Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:25 20.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Давам апартамент под наемнови Отговор на мнението
АвторДapинa (Нерегистриран)
Публикувано18.08.07 15:21



Давам апартамент под наем в центъра на София, в непосредствено съседство до ЦИЕК - Центъра за източни езици и култури. Подходящ е за студенти от провинцията, приети в специалности китаистика, японистика, кореистика, арабистика и всички останали екзотистики, изучавани в СУ. Както знаете, ЦИЕК е базата на СУ, където се провежда обучението им.

Апартаментът е двустаен, тухлен, подходящ за 2-ма студента (студентки). Добре обзаведен, с всичко необходимо, вкл. печка, хладилник, телевизор с кабелна, телефон. ТЕЦ. Етаж - 3/5. Асансьор. Южно и източно изложение, топъл. Две тераси, мазе и малко таванче. Бърза и лесна транспортна връзка до идеалния център и до други университети. В близост има много хранителни магазини. Запазени общи части и вход в отлично състояние. Заключваща се врата

Цена - 750 евро/месец



Тема Re: Давам апартамент под наемнови [re: Дapинa] Отговор на мнението
Авторnqkoi si (Нерегистриран)
Публикувано18.08.07 15:29



haha 750 ti luda li si ma !?



Тема Re: Давам апартамент под наемнови [re: Дapинa] Отговор на мнението
Автор SoulMate (фанта геройче)
Публикувано18.08.07 15:39



Какви са мебелите и техниката - чисто нови или запазени стари? Има ли ПВЦ-дограма? На ток ли се отоплява?



Тема Re: Давам апартамент под наемнови [re: SoulMate] Отговор на мнението
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано18.08.07 15:51



споко бе, това е поредния трол.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: Давам апартамент под наемнови [re: nqkoi si] Отговор на мнението
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано18.08.07 15:52



не тролче е. Храни се от вниманието ви.



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: Давам апартамент под наемнови [re: SoulMate] Отговор на мнението
АвторДapинa (Нерегистриран)
Публикувано18.08.07 17:34



Има ПВЦ дограма, мебелите са запазени. Всъщност може да се каже, че са почти нови - на 2 години. Има ТЕЦ - вече казах.

Районът е хубав. Пропуснах да кажа, че има зеленина, а на близо и паркче.

Ако те интересува - пиши на darina@abv.bg



Тема Re: Давам апартамент под наемнови [re: Дapинa] Отговор на мнението
АвторMaцa (Нерегистриран)
Публикувано18.08.07 18:10



наемам го за 800 евро понеже заплатата ми е 3000 и ще ми стигат



Тема Re: Давам апартамент под наемнови [re: Maцa] Отговор на мнението
АвторMaцa (Нерегистриран)
Публикувано18.08.07 18:12



от провинцията съм и тате гледа офци и крави и оттам докарва от млеко около 5000 и от джибрито за ракия около 7000 парите не са проблем само да има в района некой да ме опъва редовно за тая цена шото не мога да завъда свестно гадже в софето понеже казват че съм селянка и съм пахнела на тор



Тема разкрих та!нови [re: Maцa] Отговор на мнението
Автор npocmak (по действ. слух)
Публикувано18.08.07 22:15



ти си




_ _ _
Не вярвате ли вие?! Елате ми на гости!

Тема Re: Давам апартамент под наемнови [re: Дapинa] Отговор на мнението
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано19.08.07 17:12



чета аз и не вярвам

вярно, че липсвам от 2003г ... ама кога тоя район стана в центъра ???

И какъв е тоя наем 1500лв ? при средна заплата за страната 400лв ? и при това за студенти които се предполага, че и да работят ще са на половин работен ден
Наема включва ли поемането на всички сметки и ремонти на развалилото се вътре/техника мебели/???

Та в тоя ред на мисли .... да направя една груба сметка
един апартамент 2 стаен в района да кажем 70кв/м струва - 125 000лв.
при наем 1500лв. ще го изплатиш за 7г. ... като добавим и лихвите без какъвто и да е депозит да кажем 14г. УАУУУУУУУУУ ако успееш да го дадеш под наем кажи и аз ще си купя апартамент там .... ще го дам под наем ей това се казва възвращение на инвестиция.

Обаче при това положение ако някой може да си позволи подобен наем защо да не си купи апартамент? .... тамън след 4 години ще е платил някакъв % от него и ако цените растът даже вложението му ще се е увеличило.... ако не, нищо не е загубил.

Сега тоя апартамент да не е обзаведен като за Джеймс Бонд с италиански дизайнерски мебели, всички последни джаджи и технологически изцепки плюс джакузи на балкона??? ... ама пак не виждам да му намериш наемател.

I don’t need no good advice I’m already wasted

Редактирано от Kyмиko Янaka на 19.08.07 17:14.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.