Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:55 03.07.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Един от тея кривите днинови Отговор на мнението
Автор Kackeт (ама Keнзо)
Публикувано06.08.07 19:58



Като спя само 2 - 3 часа и отида на бачкане съм раздразнителен сприхав працал дето няма сили да се фокусира върху работата, изпитвам необясним глад по никое време и само се чудя как ще изкарам до края на работния ден. Гледам да стоя под радара и да не комуникирам много с колеги щото трудно ги издържам. Откъм обед почвам да се заканвам, че с прибирането си лягам да спя, но тва никога не се случва. Безсънието е ебати бича. Усещам как ще разбия кабинета на анестезиолога и вечер след сънчо си слагам на муцуната ония прозрачния хобот дето го дават по Спешно отделение и заспивам за секунди. ... и не не говоря за махмурлук, препиване и т.н. просто безсъние.





Тема Re: Един от тея кривите днинови [re: Kackeт] Отговор на мнението
Автор palatka (пристрастен)
Публикувано06.08.07 20:07



Хм, чувствах се така като си гледах бебешоците. Безсънието е много гадно. Дано наистина да се наспиш!





Тема Re: Един от тия кривите днинови [re: Kackeт] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (изморен кон)
Публикувано06.08.07 20:35



Познат случай.При системно недоспиване и преумора съм изпитвал неистов глад и раздразнение.Дори казвах на подчинените си като ме видят,че закусвам сандвич с много луканка да не ми се мяркат пред очите.
Гледай да намалиш емоциите,защото някога ще изгърмят бушоните.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Редактирано от Xoлдън на 06.08.07 20:36.



Тема Re: Един от тия кривите днинови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор Kackeт (ама Keнзо)
Публикувано06.08.07 20:45



А най-перверзното е, че към 9 ми се доспива дзверски и само като прочета 2 реда от книгата и съм отлетял, но се пробуждам към 10, в просъница се притеснявам да не се разсъня, съответно се разсънвам и край - почват се едни разходки да ям, да пуша, да пикая, малко четене, ядене, пушене пикане, две партии онлайн шах, четене, пушене и т.н. до към 3. Дори съзнателно почнах подчертано тъпа книга за убива интереса в четенето рано, рано. Май требе да сменям бачкането.



Тема Re: Един от тея кривите днинови [re: Kackeт] Отговор на мнението
Автор bushido (bushi)
Публикувано06.08.07 20:53



защо не пробваш с физическо натоварване - спорт, нещо ... ?

само не казвай, че нямаш време!





Тема Re: Един от тия кривите днинови [re: Kackeт] Отговор на мнението
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано06.08.07 20:54



Понеже наблюдавам подобен случай, мисля, че ти липсва физическото натоварване.Смени си режима.Пробвай да не ядеш след 20 ч.

Умът пресмята.Духът копнеее. А сърцето..си знае своето...


Тема Re: Един от тия кривите днинови [re: Kackeт] Отговор на мнението
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано06.08.07 20:57



Лоша работа..
Пробвай някакви бабини илачи - топло мляко с мед и кво още имаше... Недей да пушиш като се разсъниш, цигарата още повече превъзбужда.
Аз като усетя, че няма да заспя, лумвам някое успокоително, но на мен рядко ми се случва и понеже не мога да си позволя да съм недоспала, разчитам на химията... Знам, че е отврат и се мразя, ама няма начин...



Тема Re: Един от тея кривите днинови [re: bushido] Отговор на мнението
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано06.08.07 20:58



Може вм да ляга в 21 ч да тича 1 час)))

Умът пресмята.Духът копнеее. А сърцето..си знае своето...


Тема Re: Един от тия кривите днинови [re: Kackeт] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (изморен кон)
Публикувано06.08.07 21:04



Позната история.
Явно имаш проблеми.Може да са най различни:финансови,жилищни,семейни,в работата,с родители деца и т.н.
Седни и си направи психоанализ,за да установиш какво точно те притеснява.След това анализирай проблема дали е толкова сложен.Стигни до генезиса на проблема.Намери решение за него,или прецени дали е толкова важен.В общи линии това е метода на д-р Фройд,който съм прилагал много години с успех.
И още нещо макар на пръв поглед смешно.Ориентирай си леглото в приблизителна посока изток-запад,като главата трябва да е на изток.
Не знам колко е вярно.Чувал съм го от мюсюлмани,но когато го направих заедно с психоанализа имам усещането,че нещата се подобриха.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Един от тея кривите днинови [re: Фиш] Отговор на мнението
Автор bushido (bushi)
Публикувано06.08.07 21:04



да, джогинг вечер е добър вариант. или да пробва да отиде някъде с приятели до по-късно. 9 ми се вижда рано за лягане така или иначе ... най-вредно при безсъние е да се насилваш да спиш и да си повтаряш, четрябва да заспиш, тогава ти е гарантирано незаспиването






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.