Ех, защо ли почнах да градя сюжети в стил Дикенс и О'Хенри...
Както и да се изразявам в стил Сидни Шелдън...

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!

Редактирано от ABe на 10.09.07 19:07.



Тема Естествено!!!нови [re: Дpyra eднa] Отговор на мнението
АвторKънчo (Нерегистриран)
Публикувано13.09.07 13:39



Забравям всичко, че и името й и на децата, на всички и всичко!


Но пък садбата е била благосклонна към мен:
Първо е РД на едното дете, там суетнята е такава, че не може да го пропуснеш, без да си разбрал, че някой е имал РД, най-малкото по сметката която трябва да платиш. Така знам, че веднага след това е моя РД. После на този ден, всички ти се хилят (усмихват) като зелки ... абе много съмнителна работа, как да не разбереш, че си имал РД, пък и само питат: "Ще черпиш ли?" - направо да полудееш!!! Два дена след това е РД на жената! Как да го пропуснеш, след такава подготовка!? Малко след това годишнината от сватбата... Добре че са се събрали, дане ги забравям, пък и даминават бърза, а по възможност с един масраф...

Скъпа, ако го четеш това да знаеш, че въобще не е вярно, аз твоя рожден ден, цяла година го чакам с нетърпение ... и годишнината от сватбата ... и РД на майка ти (мамицата й!)



Тема SORRY!!!нови [re: Kънчo] Отговор на мнението
АвторKънчo (Нерегистриран)
Публикувано13.09.07 13:46



Много мацаници съм натворил со правописа - сЪдба, че и други...






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.