Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:36 04.07.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема В "Женски клуб" здравата се надлъгватнови Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано12.07.07 12:29



някои дами. Лъжат индиректно, хитро, по женски. Тая харесвала еди-какви си мъже, оная харесвала друг вид, трета харесва синеоки, четвърта - високи, пета - обезкосмени, шеста - космати, седма - на баба си гъза харесва... Човек остава с впечатлението, че през ден, през два си сменят мъжете.

Баси разбирачките, баси свалячките, баси ебачките...

Редактирано от ASSASSlN на 12.07.07 12:30.



Тема Re: В "Женски клуб" здравата се надлъгватнови [re: ASSASSlN] Отговор на мнението
Автор Jolee ()
Публикувано12.07.07 12:39



хахахахах теб какъв ти е проблема ся ..... че не си синеок, висок и с бицепси

споко и ти със сигурност имаш високо ценени добродетели.....

и вий тука си обсъждате какви жени харесвате, но никой от нас не мисли, че ги сменяте през два дни

Нещо криво четеш и грешно съдиш

Откакто си пиша с мацките в женски - всяка си се придържа към половинката си и е постоянна в предпочитанията си .....

Та ние ли лъжем ? Или ти нещо просто.... ето така.... си решил да се заяждаш щот това ти е интересно ?



Тема Re: В "Женски клуб" здравата се надлъгватнови [re: Jolee] Отговор на мнението
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано12.07.07 12:41



Не е споменат в харесваните сигурно.



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: В "Женски клуб" здравата се надлъгватнови [re: ASSASSlN] Отговор на мнението
Автор palatka (пристрастен)
Публикувано12.07.07 12:54



Я дай тука едно описание на твоя милост. Може и снимка в цял ръст.





Тема Re: В "Женски клуб" здравата се надлъгватнови [re: HAДEЖДA™] Отговор на мнението
Автормaцa (Нерегистриран)
Публикувано12.07.07 13:00



не понасям мускулести мъже , тип вбичени ала Митьо Крика, Любо Лежанката Пешо пътеката :) Не понасям и слаби мъже. Не понасям и ниски мъже с бедрена кост една педя. Не понасям мъже с къси пръсти тип кебапчета, само като си представя да ме пипааа.....с тия ръчички...Не понасям мъже с дълги коси, ако не са вокала на Менуар.Не понасям мъже с тънки фалцетни гласчета и такива дето не пият, не пушат и не ядат и не псуват никога в живота. А и дето се загащват много нависоко или такива със стойка чадър ( с ханша напред) , които говорят много тихо, които мрънкат и капризничат ,
с претенции до небето грандомани, прасуни в мерцедеси и джипове , дето климатика им е жизненоважен като въздуха и водата ...е май се изчерпах



Тема Re: В "Женски клуб" здравата се надлъгватнови [re: ASSASSlN] Отговор на мнението
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано12.07.07 13:07



еййййй къде това .... аз пак съм пропуснала нещо



I don’t need no good advice I’m already wasted

Тема мен пък всички ме харесватнови [re: ASSASSlN] Отговор на мнението
Авторвиcok и cинeok (Нерегистриран)
Публикувано12.07.07 13:16



Няма такова нещо. Честно си го казват, до една. Нито една не те е споменала сред предпочитанията си, а мен почти всички. Значи, абсолютно са искрени.





Тема Re: мен пък всички ме харесватнови [re: виcok и cинeok] Отговор на мнението
Автор Jolee ()
Публикувано12.07.07 13:22



...ма твойте очи не са съвсем сини .....леко зеленеят ....което още по-напред те слага в класацията



п.п статистически данни от женски клуб...

Редактирано от Jolee на 12.07.07 13:23.



Тема Какво значи "харесвам ... мъже"?нови [re: ASSASSlN] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано12.07.07 13:34



(Успях да ви разкудкудякам. Знаех си какво ще стане.) Бреее, вие ще ме изядете, бре! Която от вас се интересува от външността ми - да ми прати на бележка е-мейл за връзка.

Тааа, като харесате мъж от предпочитания от вас тип какво го правите? Флиртувате, гледате го влюбено, обяснявате му се в любов, разхождате се, въздишате, наебавате се?



Тема Re: Какво значи "харесвам ... мъже"?нови [re: ASSASSlN] Отговор на мнението
Автор palatka (пристрастен)
Публикувано12.07.07 13:48



Я кажи ти какви харесваш? Блондинки, брюнетки, червенокоси? Не може да нямаш предпочитания. Ний мъжовете ги разглеждаме като художнички. Едни са като торнада, други като дини и пъпеши на бостана!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.