Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:53 12.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: една подробностнови [re: FileO99] Отговор на мнението
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано24.08.07 20:43



Не дърпай дявола за опашката!По повод убиването

Споко, мисля, че вече съм спокойна и много малко неща ме изкарват от равновесие.

Пудра захар?
Май си започнал да изневеряваш на принципите си.........

Много е по-лесно да се ожениш, отколкото да останеш женен.

Тема Re: Боли менови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
АвторKali (Нерегистриран)
Публикувано24.08.07 22:36



Ве рно ли си пенсионер? Не знаех, че пенсионерите има в Интернет, поне в БГ



Тема Re: Боли менови [re: Kali] Отговор на мнението
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано24.08.07 22:59



И що пък да няма пенсионери в интернет?
И баща ми е пенсионер, и интернет има, че и кола има, да не повярваш





Тема Re: Боли менови [re: Kali] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (изморен кон)
Публикувано25.08.07 11:08



Ако не си си пропилял живота и в БГ като пенсионер можеш да имаш по-добър стандарт на живота отколкото на млади години.
Та така хлапе.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Боли менови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
АвторBлacтa (Нерегистриран)
Публикувано25.08.07 12:08



Аз се чудя що си против аналния секс, а то причината била, че си бялобрад дядо на 120.





Тема Re: Давам апартамент под наемнови [re: Дapинa] Отговор на мнението
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано25.08.07 15:36



ти за чужди студенти ли искаш да го даваш този апартамент? Нашите студенти са на тарифи до 100 евро на човек, сврени в комплект по 5, за да постигнат обща сума от 500 евро за целия апартамент. А 5 на куп ще ти разбият апартамента след година за най-малко 5000 лева ремонт (ама най-малко - само освежаване латекс и дограми (ако са дървени) и подови покрития).
Потърси фирма, която иска да настани чужденец-консултант да живее за периода на договора му в България - чуждестранните консултанти също търсят наеми около 400/500 евро на месец за апартамент. Които могат да платят повече направо си купуват жилище в София за периода на договора си.



Тема Я преведи?нови [re: aL exPandeR] Отговор на мнението
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано25.08.07 19:13







Тема Re: Давам апартамент под наемнови [re: Дapинa] Отговор на мнението
Автортepopиcтa (Нерегистриран)
Публикувано25.08.07 20:01



Аре стига с тоя скапан апартамент. Пуснал съм момчетата да го повзвривят, та да видиш ти ма скапана буржоазна кукумявка едни еуро и дойлери как ще получаваш на марта в сряда.
Ти ма мръсна рентиерко и мошеничко дали ще си плащаш върху 750 еуро данъците или като всички мръснички буржоазки и ти ще лъжеш "скапаната" ни държава ?
Е тя от такива като тебе се скапва , затова бомбичката и хоп апартаментчето ти го няма.
Не се притеснявай, след това няма да имаш никакви проблеми повече с това апартаментче.


Аз вече ти взех IP адреса и разбрах откъде замърсяваш нет-пространството. Очаквай след няколко часа и момчетата да те посетят.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.