Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:28 03.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Давам апартамент под наем Отговор на мнението
АвторДapинa (Нерегистриран)
Публикувано18.08.07 15:21



Давам апартамент под наем в центъра на София, в непосредствено съседство до ЦИЕК - Центъра за източни езици и култури. Подходящ е за студенти от провинцията, приети в специалности китаистика, японистика, кореистика, арабистика и всички останали екзотистики, изучавани в СУ. Както знаете, ЦИЕК е базата на СУ, където се провежда обучението им.

Апартаментът е двустаен, тухлен, подходящ за 2-ма студента (студентки). Добре обзаведен, с всичко необходимо, вкл. печка, хладилник, телевизор с кабелна, телефон. ТЕЦ. Етаж - 3/5. Асансьор. Южно и източно изложение, топъл. Две тераси, мазе и малко таванче. Бърза и лесна транспортна връзка до идеалния център и до други университети. В близост има много хранителни магазини. Запазени общи части и вход в отлично състояние. Заключваща се врата

Цена - 750 евро/месец



Тема Re: Давам апартамент под наемнови [re: Дapинa] Отговор на мнението
Авторnqkoi si (Нерегистриран)
Публикувано18.08.07 15:29



haha 750 ti luda li si ma !?



Тема Re: Давам апартамент под наемнови [re: Дapинa] Отговор на мнението
Автор SoulMate (фанта геройче)
Публикувано18.08.07 15:39



Какви са мебелите и техниката - чисто нови или запазени стари? Има ли ПВЦ-дограма? На ток ли се отоплява?



Тема Re: Давам апартамент под наемнови [re: SoulMate] Отговор на мнението
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано18.08.07 15:51



споко бе, това е поредния трол.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: Давам апартамент под наемнови [re: nqkoi si] Отговор на мнението
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано18.08.07 15:52



не тролче е. Храни се от вниманието ви.



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: Давам апартамент под наемнови [re: SoulMate] Отговор на мнението
АвторДapинa (Нерегистриран)
Публикувано18.08.07 17:34



Има ПВЦ дограма, мебелите са запазени. Всъщност може да се каже, че са почти нови - на 2 години. Има ТЕЦ - вече казах.

Районът е хубав. Пропуснах да кажа, че има зеленина, а на близо и паркче.

Ако те интересува - пиши на darina@abv.bg



Тема Re: Давам апартамент под наемнови [re: Дapинa] Отговор на мнението
АвторMaцa (Нерегистриран)
Публикувано18.08.07 18:10



наемам го за 800 евро понеже заплатата ми е 3000 и ще ми стигат



Тема Re: Давам апартамент под наемнови [re: Maцa] Отговор на мнението
АвторMaцa (Нерегистриран)
Публикувано18.08.07 18:12



от провинцията съм и тате гледа офци и крави и оттам докарва от млеко около 5000 и от джибрито за ракия около 7000 парите не са проблем само да има в района некой да ме опъва редовно за тая цена шото не мога да завъда свестно гадже в софето понеже казват че съм селянка и съм пахнела на тор



Тема разкрих та!нови [re: Maцa] Отговор на мнението
Автор npocmak (по действ. слух)
Публикувано18.08.07 22:15



ти си




_ _ _
Не вярвате ли вие?! Елате ми на гости!

Тема Re: Давам апартамент под наемнови [re: Дapинa] Отговор на мнението
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано19.08.07 17:12



чета аз и не вярвам

вярно, че липсвам от 2003г ... ама кога тоя район стана в центъра ???

И какъв е тоя наем 1500лв ? при средна заплата за страната 400лв ? и при това за студенти които се предполага, че и да работят ще са на половин работен ден
Наема включва ли поемането на всички сметки и ремонти на развалилото се вътре/техника мебели/???

Та в тоя ред на мисли .... да направя една груба сметка
един апартамент 2 стаен в района да кажем 70кв/м струва - 125 000лв.
при наем 1500лв. ще го изплатиш за 7г. ... като добавим и лихвите без какъвто и да е депозит да кажем 14г. УАУУУУУУУУУ ако успееш да го дадеш под наем кажи и аз ще си купя апартамент там .... ще го дам под наем ей това се казва възвращение на инвестиция.

Обаче при това положение ако някой може да си позволи подобен наем защо да не си купи апартамент? .... тамън след 4 години ще е платил някакъв % от него и ако цените растът даже вложението му ще се е увеличило.... ако не, нищо не е загубил.

Сега тоя апартамент да не е обзаведен като за Джеймс Бонд с италиански дизайнерски мебели, всички последни джаджи и технологически изцепки плюс джакузи на балкона??? ... ама пак не виждам да му намериш наемател.

I don’t need no good advice I’m already wasted

Редактирано от Kyмиko Янaka на 19.08.07 17:14.



Тема Re: Давам апартамент под наемнови [re: Kyмиko Янaka] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (изморен кон)
Публикувано19.08.07 20:25



То горе долу наема е колкото в Ню Йорк.Там за $1000 ще наемеш двустаен на приземен етаж,в краен квартал.
Бе девойката се пробва.Балами има всякакви.
Пък за център май се смята всичко,което не е зад околовръстното.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: хехе, ами ако искатнови [re: Дapинa] Отговор на мнението
Авторneverojatna (Нерегистриран)
Публикувано20.08.07 15:33



да го наемат студенти, които учат химия или архитектура няма ли да го дадеш този златен апартамент?


То верно, че цените на наемите се повишиха, ама ти съвсем с трици маймуни се опитваш да ловиш. Сега ще кажеш, че искаш и договор да не се склучва, че и данъци на държавата да не плащаш.



Тема Да, бе-е-енови [re: Дapинa] Отговор на мнението
Автор ABe (разсеян)
Публикувано20.08.07 16:38



Първо, кварталът не е престижен и не можеш да искаш такъв наем.
Дори да си осигурила и комп и безграничен нет.
Освен ако не ти е супер лукс оборудването и модно обзавеждането от доказала името си световна марка. А, да, и уредба Нек Плюс ултра.

Второ, за студенти... Забрави. Всеки ще предпочете панелка за 200 евро (по 100 на човек) и да пътува две спирки до заветния факултет - тъпата панелка в Зона Б-5, напр. Има и много ново строителство наоколо.
Чужди студенти в този факултет почти няма. Ако не броим задръстените гърци, дошли да учат тук, ЗАЩОТО ИМ Е МНОГО ПО-ЕВТИНО.

Трето, зависи от това кога е строена кооперацията, на кой етаж си, има ли асансьор, какво е вътрешното разпределение на помещенията.

Четвърто: в този факултет учат хората, които не са приети в никой друг. Като масово число. Има и хора, за които това им е баш факултета, но те са единици.

Бе, въобще, забрави!

Свържи се с ПОНЕ 3 (три) агенции за недвижими имоти и провери каква цена ще ти дадат те след оглед на имота ти. И си направи средно аритметично.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!

Редактирано от ABe на 20.08.07 17:50.



Тема Re: Давам апартамент под наемнови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
АвторKyмиko Янaka (Нерегистриран)
Публикувано20.08.07 16:48



хехе
то за тея пари намерих в центъра на Манчестър

даже и снимки има как изглежда от вътре да кликваш и да си ги разглеждаш /при и тях се води едностаен защото се броят само номерата на спалните без дневната/ отоплението е локално и на гас та ще ти излиза 30 лири в зимен месец, ако нещо се развали вътре се води /wear and tear/ поправката и подмяната на всичко в апартамента се плаща от наемодателя /такъв е закона/.... пък и заплатите едни други ]





Тема Re: Давам апартамент под наемнови [re: Kyмиko Янaka] Отговор на мнението
Автор Бepeзka! ()
Публикувано20.08.07 18:13



Ми тя Дарина сигурно иска като даде въпросното жилище под наем тук и с парите от наема да си наеме подобно в Манчестер. Пък като е по-евтино отоплението ще е дори на кяр.





Тема Re: ето какво мисля азнови [re: Дapинa] Отговор на мнението
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано20.08.07 19:19



По принцип месечният наем трябва е да 1% от стойността на апартаментът. В България беше така преди 5-6 години, но поради факторът конкуренция този процент стана 0,5%. Тоест вашият апартамент при такъв месечен наем трябва да струва поне 150 000 евро. За 750 евро на месец хората могат да наемат цяла къща с гараж и перфектно обзавеждане при това в Бояна. Имам предвид моята къща в Бояна - двуетажна, вътрешното й обзавеждане струва повече от 40 000 лева, има климатици навсякъде, също метален покрив, гараж и голям двор, оценката й е 250 000 евро и може да се даде постоянно под наем в най-добрият случаи точно за 750 евро месечно. Тоест не виждам абсолютно никакъв шанс вие да получите исканата сума от вашият апартамент.






Тема Re: Давам апартамент под наемнови [re: Kyмиko Янaka] Отговор на мнението
Автор SoulMate (фанта геройче)
Публикувано21.08.07 18:13



Районът винаги си е бил в центъра

Има трамвай, автобуси, метро, а лъскавичкият МОЛ-of-София е на две крачки. Строителството в околността започва да се засилва и когато старите къщурки се заменят с нови блокчета, особено ако това се направи с мисъл, мястото ще стане още по-хубаво. Разстоянието от там до Съдебната палата ПЕША се взема за 15 минути.





Тема Re: ето какво мисля азнови [re: FileO99] Отговор на мнението
АвторДapинa (Нерегистриран)
Публикувано22.08.07 20:00



Едно е Бояна, а съвсем друго центъра, още повече в контекста на Центъра за източни езици и култури, където ще се обучава таргетът, на който съм препоръчала апартамента.

Разлика от земята до небето. Не им предлагам пушинак и села, а ЦЕНТЪР с всички комуникации и апартамент с пълен комфрот.



Тема ... да се смея или да плача :))))) ?нови [re: Дapинa] Отговор на мнението
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано22.08.07 21:43



.... пиле... за 750 евро на месец.... хората направо могат да си вземат апартамент на изплащане... не мислиш ли ?????
Твоя двустаен дето е сигурно 75 квадрата си направи сметка за колко време ще го изплати човека.... барабар с лихвите на банката...

...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®



Тема Re: ... да се смея или да плача :))))) ?нови [re: Apxaнreл] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (изморен кон)
Публикувано22.08.07 23:10



Плачи Архангале.
Ша си дам гълъбарника под наем,че всичко ми е на 6,дограми,изолации и пълно обзавеждане барабар с компа сичкото ново на 3 г.за има няма 300-400 евра.
Имам още един апартамент,голям дето се шири само дете невръстно и вечер няма да ни изкарат от кръчмите.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема дааа така е.....нови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано22.08.07 23:18



... някои летят в облаците :)))
Тази дама... явно си мисли че апартамента и е златен :))))... без да гледа обявите и да знае че за 11 евро на квадрат на месец ще си взема помещение в МОЛ-а и ще си живея там във витрина....
Мани... куковици :)

...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®



Тема Re: Давам апартамент под наемнови [re: Дapинa] Отговор на мнението
Автор тpънчeтo (минаващ)
Публикувано23.08.07 00:04



ти си онова същество с неизяснен пол, което върза на фльонга пишещите в един друг доста раздвижен клуб, нали?

имаш много груба граматическа грешка в първоначалния пост, което ми отвлече вниманието от същността на темата.

аз си пиша ей така...ама то и ти така



Редактирано от тpънчeтo на 23.08.07 00:04.



Тема Re: ето какво мисля азнови [re: Дapинa] Отговор на мнението
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано23.08.07 01:06



Казвам ти го направо - ти си луда. Бояна е може би най-елитният квартал в цяла България и наемите съответно са по-скъпи отколкото в центъра. Второ вече написах, че наемът в момента е 0,5% от пазарната стойност на недвижимият имот. Тоест апартаментът ти трябва да струва 150 000 евро, тоест да е огромен и доста луксозно обзаведен, за да искаш 750 евро на месец. Аз за цялата си къща в Бояна, която струва приблизително около 250 000 евро без обзавеждането мога да я дам под наем заедно с гаражът максимум за 1250 евро на месец. Но понеже клиенти трудно се намират реалната цена даже е под 1000 евро на месец. Така че направо не те виждам как ще дадеш някакъв мизерен апартамент под наем за 750 евро на месец. Единственият вариант е да го дадеш на групировка и можеш да получиш тези пари, но просто не виждам как ще стане.



Тема Re: дааа така е.....нови [re: Apxaнreл] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (изморен кон)
Публикувано23.08.07 09:01



Що бе можеш да си слагаш завеса както в Амстердам.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема паднала...нови [re: Дapинa] Отговор на мнението
Автор Refine ((усмихната))
Публикувано23.08.07 19:27



Паднала си на главата си...или от тъмната страна на луната...whatever.

Студенти не могат да плащат такива пари. Ама ти продължавай да пробваш де, то упоритостта е присъща и на гениите, и на лудите.... Таргет-група

боже, боже!



Тема Re: паднала...нови [re: Refine] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (изморен кон)
Публикувано23.08.07 19:44



Ти ще кажеш какво могат студентите.
Ако тате е мутра,местен отворко,малко вожд на племе всичко става.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: ... да се смея или да плача :))))) ?нови [re: Apxaнreл] Отговор на мнението
Автор AюмиAши (ронин)
Публикувано23.08.07 23:28



Ама ти какво я мислиш - всеки нещо си мечтае...





Тема Re: Давам апартамент под наемнови [re: Дapинa] Отговор на мнението
Автор AюмиAши (ронин)
Публикувано23.08.07 23:30



Давай, давай! Но дали някой ще го вземе е съвсеееем друга тема,
която няма нищо общо с настоящата.





Тема Re: Давам апартамент под наемнови [re: Дapинa] Отговор на мнението
АвторДapинa (Нерегистриран)
Публикувано24.08.07 01:15



За сведение на всички "професори" и всезнайковци тук, апартантът вече е нает. В понеделник подписваме договора. Условията са изпълнени, а наемателите и аз - доволни.

Оставям ви да си философствате...



Тема Re: Давам апартамент под наемнови [re: Дapинa] Отговор на мнението
Автор neverojatna (анаконда)
Публикувано24.08.07 11:31



За сведение на всички "професори" и всезнайковци тук, апартантът вече е нает. - a с апартамента какво става???
е, както се казва - на печелившите честито!



съвестта е като женската девственост - пречи

Тема Re: една подробностнови [re: Дapинa] Отговор на мнението
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано24.08.07 12:32



О, идеално! След като са наели такъв мизерен апартамент за такава сума, значи аз ще мога да си дам доста лукозната къща в Бояна не за 750 евро месечно, а за 2000 евро месечно, което идеално ме устроива. Само че има една съществена подробност - обикновено хора, които вземат недвижими имоти под наем на такава стойност ги ползват като база за складиране на наркотици.








Тема Не си в ред.нови [re: Дapинa] Отговор на мнението
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано24.08.07 16:16



Аз живях почти 4 години на "Витошка" 47, над бившия вече магазин на Найк, където сега е Германос. Това пробиваш ли се какъв център е? Сигурно имаш идея къде точно е, а? Плащах със съквартирантка 300 лв. месечно, плюс всички консумативи, ползвайки хол с мрамор и теракота, бар-плот, пералня, пълно кухненско обзавеждане, кухня и баня. Тоест, почти един цял апартамент. Не мога да се светна къде си тръгнала, но с подобни бомбастични претенции няма да стигнеш далече.

Чети отново какво ти е писал АВе, и вземИ се стегнИ, момиче.





Тема Re: една подробностнови [re: FileO99] Отговор на мнението
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано24.08.07 16:21



"...............обикновено хора, които вземат недвижими имоти под наем на такава стойност.........." A необикновените?



Чашката ти за кафе много ме кефи

Много е по-лесно да се ожениш, отколкото да останеш женен.

Тема Re: Не си в ред.нови [re: Bambi*] Отговор на мнението
Автор aL exPandeR ( [got mi e] )
Публикувано24.08.07 16:31



Много завиждате, хора.
Едно нещо струва толкова, колкото някой е готов да плати.
Ако си търсех квартира в центъра, щях да търся сечение на собствените си интереси в приоритетите цена/качество.
А ако давах апартамент под наем - пак така, но интересите ми биха били по-различни.


Извинявайте, ама не виждам смисъл от подобно чесане на пръстите.
Е, ако ви липсва повод да изхвърлите поредната седмична насъбрала се жлъч, продължавайте!



Тема Що ли...нови [re: Дapинa] Отговор на мнението
Автор ABe (разсеян)
Публикувано24.08.07 16:51



не ти вярвам...

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема Боли менови [re: ABe] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (изморен кон)
Публикувано24.08.07 17:58



оная работа за колко кинта си е дала апартамента под наем.
Ама явно сме си без работа(аз съм пенсионер и ми е простено) и си дрънкаме простотии.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: паднала...нови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор Refine ((усмихната))
Публикувано24.08.07 19:23



Абе прав си, но да си срещал скоро деца на мутри да учат фина материя като източни езици? Няма и да видиш. Казвам това, понеже Дарина изтъква като предимство близостта на жилището до учебната база....та затова ...





Тема Re: една подробностнови [re: Фиш] Отговор на мнението
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано24.08.07 19:32



Чашката ти за кафе много ме кефи

Е, имам някакво художествено оформление на постингите си.






Тема Re: една подробностнови [re: FileO99] Отговор на мнението
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано24.08.07 19:56



Помислих, че от нея пиеш следобедното си кафе



Много е по-лесно да се ожениш, отколкото да останеш женен.

Тема Re: една подробностнови [re: Фиш] Отговор на мнението
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано24.08.07 20:03



Помислих, че от нея пиеш следобедното си кафе

В момента съм под въздействието на нещо много повече от кафе. Все едно съм изпил една кофа нескафе. Ако се сещаш какво направих днес видиш ли ме ще ме убиеш. При това ми е за пръв път и не смятам да повторя. Ако оцелея.






Тема Re: една подробностнови [re: FileO99] Отговор на мнението
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано24.08.07 20:43



Не дърпай дявола за опашката!По повод убиването

Споко, мисля, че вече съм спокойна и много малко неща ме изкарват от равновесие.

Пудра захар?
Май си започнал да изневеряваш на принципите си.........

Много е по-лесно да се ожениш, отколкото да останеш женен.

Тема Re: Боли менови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
АвторKali (Нерегистриран)
Публикувано24.08.07 22:36



Ве рно ли си пенсионер? Не знаех, че пенсионерите има в Интернет, поне в БГ



Тема Re: Боли менови [re: Kali] Отговор на мнението
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано24.08.07 22:59



И що пък да няма пенсионери в интернет?
И баща ми е пенсионер, и интернет има, че и кола има, да не повярваш





Тема Re: Боли менови [re: Kali] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (изморен кон)
Публикувано25.08.07 11:08



Ако не си си пропилял живота и в БГ като пенсионер можеш да имаш по-добър стандарт на живота отколкото на млади години.
Та така хлапе.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Боли менови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
АвторBлacтa (Нерегистриран)
Публикувано25.08.07 12:08



Аз се чудя що си против аналния секс, а то причината била, че си бялобрад дядо на 120.





Тема Re: Давам апартамент под наемнови [re: Дapинa] Отговор на мнението
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано25.08.07 15:36



ти за чужди студенти ли искаш да го даваш този апартамент? Нашите студенти са на тарифи до 100 евро на човек, сврени в комплект по 5, за да постигнат обща сума от 500 евро за целия апартамент. А 5 на куп ще ти разбият апартамента след година за най-малко 5000 лева ремонт (ама най-малко - само освежаване латекс и дограми (ако са дървени) и подови покрития).
Потърси фирма, която иска да настани чужденец-консултант да живее за периода на договора му в България - чуждестранните консултанти също търсят наеми около 400/500 евро на месец за апартамент. Които могат да платят повече направо си купуват жилище в София за периода на договора си.



Тема Я преведи?нови [re: aL exPandeR] Отговор на мнението
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано25.08.07 19:13







Тема Re: Давам апартамент под наемнови [re: Дapинa] Отговор на мнението
Автортepopиcтa (Нерегистриран)
Публикувано25.08.07 20:01



Аре стига с тоя скапан апартамент. Пуснал съм момчетата да го повзвривят, та да видиш ти ма скапана буржоазна кукумявка едни еуро и дойлери как ще получаваш на марта в сряда.
Ти ма мръсна рентиерко и мошеничко дали ще си плащаш върху 750 еуро данъците или като всички мръснички буржоазки и ти ще лъжеш "скапаната" ни държава ?
Е тя от такива като тебе се скапва , затова бомбичката и хоп апартаментчето ти го няма.
Не се притеснявай, след това няма да имаш никакви проблеми повече с това апартаментче.


Аз вече ти взех IP адреса и разбрах откъде замърсяваш нет-пространството. Очаквай след няколко часа и момчетата да те посетят.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.