Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:37 28.09.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема СЪСЕДИ - ГАДОВЕ......нови Отговор на мнението
Автор london ()
Публикувано24.07.07 00:39



Проблем-бих казал голям проблем -съседите ми са изключителни диваци -не се разбират от дума-постоядно ме тормозят със силна музика,с тропане ,с партита ,с какво ли не.Направо казано постоянно ме подлудяват-виках полиция -оплаквах се в съвета -нищо.Не знам какво да правя -ще взема да направя някоя глупост та да откарам старините си в затвора .
Дайте идея ,-м/у другото те са и квартиранти-дайте идея как да им направя животът непоносим ,за да ги откажа да рентуват апартамента повече?


Благодаря .



Тема Re: СЪСЕДИ - ГАДОВЕ......нови [re: london] Отговор на мнението
АвторKnud (Нерегистриран)
Публикувано24.07.07 00:43



zapocni da im trovish zivota sistemno

ako imat kola...leki povredi, otkradni im bushona





Тема Re: СЪСЕДИ - ГАДОВЕ......нови [re: london] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (много злобен)
Публикувано24.07.07 01:28



дезодорант с мирис на лайна, напръскваш им къде ли не, даже и в пощенската кутия.



Тема Re: СЪСЕДИ - ГАДОВЕ......нови [re: london] Отговор на мнението
Автор zaphod (void *lpNothing)
Публикувано24.07.07 08:32



ще взема да направя някоя глупост та да откарам старините си в затвора .
объркал си нещо, правилното е "ще взема да постъпя както трябва, та да откарам старините си в затвора"


виж сега, не искам да те отчайвам, но едва ли ще успееш да ги изгониш. а и да ги изгониш, ще тормозят новите съседи, макар че все пак признавам по-добре е на другите да им е зле, а не на мен.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: СЪСЕДИ - ГАДОВЕ......нови [re: london] Отговор на мнението
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано24.07.07 10:50



Още по-силна музика от тяхната - ако слушат метър - пускай чалга, ако слушат чалга - пускай метъл. И Внасяй оплаквания в полицията че вдигат шум след 22.00 часа до 4.00 сутринта. Полицаите веднага ще шпочнат да ги посещават.
А къде са разположени - под апартамента ти или над теб, или странично .... идеи бол.
И без никаква опасност ти да влезеш в затвора



Тема Re: СЪСЕДИ - ГАДОВЕ......нови [re: Bълk] Отговор на мнението
Автор arachnoid (некадърентурист)
Публикувано24.07.07 11:16



На моя етаж непрекъснато така си вони, слава богу, не от моя а от съседния апартамент. Ако е такава историята, някой явно доста мрази хорицата там за да си дава труда непрекъснато да пръска, а и те до такава степен да са се примирили, че да са спрели с опитите да проветряват или по какъвто и друг начин да се борят със зловонията.



Тема Re: СЪСЕДИ - ГАДОВЕ......нови [re: london] Отговор на мнението
Автор Cтaниcлaв! (шемет)
Публикувано24.07.07 12:08





Позната история.
В старата махала имах такива съседи - мъж, жена и две дъщерички. Когато дойдоха хлапетата бяха по на 5-6 години. Няколко години тормозът беше системен - канят си гости (основно сестрата на мъжа и нейното семейство) и започват луди купони. Най-странното беше това, че до 22.30 не можеш да разбереш, че горе има хора. И после с едно мизерно касетофонче - газ до дупка. Как се чуваше вечер само из тия панели.

После ние се махнаме от апартамента. Какво е ставало после - не знам.

След години ми се наложи да отида да живея пак в тая махала. Още първия ден се качих горе и говорих с тях. Съвсем културно между другото. Предупредих ги, че ако оргиите продължават, ще викам полиция. Така и направих. С пияни глави нямах намерение да се разправям. При първата среднощна сбирка - 166. На третата минута полицията беше пред входа. Качиха се горе - първа глоба 50 лева. Касетофона спря за 10 мин. После позната история, но още по-зле - отворени прозорци, псувни по мой адрес и нови закани. Пак 166. Пак дойдоха полицаите. Втора глоба - 100 лева

От тогава купоните спряха...

Поговори с тях. Убеди ги, че това, което пряват е неприемливо за местото, на което сте се събрали да живеете - в случая блок! Звъни на полицията. Пиши жалби. Ще успееш. Късмет.



Тема Re: СЪСЕДИ - ГАДОВЕ......нови [re: london] Отговор на мнението
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано24.07.07 12:10



там където пишеш, че живееш ..... знаеш, че с много оплакване стават тия неща
продължавай да подаваш жалби къде ли не и нали знаеш за наличието на камери ?
Направи един хубав филм с всички простотии които правят съседите ти и го пустни до полицията, общината и някой вестник по избор.


В края на краищата никой не може да ги спре могат само да ги преместят другаде. Ако употребиш физическа сила ще ти съдерат задника в съда ... затвора е най-малкото ти притеснение обещетенията обаче ще ти разкажат играта.
И накрая ако ти си под наем винаги можеш да напуснеш .... този квартал и без това не звучи да е от хубавите.

I don’t need no good advice I’m already wasted

Редактирано от Kyмиko Янaka на 24.07.07 12:12.



Тема Re: СЪСЕДИ - ГАДОВЕ...... [re: Cтaниcлaв!] Отговор на мнението
Автор london ()
Публикувано24.07.07 12:26



Станиславе,Станиславе,....абе прав си ама на мене душа не ми остана бе - виках полиция поне 3-4 пъти - не знам дали са ги глобявали -много са учтиви към мен с тях не знам какво си говорят -до сутринна е тихо- на следващия ден отново веселби и сбирки. Веднъж даже не издържах -отидох и след като отвориха си си сложих обувката на вратата и им казах че , ще им разбия главите на всички- викаха полиция -те да се оплакват че ,съм ги заплашвал ?
Това със спрея с миризма на лайна не е лоша идея ,ама от каде да намеря тъкова чудо?, пък за кола да не говорим-голи и боси са като цигани ама видите ли ми голият гъз имам си усилвател и големи тонколони ,ммакар че , и аз имам 100 ватов усилвател,ама -преставяте ли си какво ще стане в кооперацията ?!
Нямам никаква идея освен да им запуша канализационните тръби или нещо такава, ама после пък всичките лайна ще се изсипят у мен щото съм под тях......
Мисля си че, това е работа на съвета или на полицията ама с такава некадърна полиция няма да успея ...направо съм луд ,ще взема да убия някой...ГАДОВЕ....





Тема Re: СЪСЕДИнови [re: london] Отговор на мнението
Автор oпaceн (пръдлю)
Публикувано24.07.07 14:09



А хората си плащат наемчето. Та ти си рентиер - кръвопиец.


И музика безплатно ти пускат . Авантаджия си значи.
И театро ти разиграват.
Ама ти малко немукаетен ми се чиниш . Я вземи бумажка и карандашчето и пиши сценарий. Че то при такъв сюжет дето ни го спретна не виждам кой театър ще ти откаже да ти вземе сценария. Тъй се печелят пари батинка. От мъката на хората..
А помисли ли , че като отидат на ново място ще им е хубаво на хората. Ти поне вече им посвикна. Сигурно им знаеш и репертоара на музиката, а ако всичко туй изчезне няма ли да ти е чоглаво.

Компютъра е купчина желязо, не и давайте да Ви се качи на главата.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.