Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:48 18.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема как ще реагиратенови Отговор на мнението
Авторлeлe (Нерегистриран)
Публикувано08.08.07 12:05



ако жена, с която сте били интимни половин година и очевидно сте се харесвали много ви каже в отговор на мил ваш смс "я си еби майката"



Тема Re: как ще реагиратенови [re: лeлe] Отговор на мнението
Авторnpocmak (Нерегистриран)
Публикувано08.08.07 12:19



кво значи мил СМС?
за теб?
а за нея?

иначе има няква тенденция, че колкото по-мило се държиш с една жена, толкова повече ти се качва на главата /горната/,
което изразено в надморска височина, излиза, че те се издигат,
а ти им падаш в очите.

мъжът трябва да бъде мъж, да се държи твърдо и да може да казва НЕ, дори на любимата си жена.
това жената го усеща и разбира че не може да си разиграва коня и номерцата й не хващат дикиш.

що се отнася до половингодишното харесване. сигурен ли си че е било в еднаква степен от двете страни. и дали не й е писнало лигавото /милото/ ти държание.

пак ти казвам, дори и да не го признават, жените искат да се усещат водени от силната мъжка ръка /както е и при танците/
и може би затова все гледат ръцете на мъжа ;-)



Тема Re: как ще реагиратенови [re: npocmak] Отговор на мнението
Авторлeлe (Нерегистриран)
Публикувано08.08.07 12:26



тя ме пита с смс кога ще идвам в града където живее, дали ще мога, защото в противен случай иска да пътува. Аз й казах , е понеже не съм 100 процента сигурен , да си пътува по добре , и и казах че мног ми липсва, а тя тогава отговори това "Я си Е.и майката"



Тема Re: как ще реагиратенови [re: лeлe] Отговор на мнението
Авторпитa (Нерегистриран)
Публикувано08.08.07 12:37



е, какво в случая не ти стана ясно?
теглила ти е майната, за това че ни си отишъл да свършиш мъжката работа по-скоро.
ей будалите не свършват





Тема Re: как ще реагиратенови [re: лeлe] Отговор на мнението
Авторnpocmak (Нерегистриран)
Публикувано08.08.07 13:29



нормално.
от женската гледна точка, ти хем казваш че ти липсва, хем не си сигурен ще ходиш ли при нея.
женската логика е малко сбъркана. при тях желанието се смесва с възможността за реализация.
за жената с една дума само - "липсваш ми", се изразява обърканата смесица от чувства, желания и намерение да свършиш нещото в отговор на напиращите чувства - 'искам да те видя, да бъдем заедно и затова ще направя всичко за да дойда'

от друга жените използват подобни ултимативни въпроси и ситуации, за да събират доказателства за твоята обич към тях.
защото, ето - тя няма да пътува, ако ти ще ходиш и ще жертва пътуването си, за да остане с теби да бъдете заедно. а ти като не си сигурен, от нея се тълкува, че е защото не искаш силно да бъдеш с нея. и това е доказателство, че тя не означава нещо специално за теб, поради което стига до извода, че не й трябва такъв мъж, с който на всичко отгоре е в друг град и рядко има възможност да бъде с него. и така стига до решението да ти тегли една майна и да си търси друг.

кажи й че искаш да пътуваш с нея, защото искаш да сте заедно.
тя вероятно няма да се съгласи, но поне ще си мисли, че все пак означва нещо за теб.
после не й се обаждай един ден и остави малко с нея си, за да й мине раздразнението и да преосмисли ситуацията.
след това, вечерта, когато е в леглото може да й се обадиш и да я питаш как е пътуването, как се чувства, харесва ли й, разнообразила ли се е... без изобщо да има в гласа ти следа от това, че ти е теглила майна и отношенията ви са били оптегнати.
в крайна сметка може да е раздразнена заради ПМС и е по-добре да й простиш



Тема по умно нещо не бях челанови [re: npocmak] Отговор на мнението
Авторлeлe (Нерегистриран)
Публикувано08.08.07 13:35



само да уточня , че аз съм жената дето псувах, но просто така заформих въпроса. Много точно си хванал женската психика :) Остава да се надявам , че пича е умен колкото теб и е схванал същите неща :)



Тема Re: Леле,нови [re: лeлe] Отговор на мнението
Авторняkoя (Нерегистриран)
Публикувано08.08.07 13:41



май ти хареса простака?
Мейду вас се образува магнетично поле!





Тема права синови [re: няkoя] Отговор на мнението
Авторлeлe (Нерегистриран)
Публикувано08.08.07 13:43



за такъв мъж копнея, аз да го псувам а той да се радва и да го обяснява с ПМС :)
Това на шега. Иначе рядко се среща някой да познава така добре психиката на жената . поне при мен



Тема Re: по умно нещо не бях чела [re: лeлe] Отговор на мнението
АвторTrinny (Нерегистриран)
Публикувано08.08.07 13:48



Остава и простака да е жена





Тема Re: може да е [re: лeлe] Отговор на мнението
Авторняkoя (Нерегистриран)
Публикувано08.08.07 13:49



женски доктор - или по ПМС или психоаналитик.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.