Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:50 16.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Тънкостите на занаятанови Отговор на мнението
Автор Cтaниcлaв! (шемет)
Публикувано27.07.07 00:10



Казват, че всеки занаят си имам тънкости. Особено този да се краде.
Гледайки

клипче, оставам с впечатлението, че бая народ го е ударил на печалбарство и облагодетелстване на гъзЪ на другия...
Гледката прилича на отворена консервена кутия. От онези, за които използвахме едновремешните отварачки (или както се пише).




Тема БМВ синдромнови [re: Cтaниcлaв!] Отговор на мнението
Автор Cтaниcлaв! (шемет)
Публикувано27.07.07 01:00



Повечето гъзарчета искат да бъдат турбо гъзарчето. А такива могат да станат с някоя лъскава 10 годишна колица, като тази от клипчето.
Какво става обаче - отиваш в Германско, даваш последните си 4.000 евро за БМВ 525... задължително TDS, за да може да караш с крадена нафта. Идваш си в България... уфф, слава богу, кУлЪтЪ ми не е акцизна. Хм, ама как не съм забелязал, че отзадИ нищо нИ рАботи. Миндилите от Дару Кар за 2 задни стопа ми искат 450 евро. Они луди ли са?

Че разфасовам някое БМВ в съседен квартал. И че си карам на резерва. И части от аФтоморга ще си купувам.

Абе, турбоидиот №1



Хайде стига нощни изблици. Лека нощ от мен



Тема Re: Тънкостите на занаятанови [re: Cтaниcлaв!] Отговор на мнението
Автор palatka (пристрастен)
Публикувано27.07.07 09:08



Това в края на клипа изстрели ли бяха? Хората крадат не защото нямат пари, а защото такава им е културата. Ще пукнат да не вземат да се прецакат. Имам наблюдения на хора уж с големи претенции за какво ли не а само гледат да не се минат. Глупост, леност, закостенялост. Не знам до кога ще се мисли така на дребно, на тъмно, без перспективи и най-вече "то на мен да ми е добре, пък..."





Тема хора и хоранови [re: palatka] Отговор на мнението
Автор Cтaниcлaв! (шемет)
Публикувано27.07.07 09:11



Аз специално не мога да си представя, че когато ми потрябва фар, габарит, джанта или плеер - ще чупя колата на някой себеподобен

Т.е. колега по кола. Намирам го за мерзко. За някои плазмодии обаче това е адреналин - да не те гепят, например..

Почти като бързия и неочакван секс на още по-малко очаквано място



Тема Re: Тънкостите на занаятанови [re: Cтaниcлaв!] Отговор на мнението
Автор SoulMate (лилаво)
Публикувано27.07.07 10:20



Хаха, ауу хубавата колица станала на нищо.

На мен ми трябват брони - предна и задна; ама на старо няма, пък нови - не е добра идея. И всеки път като видя кола като моята и със здрави брони, се шегувам, че по тъмно ще пристигна с отверките. Е, само се шегувам, щот като са ме наливали в калъпа са сипнали повече съвест и са й сложили много зъби...





Тема Re: Тънкостите на занаятанови [re: SoulMate] Отговор на мнението
Автор Cтaниcлaв! (шемет)
Публикувано27.07.07 10:28



Само да знаеш една "тънка" работа от мене - броня се сваля достатъчно трудно и да светло



За да сменя бибитката на Корсата, оти свирише като параход, се наложи да сваля предната броня. Отне ми.. има-няма, час и малко. Това с мисленето и труда по светло - около обед.

Така че, ако все пак пребориш съвестта - прави сухи тренировки с твоята броня и после смело на MI-4



Тема Re: Тънкостите на занаята [re: Cтaниcлaв!] Отговор на мнението
Автор SoulMate (лилаво)
Публикувано27.07.07 10:37



Хахахаха, от мечка кожух не ми трябва, та ще си карам така, докат не се появят МОИТЕ брони (или докато не се намерят пари за нови)





Тема да не би да имашнови [re: SoulMate] Отговор на мнението
Автор Cтaниcлaв! (шемет)
Публикувано27.07.07 10:43



испански манталитет на паркиране?

Напред и назад да упор?

Няма да ги забравя тия испанци. Нямат никакви скрупули относно чуждите и своите брони. А гвоздеят на програмата беше в Кастелон. Ситуацията беше следната - еднопосочна улица с автомобили паркирали на 45 градуса. Между две коли спрял мотопед - мъничък и невзрачен. Вървя си аз по улица, зяпам си мотопеда. В този момент някакво БМВ със засилка го блъска и си "отвоюва" едно паркоместо

Шофьорката стана, вдигна мотопеда, подпря го на стената на близкото заведение... Клик-клик алармата.. и изчезна

Редактирано от Cтaниcлaв! на 27.07.07 10:44.



Тема Re: да не би да имашнови [re: Cтaниcлaв!] Отговор на мнението
Автор SoulMate (лилаво)
Публикувано27.07.07 22:53



Ми значи, аз имам "заслуга" само за едно одраскване и едно лееекичко смачкване на ъгълче на броня (направо нищо работа). Останалото щедро изпотрескано, вгънато и вдлъбнато (а то не е само броня, ами и задница) е резултат от упорството на предишния шофьор на колата - тире шефа.

Така чеее, невинна съм. Освен това, имах официално разрешение да я одраскам и посмачкам, докат й свикна на габаритите. Ми, свикнах им. Затова паркирам бавно и славно и без произшествия.






Тема Re: Тънкостите на занаятанови [re: SoulMate] Отговор на мнението
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано29.07.07 03:20



При "Италианеца" гледахте ли за брони?

Welcome to the real world!





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.