Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:12 25.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема НАТО-КАКИ и ЕСнови Отговор на мнението
Автор Xoлдън (изморен кон)
Публикувано23.07.07 20:41



Знам ,че за пореден път ще бъда оплют от всички.
Страната ни се раздира от жеги, пожари и скандали.
И какво?Руснаците(които ги плюем) ни помогнаха със спецсамолет за гасене на пожари.Къде е великото НАТО,къде е великия ЕС.Къде са? Както е казал Сартър-"Човек се познава в ситуация". Аз поне познах човека.
КАКИТЕ?(ония невинните)
Дадохме $460 000 000.
Сега трябвало да им дадем по 8 000 000 EUR да си дооправят грима и прическите.
Пък и трябвало да правим магистрали и ЖП линии през пустинята.
Колко струва нашият живот?
Всеки да си тълкува за какво и кого става дума.
За пореден път съм отвратен.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: НАТО-КАКИ и ЕСнови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автортиpaмиcy (Нерегистриран)
Публикувано23.07.07 21:13



Няма да те оплюем





Тема Re: НАТО-КАКИ и ЕСнови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор Бapбapeлa (rainbow)
Публикувано23.07.07 21:21



Прав си...... за 400-те милиона иди-доди , за да се върнат... но да искат по 8 милиона на човек това е наглост. а ако ги искат да съдят държавата по общия ред - има закон за това ..... а не да им се снесат по 8 милиона ей тъй..... ми то и аз съм сърдита на държавата , ама ми казаха - щом си сърдита - има закон , има и съд ...... ми да , ама не съм била в затвор в Либия - благодаря на Господ за това, ама не ми става по-хубаво от щетите дето търпя заради действията на държавата .

все пак мед. сестрите са отишли там доброволно , знаели са какво е положението в държавата , каква е съдебната им система и затворите...... всички, които отиваха в Либия да работят предварително знаят какво е там .... едната вечер слушах д-р Здравко по телевизията - говореше по телефона недоволен от това че не са помилвани, а присъдата е заменена с доживотна и каза ' ... да видим сега какви ще ги свърша тия нашите ....' ми стана ми обидно , за това ' тия нашите ' ....



ЕС сега ще мъмри Кадафи .... ти с'я стой и гледай. Саркози е решил да качи на самолета мед.сестрите.

ми те пожарите Холдън ги палят строителните мераклии за да си отворят терен за строителства .... и около Хасково и около Стара Загора.... нима си очаквал НАТО да дойде да гаси някакви си пожари при нас...... виж може ако се запали около базите им .....

Поискай невъзможното, за да получиш възможното

Тема Re: НАТО-КАКИ и ЕСнови [re: Бapбapeлa] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (изморен кон)
Публикувано23.07.07 23:01



Нали еврейчето паси ревеше за натото.Къде им е натото?
Няма го,защото са на ниво компютърни симулации и игрички.Като наша етем-ханъм.Ще звъним на 112,вместо да се обадим директно където трябва.
И къде е ханъмата да се оправя с пожарите?
Съветва ни да пием вода и да не ходим на слънце.
Ние си го знаем.
Жалко е за журналистите.Те винаги задават правилните въпроси.
За неправилни се режат глави.
А Саркози реши като американците в края на втората световна да обере лаврите.
Картинката е жалка.
Нищо ново под слънцето.
Кофти е ,че има много баламурници,които им вярват.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: НАТО-КАКИ и ЕСнови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (много злобен)
Публикувано24.07.07 01:40



руснаците не са помагали, самолета е чрез международните спогодби за взаимопомощ при бедствия и това си има цена която българия плаща, при това плаща само за керосина за полетите тук, а самата аренда на самолет и пилотите и докарването му е тук е безплатно. Постави друг въпрос, как стана така, че за около 4 дни които са били необходими на руснаците да докарат този самолет никой не се е сетил нито за румънците нито за гърците нито за турците които разполагат с подобна техника и може би струва по-скъпо, но за сметка на това по-малко гори щяли да изгорят. Забележи и още нещо, че при изгоряла гора за 1 милион, лесничейство ще получи над 1.2 милиона печалба за изсичане на тази гора.

За ония стотици милиони тепърва ще следват изненади, ще се окаже, че те ще се компенсират от европейските фондове за българия предназначени за здравеопазване. Сега и роднините на тия сестри си искат компенсация забравяйки 2 пенкта от обвинение които са били погасени с по-голяма присъда, а те са нелегално производство на алкохол и валутна търговия - приходи от това би трябвало да им бъде компенсация.



Тема Re: НАТО-КАКИ и ЕСнови [re: Bълk] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (изморен кон)
Публикувано24.07.07 05:25



Стана ми интересно как при периодично изливащата се злоба към Русия и лизане гъзовете на НАТО не наеха самолет от нашия си ЕС и братските САЩ.Номерата с горите са ясни.Там си е доганова далавера.
А за каките нямам думи.Ако мен и теб ни хвърлят в някой затвор,дали някой ще даде и 5 лв поне за вода.
Като чета коментарите по тоя повод мисля,че не съм на различно мнение от преобладаващата част от хората.
А милионите са от нашия външен дълг.Ненапразно им ги дадоха в либийски пари и банката в неделя смени курса, да не се охарчи човека.
Но сега както казваш ще ни цакат.Макар,че в в общи линии усвояването на европейските фондове е около 20% за целия ЕС.
Бюрокрацията е толкова голяма,че предварително шансовете да ползваш нещо клони към нула.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: НАТО-КАКИ и ЕСнови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Авторбoдилчeтo (Нерегистриран)
Публикувано24.07.07 07:34



стига сте ревали-и "братска турция" каза,че може да ни даде за пожарите 2 хеликоптера....условието да се поизрежем ще го съобщи допълнително....предполага се,че ще е районирано!



Тема Re: НАТО-КАКИ и ЕСнови [re: бoдилчeтo] Отговор на мнението
АвторXoлдън (Нерегистриран)
Публикувано24.07.07 08:00



Да ходят да ги режат тия по жълтите павета.Ама от кръста нагоре.
А каките вече били тръгнали(освен , ако ненормалния не прати изтребители да ги върнат).
Очаква се държавно посрещане на ВИПа, вместо да ги арестуват на летището и ги вкарат в сливенския затвор,където им е мястото.
Ще гледаме сеир след 2 часа.
Типично в стил ефтин американски екшън.Как добрите набиват лошите и побеждават.
Срам ме е ,че ме управляват боклуци.





Тема Re: НАТО-КАКИ и ЕСнови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Авторбoдилчeтo (Нерегистриран)
Публикувано24.07.07 11:11



всеки народ си заслужава управниците!



Тема Холдане, и мене ме е срам, но...нови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор ЛAMБИ (нервен)
Публикувано24.07.07 11:15



... от "братска" Русия не чакай нищо добро! Иначе много съм съгласен с другите работи дето си ги писал и най-вече за сестричките.
Проблемът на тази държава е ЧЕНГЕЛАРСКАТА ОЛИГАРХИЯ!!! А пъпната връв на ченгетата е вързана с Русия.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.