Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:07 10.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема КАК Отговор на мнението
Автор zaharno_momi4e (непознат)
Публикувано09.07.07 17:25



Как се съблазнява интелигентен мъж.Хем ме харесва хем се опъва....Момчета давайте съвети, защото го искам.



Тема Re: КАКнови [re: zaharno_momi4e] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (изморен кон)
Публикувано09.07.07 17:38



Що?
Ти досега само с простаци ли си се чукала?




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: КАКнови [re: zaharno_momi4e] Отговор на мнението
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано09.07.07 17:41



моме ... те хубавите работи насила нестават
- "Хем ме харесва хем се опъва" ... мъж които те харесва не се опъва освен ако няма жена/приятелка


- после ти си развяла "флага", че го харесваш от там на сетне той гони а не обратното
- и накря няма нищо по гадно от това някой да ти досажда и да се влачи след теб ... то всеки иска много работи ама 95% си остават само с искането

I don’t need no good advice I’m already wasted

Тема и как разбранови [re: zaharno_momi4e] Отговор на мнението
Автор zaphod (void *lpNothing)
Публикувано09.07.07 18:17



че те харесва?




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: КАКнови [re: zaharno_momi4e] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (много злобен)
Публикувано09.07.07 21:02



това ще е за някой хомосексуален клуб .... мъже да съветват как да се свали един мъж ....



Тема Re: КАКнови [re: zaharno_momi4e] Отговор на мнението
Автор neverojatna (анаконда)
Публикувано10.07.07 09:02



Вашта май хем сърби, хем боли - хем ви се иска, хем не ви стиска.
Ако тръгнеш да го каниш на срещи и да го преследваш ще избяга, пък ако е чак толкова срамежлив май още е маминото момченце и му трябва време да порасне. Такъв мъж ли ти трябва???



съвестта е като женската девственост - пречи

Тема Re: КАКнови [re: Kyмиko Янaka] Отговор на мнението
Автор zaharno_momi4e (непознат)
Публикувано10.07.07 10:14



Да това е проблема, има друга жена до него.Казвал ми е много пъти ,че ме харесва, че ме иска, но явно не може да избере между нея и мен.Знам, че не постъпвам правилно, но и той не постапва правилно.Не искам също така и да му досаждам, защото знам, че това е най-лесният начин да го отблъсна, а толкова го искам.Ето защо не знам как да постапя.Найстина нашият случай е хем сърби хем боли.Дали да не му се обадя, или да чакам.Оф много мразя така когато нещата са заплетени, ама си има и хубавата страна, онова детското в мен се обажда само като го видя.Какво да ви кажа освен моето извинение Влюбена съм!



Тема Re: КАКнови [re: Bълk] Отговор на мнението
Автор zaharno_momi4e (непознат)
Публикувано10.07.07 10:16



Не бих казала! Просто ми се искаше да чуя мъжко мнение, защото една влюбена жена понякога въобще не може да преценява нещата такива каквито са.Ровим дълбаем та така:)



Тема Re: КАКнови [re: zaharno_momi4e] Отговор на мнението
Автор Уeнди (от*стран*и)
Публикувано10.07.07 10:25



Дефинирай "интелигентен"... ???!?



Тема Re: КАКнови [re: zaharno_momi4e] Отговор на мнението
Автор Jolee ()
Публикувано10.07.07 10:26



Малейй баси

Аби само аз ли като чуя, че някой си има вече мацка бягам на 100 км. ?



Тема Re: КАКнови [re: zaharno_momi4e] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (много злобен)
Публикувано10.07.07 10:27



мда ... как да съблазниш мъж ли? направи му една сФирка!





Тема Re: КАКнови [re: Jolee] Отговор на мнението
Авторglezla (Нерегистриран)
Публикувано10.07.07 11:11



O4evidno - da!

To se polu4ava to4no obratnoto, kolkoto po-4ujd, tolkova po-jelan.........
Kude iz4eznaha tezi ne6ta kato moral, vuzpitanie i t.n.......za smotliovtzite i smotlite li? eeeeeh



Тема Re: КАКнови [re: glezla] Отговор на мнението
Автор Jolee ()
Публикувано10.07.07 11:21



не бре не е до морал алчна съм искам ако е мой да е мой баси излишна енергия да го "крада"не ми се хаби пък и досега все ентелигентни гаджета ми се падат и да е имало някоя я разкарват навреме - без да ми казват и ми се отдават изцяло
тия дет чакат мацките да се "бият" и конкурират за тях ...кво ти кажа ....аре, че тука младежите ще се сърдят



Тема Re: КАКнови [re: Уeнди] Отговор на мнението
Автор zaharno_momi4e (непознат)
Публикувано10.07.07 11:26



Дефинирай интелигентен - малко ще ми е трудно. Мога само да кажа, че притежава страшно много качества (при това все положителни).



Тема Re: КАКнови [re: Jolee] Отговор на мнението
Авторglezla (Нерегистриран)
Публикувано10.07.07 11:33



to i az sum al4na i za tova se draznia kato me puskat na ringa da se boria za inteligentnia, 4aroven i velik


samo 6toto drugite oftzi sa se poddali na izku6enieto da se praviat na " mujki konsumativ "



Тема Re: КАКнови [re: zaharno_momi4e] Отговор на мнението
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано10.07.07 13:01



"Мога само да кажа, че притежава страшно много качества (при това все положителни)."

и най-голямото му качество, е че е успял да задържи вниманието на друга жена


И както казваш "не можел да избере" между двете ви ... муци той вече е избрал защото очевадно още е с нея а не с теб. Излез от тая ситуация поне с достойнство и му кажи нещо подобно - Ясно ти е, че те харесвам когато решиш, че искаш да се разделиш с приятелката си и го направиш обади ми се.

Другия варянт е да направите един латиноамерикански сериал с безкрайна драма

I don’t need no good advice I’m already wasted

Тема Re: КАКнови [re: Kyмиko Янaka] Отговор на мнението
Автор zaharno_momi4e (непознат)
Публикувано10.07.07 13:38



Много ама много си прав, лошото в случая е, че съм готова и на героиня от сапунен сериал да стана.Трябва някой да ме хване и да ми налее малко ъкъл в главата.





Тема Re: КАКнови [re: Jolee] Отговор на мнението
Автор Уeнди (от*стран*и)
Публикувано10.07.07 14:14



Алчна!
Някой мъж те е нарекъл така, за да се оправдае?
Логиката е елементарна пак, Уотсън - когато си влюбен, не забелязваш никой друг. Щом забелязваш, май е ясно колко си влюбен...
Е, това положение някои ги устройва - всеки с избора си...



Тема Re: КАКнови [re: zaharno_momi4e] Отговор на мнението
Авторgabanka (Нерегистриран)
Публикувано10.07.07 15:03



доста наивно е да чакаш някой да ти налее акъл в главата.
щом си готова да станеш героиня в сапунен сериал - избора си е твой. и аз съм го правила този избор и съм си сърбала попарата след това. и сега като чуя за мъж, който не може да избере между две жени (уж не може де, поне така казва...) направо ми с ПОВДИГА!
и по-горе са ти го казали, но и аз ще го напиша - това, че не е с теб, въобще не означава, че не е избрал с коя иска да бъде.
пожелавам ти късмет и усмивки:)



Тема Re: КАКнови [re: gabanka] Отговор на мнението
АвторTrinny (Нерегистриран)
Публикувано10.07.07 15:54



Поредният ЕГО-джия,само му вдигаш самочувствието с твоето, и вероятно и на други, поведение





Тема Re: КАКнови [re: zaharno_momi4e] Отговор на мнението
Автор zaharno_momi4e (sladka)
Публикувано10.07.07 16:30



И какво сега да не му се обаждам....





Тема Re: КАКнови [re: zaharno_momi4e] Отговор на мнението
Автор Jolee ()
Публикувано10.07.07 16:36



а не звънни му гледай да улучиш момента в който шушне нежни думи на мацката си хихихихх голем смех ще падне
па като го спечелиш ...автоматично отиваш на нейното място ...докато не дойде "Захарно момиче 2"
...въх, че сте наивнички значи ....



Тема Re: КАКнови [re: zaharno_momi4e] Отговор на мнението
АвторTrinny (Нерегистриран)
Публикувано10.07.07 16:38



Само ако получиш разрешително от приятелката му дали можеш да го 'изчукаш'





Тема Re: КАКнови [re: gabanka] Отговор на мнението
Автор arachnoid (некадърентурист)
Публикувано10.07.07 17:50



Все си мисля, че случаят при мъжете една жена да не може да избере между няколко е също толкова неприятен и може би по-често срещан. Никой обаче не го коментира това.



Тема Re: КАКнови [re: arachnoid] Отговор на мнението
Авторgabanka (Нерегистриран)
Публикувано10.07.07 17:54



аз мисля така - всеки може да попадне в ситуация, в която да не е сообено ориентиран какво иска. лошото идва в момента, когато заради тази негова неоринетираност предизвиква главоболия на други хора. това е недопустимото и гнусното - да си играеп с другите, просто защото ти не знаеш какво искаш, или по-точно - искаш всичко. няма значение мъж ли си, жена ли си - неориентиран ли си - сядай си на г--а и мисли, преди да нараниш други около теб.



Тема Re: КАКнови [re: arachnoid] Отговор на мнението
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано10.07.07 17:56



ми дай да го коментираме де
и вие кфоооооо
мъжете седите там в готовност изправени на задни лапи с изплезен език докато Мадам не се реши на кой да хвърли кокъла? ... или преставате да се правите на палячовци, оттеглате се стратегически и не се занимавате с глупости повече?


ако не и седите диванчипрас трима дали ще мисли толкова ???
I don’t need no good advice I’m already wasted

Редактирано от Kyмиko Янaka на 10.07.07 17:56.



Тема Re: КАКнови [re: Kyмиko Янaka] Отговор на мнението
Автор arachnoid (некадърентурист)
Публикувано10.07.07 18:07



Абсолютно не съм подготвен да коментирам, проявявах солидарност с мъжете. Да седя изправен на задни лапи с изплезен език, да търча покорно след жена и да чакам да ми хвърли кокал, костица или хрущялче отдавна съм се отказал. Скоро не ми се случвало да се правя на палячо, нито пък предприемам тактически или стратегически маневри - личната ми война е изцяло позиционна. Говоря за тези от мъжете, постващи в този клуб, за които това да са част от множеството петли около една жена не е унижение над прага им на поносимост.



Тема Re: КАКнови [re: arachnoid] Отговор на мнението
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано10.07.07 18:14



е докато сме точно по темата .... да знаеш, че аз проявявам солидарност с белите мечки, че скоро полюсите ще изчезнат и те ще измрат
това е в случай, че караш 4х4



I don’t need no good advice I’m already wasted

Тема Re: Що така?нови [re: zaharno_momi4e] Отговор на мнението
Авторmi (Нерегистриран)
Публикувано10.07.07 18:45



Между другото да вметна че всеки мъж няма нищо против тройките с две жени, та по-добре земи си поговори с жена му или гаджето му и го изненадайте.


Това в случай че свирката и аналния секс не помогнат де.



Тема Интелигентните мъженови [re: zaharno_momi4e] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (изморен кон)
Публикувано11.07.07 08:17



Имат най малко поне две любовници.Подбират се по основен признак цикъла на едната да е по пълнолуние,на другата по новолуние.Интелигентните мъже са направили проучване и са стигнали до тия статистически изводи.
После имат поне още две резервни в подгряващата група.Още не са изчукани,но са готови.


После.Интелигентния мъж е джентълмен.Той никога няма да откаже на красива млада дама.Може да е малко тъпичка,но така той изпъква.

В третата група са заплануваните.Там се омайват между другото докато влязат в подгряващата група.

От първа група отпадат тъпите парчета,които си мислят,че вече е техен и могат да му се налагат.Така те излизат от класацията и тяхнито място се заема от самки от подгряващата група.Автоматично интелигентния мъж попълва мястото във втора група с най омаяната от трета,и планува следващата.


Ти сега си във втора група,но явно мъжа не е достатъчно интелигентен,след като в първа група има само една.

"Избрани съчинения" том 18 автор Холдън



Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Холдъннови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Авторkopekция (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 08:31



"Фантазиите на остаряващите мъже"

- том 18, автор Холдън



Тема Re: Холдъннови [re: kopekция] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (изморен кон)
Публикувано11.07.07 08:47



Сбърка заглавието.Вярното е:
"Спомените на остаряващите мъже" автор същия.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: КАКнови [re: Kyмиko Янaka] Отговор на мнението
Автор arachnoid (некадърентурист)
Публикувано11.07.07 08:49



Аааа, и аз съм солидарен с белите мечки че Арктическите ледове няма да просъществуват дълго и малкото останали плаващи късове ще са прекалено далеч един от друг за да плуват между тях животинчетата :). Интересно ако не бях съпричастен и наистина карах 4х4 дали щеше да ми метнеш бутилка с коктейл Молотов, да ми заложиш една плочка С-4 или просто да ми зографисаш вратите на джипчето със спрей?





Тема Re: Холдъннови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Авторkopekция (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 09:08



Или "Спомени от мокрите сънища на остаряващите мъже"??????????????????????





Тема Re: Интелигентните мъженови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор zaharno_momi4e (sladka)
Публикувано11.07.07 09:30



Ей успя да ме развеселиш с тези размисли за интелигентните мъже.





Тема Re: Интелигентните мъженови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
АвторГлeзлa** (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 10:23



Ееееех! Жив да си!!!!


Как така, чак сега разбрах интелигентността на съпруга си
p.s. 16 години се водя спруга



Тема Re: Интелигентните мъженови [re: zaharno_momi4e] Отговор на мнението
Автордpyro зaxapчe (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 10:53



Слушай, захарно момиче!
Била съм точно два пъти в твоята ситуация и стигнах до следното:

И най-интелигентният мъж е преди всичко мъж!
Ангелите на всички мъже са еднакво слаби, когато се опре до секса.
Влизането в душата и влизането в леглото не са различни етапи.
Интелигентните са нерешителни по природа и нямат нищо против да бъдат насърчавани!

Разбира се, меко и нежно...
Замислят се, когато "умно" им се подскаже от какво точно имат нужда!
Те винаги изпитват неудобство да отказват. Възползвай се от това!
Повече от другите се страхуват да не бъдат отхвърлени, боят се от нараняване и затова трудно правят първата крачка.

Така че давай смело. Не търси специален подход, просто не разтягай нещата във времето, току-виж започнал да свиква с теб и да те възприема като приятелче.
И още нещо - при втория ми случай (с когото съм и досега ;) нещата в леглото тръгнаха много зле в началото, трябваше ми доста търпение докато постигнем синхрон и го накарам да се отпусне. Е, после се оказа по-изобретателен от мен... Та за да не се разочароваш, подготви си репертоара ;)))

Обаче в крайна сметка си заслужава.
Има тръпка и е голямо предизвикателство!
Хайде напред и успех!
И пиши как напредваш!




Тема Re: Интелигентните мъженови [re: дpyro зaxapчe] Отговор на мнението
Автор zaharno_momi4e (sladka)
Публикувано11.07.07 11:02



Тръпката и предизвикателството наистина са големи.Има само един проблем , че за момента разполагам само с тях.Мерси за написаното найстина ме побутна малко(емоционално)





Тема Re: Интелигентните мъженови [re: дpyro зaxapчe] Отговор на мнението
АвторГлeзлa** (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 11:07



Хубаво я учиш


100 % съм съгласна с теб!....... ако обаче ставаше въпрос за твоето интелигентно момче, ще я подкрепиш ли? Смело напред ?
Ма в крайна сметка има и други, нали ? Ти вече имаш опит и ще си задигнеш друг



Тема Re: Интелигентните мъженови [re: Глeзлa**] Отговор на мнението
Автор palatka (пристрастен)
Публикувано11.07.07 11:21



Даааааааааа, много хора до края на живота си мислят само с оная си работа. Нека сме по-снизходителни с тях - такива са им ценностите, такова им е нивото, с това се гордеят. Според мен се дължи на пропуски във възпитанието. За съжаление много хора така си и умират - с мисълта как да се докажат като големи мъже/жени. А това дори не е смешно...



Тема Re: Интелигентните мъженови [re: дpyro зaxapчe] Отговор на мнението
Авторgabanka (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 11:21



захарче:), тук става въпрос не просто за интелигентен мъж, а за интелигентен мъж с приятелка. разликата е огромна, като се има напредвид и това, колко егоцентричен е всеки интелигентен мъж, който си има приятелка и едновременно с това се забавлява с други фенки...

(от самото начало това ИНТЕЛИГЕНТЕН ми бърка в очите, надявам се се усеща от написаното по-голре)



Тема Re: Интелигентните мъженови [re: gabanka] Отговор на мнението
Автор zaharno_momi4e (sladka)
Публикувано11.07.07 11:39



И защо това, че е интелигентен ти бърка в очите...Не мислиш ли, че е нормално да харесва и друга жена, подяволите какви са тия догми в 21 век сме все пак.



Тема Re: Интелигентните мъженови [re: Глeзлa**] Отговор на мнението
Автордpyro зaxapчe (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 11:44



Виж сега, Глезло**, не мисля че съм абонирана за някого


и затова много внимавам да не попадна в класацията на Холдън при онези, дето се самоуспокояват че човекът им е вързан за вечни времена.
Напротив, старая се да го омайвам периодично и да не му оставам много време, сили и мераци (е, мераците не са под контрол;).
В същото време трябва и да му поддържам илюзията за свобода, че е доста чувствителен на тая тема, ама и това е тръпка - да пазиш баланса...

Та докато живея с мисълта за конкуренцията ми е по-интересно.

А, да не забравя да спомена, че имаме сериозна разлика в годините и трябваше в началото да го убеждавам, че не съм поредната амбициозна пикла тръгнала на лов за приключения...
А ти защо така скачаш при проява на женска солидарност в мъжкия клуб?



Тема Re: Интелигентните мъженови [re: zaharno_momi4e] Отговор на мнението
Автор palatka (пристрастен)
Публикувано11.07.07 11:46



Като пораснеш ще разбереш кое не му е нормалното. Не случайно е казано, че жената се изпитва с пари, а мъжът с жена.



Тема Re: Интелигентните мъженови [re: zaharno_momi4e] Отговор на мнението
АвторГлeзлa** (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 11:48



Хайде без догми и правила, урааааааа да живеят "законите" на джунглата и принципите на естествения подбор! Добре дошли в 21-ви век


Душички златни, те



Тема Re: Интелигентните мъженови [re: Глeзлa**] Отговор на мнението
Автор zaharno_momi4e (sladka)
Публикувано11.07.07 11:58



Предполагам какво намекваш с тези възклицания, но и грам не се чуствам виновна от това, че го обичам.Това, че има приятелка също изобщо не ме притеснява, ще се боря за това което искам и чуствам.Ако трябва да съдим някой това е именно той, защото изправя две жени в такава ситоация, и все пак изборът ще е негов. Въпреки, че той е инициаторът на цялата тази оплетена история, аз не мога да му се сърдя, защото когато съм с него съм щастлива.



Тема Re: Интелигентните мъженови [re: дpyro зaxapчe] Отговор на мнението
АвторГлeзлa** (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 12:03



Това за годините даже не е нужно да го споменаваш

ясно е като бял ден!
Та, на въпроса Не си права за женската солидарност, не скачам ни най-малко. Просто зададох ситуацията от друг ъгъл, защото ми е адски актуална в последните 5-6 години и смея да твърдя, една такава като теб захаросана си мисли, че се справя успешно с мъжа ми



Тема Re: Интелигентните мъженови [re: zaharno_momi4e] Отговор на мнението
АвторГлeзлa** (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 12:07



Коментара беше в посока другото захарче! Извини ме, ако съм те засегнала !!!! Наистина заставам зад теб за : " Ако трябва да съдим някой това е именно той, защото изправя две жени в такава ситоация, и все пак изборът ще е негов. "



Тема Re: Интелигентните мъженови [re: zaharno_momi4e] Отговор на мнението
Авторgabanka (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 13:20



няма нищо интелигентно в това, да залъгваш хората около теб - това на първо място. на второ - и по-горе са ти го казали - ти до сега по простаци ли си си падала, че така изтъкваш интелигентността му. за това беше коментара ми относно думата "интелигентен".

аз лично теб не те обвинявам по никакъв начин, че харесваш обвързан мъж - това, че е обвързан си е негова работа и не си ти тази, която да се грижи за другата жена.
както ти казах, и аз съм била в подобна ситуация и говоря от личния си опит, което не значи че и при теб е същото, разбира се. това, което ти сега не можеш да видиш в неговото поведение, е неговия егоизъм - той да реши, той да прецени коя иска, той да каже, той, той, той... и това, че нещата са в негови ръце, не го определяш ти, а той. всяка история е различна и за себе си, но за мен винаги лутащият се между двама мъж (или жена - няма значение пола) е преди всичко егоцентрик и егоист. нека се чуди коя иска, нека си мисли и преценява колкото си иска, но нека не омотава и притеснява хората около себе си, докато не реши накъде. ако твоят човек не ви мотае и двете докато се начуди с коя иска да е, то определено може би е интелигентен и добър човек в това отношение.
аз ти пожелавам щом като така го желаеш, то да се сбъднат мечтите ти и да сте заедно.
лично аз никога не бих могла да се увлека вече по мъж, който ми се размотава там и не знае какво иска.



Тема Re: Холдъннови [re: kopekция] Отговор на мнението
АвторXoлдън (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 15:25



Нъцки майна.Всичко е абсолютно точно,вярно и достоверно.И това че някой не го е правил,не означава,че не се е случило.


"Те такова животно нема" е рекъл шопа.



Тема Re: Интелигентните мъженови [re: gabanka] Отговор на мнението
Автор Jolee ()
Публикувано11.07.07 16:34



eй значи имало хора дет стигат до верните изводи и шапка ти свалям за точното описание жалко, че след преминаване през личен опит, но няма как Поздравявам те. Както се казва дай ти стисна ръката !

нищо съществено нямам да допълня за хората които седят и избират между двама .....

...за хората, които седят или се натискат да бъдат избрани.....ми това си е чисто ориентиране .....и амбиция ...гола амбиция
...когато още не си знаят цената - седят и чакат или се натискат да бъдат оценени...

.....моят опит е доказал, че това да изчакаш да те оценят носи по-голямо удоволетворение.....

...сваляли са ме мъже с приятелки ....рязала съм ги като кисели краставици...запазила съм ги като хора, които ме ценят и уважават пък и аз си се харесвам повече....никоя никога не е проронила сълза заради моята амбиция да се доказвам

....имало е случаи, когато мъж е избирал друга ...докато е ходил с мен....и това съм го преживяла... мизата в такива случаи много се вдига и не могат да я платят ....щот обикновенно все се опитват да се връщат с хленчене "баси идиота съм как можах" ...пък идиот за какво ми е .....искам само достойни умници молим ви ....

...това е ....всеки трябва да опита и да види къде му е мястото....

още веднъж поздравления за изказаното мнение



Тема Re: Интелигентните мъженови [re: Jolee] Отговор на мнението
Авторgabanka (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 16:54



благодаря за поздравленията:)
нямаше как да стигна до тези изводи, ако не го бях изживяла. интересното обаче е, че приятеките ми тогава ми казваха: "бори се, не се предавай! любов, която идва лесно - не е интересна. друго е да преодолеете трудности и да сте заедно" и т.н. подобни неща, които сега определено бих нарекла "щуротии". да се боря аз за един неориентиран - как ли пък не!
както и да е. на човек му се случва да попада в трудни и неудобни ситуации, да се срамува по-късно от собственото си поведение дори. важното е да си направи изводи как да НЕ се държи друг път:)

п.с. и в другата ситуация съм била, както и ти - да съм с някой, който да избере друга. леле докато я избере, то бяха трагедии, то бяха драми и тормоз и за мен, и за нея. рев, плач, че и той... бррр само като се сетя и ми става гнусно! така че от която и страна да е човек в тази ситуация - било то "официалната" или "другата", то извода за мен е един: надалече от неориентирани, които се държат така, че те и техните чувства са най-важни!



Тема Re: Интелигентните мъженови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор Уeнди (от*стран*и)
Публикувано11.07.07 18:14



Моряк се връща от далечно плаване. Изпраща шифрограма на своята любима:

Шест месеца без секс в твой интерес е да ме чакаш на пристанището

Тя му връща отговор:

Шест месеца без секс ще те чакам на пристанището, но в твой интерес е да слезеш първи.






Тема Ей, кокошки...нови [re: Глeзлa**] Отговор на мнението
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 18:44



...Кво ви е виновно момчето?


Пиклата тука не знае дали да го наебе или да му тегли една майна, пък после мъжа виновен. Неориентиран бил че си седял при гаджето и не я чукал. Ако я беше изчукал и зарязал гаджето си щеше да е хаймана, свиня и лайно на н-та степен нали. Аре по-сериозно, мислете, мислете...



Тема Re: Ей, кокошки...нови [re: :)] Отговор на мнението
Авторaбe eй! (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 19:14



Виждам аз нещо странно! В мъжкия клуб влиза едно момиче да попита нещо. Явно се нуждае от нашето мнение, иначе щеше да си пита в женския.
Обачеее! Попада на двете визирани от тебе несретнички, които направо истерично се натискат да я съветват. Едната се чуди как да задържи мъжа си и да го "опази" от по-млади и по-красиви създания, другата май е от породата ревниви стари моми. Питам ги първо кво правят в мъжкия клуб и второ защо се произнасят без да е искано женското мнение по въпроса! Май са станали досадни в другия форум и си търсят изява при нас.





Тема Айде у лево!!нови [re: aбe eй!] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (изморен кон)
Публикувано11.07.07 22:02



Ти коя мацка плюеш бе чиляк?
Тука си имаме наши мацки,дето ни пускат пинизи за разнообразие.
Нема да ни плюваш мацките.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Ей, кокошки...нови [re: :)] Отговор на мнението
Авторgabanka (Нерегистриран)
Публикувано12.07.07 07:20



доста повърхностен коментар, според мен.
неориентиран е не, защото си седи при гаджето и не я чука, ами щото иска да почука навсякъде явно, и омотава всички около себе си със своите колебания кого първо и дали да си запази и втоо. и нама лошо да е неориентиран, стига само той да си пати от това положения. разбираш ил да не се хабя да ти обяснявам повече?
мисли, мисли...



Тема Re: Ей, кокошки...нови [re: aбe eй!] Отговор на мнението
АвторГлeзлa** (Нерегистриран)
Публикувано12.07.07 11:24



Опаааа....


Ти проблем в комуникацията с жени ли имаш? Или си грубиян по природа?



Тема Re: Ей, кокошки...нови [re: Глeзлa**] Отговор на мнението
Автор Jolee ()
Публикувано12.07.07 11:39



Ми според мен онова мнение си е типично женско


наште момчетии тук не им е това стила




Тема Re: Ей, кокошки...нови [re: gabanka] Отговор на мнението
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано12.07.07 11:49



Ами, след като не я е наебал значи не иска да чука всичко или поне не иска да чука нея и е решил кого да си запази. Логично, нали Уотсън?
Ако искаше да я ебе щеше да го е направил независимо от това дали има гадже, дали е женен или не. А това че и е подхвърлил един-два пъти че ще и скъса гъза ако му падне и тя го е приела като покана за танц си е нейна грешка. Той може просто да е бил любезен и да и е направил комплимент. Това че един мъж не иска да чука някоя веднага или да и стане гадже само защото тя му е показала циците си не значи че той е нерешителен, иска да я мотае или е гей, а просто си има по-интересна занимавка от нея в този момент.
Еййй, не разбирате вие нежната мъжка психика мама му стара.


10 000 години цивилизация и 80 години еманципация не ви стигнаха за да схванете елементарни неща.



Тема Re: Ей, кокошки...нови [re: Jolee] Отговор на мнението
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано12.07.07 11:52



Просто не съм от редовно пишещите в този клуб.





Тема Re: Ей, кокошки...нови [re: :)] Отговор на мнението
Автор Jolee ()
Публикувано12.07.07 12:32



.... аз говорех за нерегнатото мнение с ник "абе ей"
...теб ти личи, че си момченце ...
...и да има резон в думите ти





Тема Re: Ей, кокошки...нови [re: Jolee] Отговор на мнението
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано12.07.07 12:50



Мдам, усетих се, ама късно.
Моя грешка.





Тема Re: Ей, кокош...нови [re: :)] Отговор на мнението
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано12.07.07 13:04



ти за тия 10 000 години цивилизация поне да се беше научил да четеш

някои хора доста преди теб го казахме това с други думи ... но добре, че си ти да ни отвориш очите ..... сега ако вземеш една фуния и и го налееш на захарчето в главата цена няма да имаш

I don’t need no good advice I’m already wasted

Тема За какво го искаш?нови [re: zaharno_momi4e] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано12.07.07 13:38



За постоянна връзка със сериозно намерение за семеен начин на живот или само за ебане?



Тема Re: За какво го искаш?нови [re: ASSASSlN] Отговор на мнението
Автор zaharno_momi4e (sladka)
Публикувано12.07.07 13:53



Колкото и грубо да звучи, всички знаем,че се започва със секса. Така че, спор няма!



Тема Re: За какво го искаш?нови [re: zaharno_momi4e] Отговор на мнението
АвторTrinny (Нерегистриран)
Публикувано12.07.07 14:08



Ако има сериозни намерения би трябвало да те покани/те да излезете няколко пъти, ама това няма да стане


Тъй че продължавай да флиртуваш и да му вдигаш самочувствието



Тема Re: За какво го искаш?нови [re: Trinny] Отговор на мнението
Автор zaharno_momi4e (sladka)
Публикувано12.07.07 14:17



Защо си мислиш, че не сме излизали даже за утре предполагам ще се видим, но определено ще се постарая да не вдигам ничие самочувствие :)



Тема Re: Ей, кокош...нови [re: Kyмиko Янaka] Отговор на мнението
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано12.07.07 14:33



Първо: ако ще се обръщаме любезно да знаеш че правилното обръщение е пръч или козел, а не кокош.


Второ: ми сигурно съм го прочел, но съм забравил. То тука хиляди глупости се изписаха и накрая пак мъжете излязоха виновни че жените не знаят как да си поискат и кога да спрат да досаждат.
Трето: това с фунията няма как да стане, един познат в такива ситуации казваше "Акъла не е кур че да можеш да го набиеш".



Тема Re: За какво го искаш?нови [re: zaharno_momi4e] Отговор на мнението
Авторgabanka (Нерегистриран)
Публикувано12.07.07 15:10



не, не го знаем всички:)
различно е - зависи от ситуацията, от желанията, от взаимоотношенията, от човека срещу теб - какъв е и какво искаш от него:) но това вече е съвсем друга тема.



Тема Бе мацка,нови [re: zaharno_momi4e] Отговор на мнението
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано12.07.07 16:14



къде се буташ, щом човекът има гадже бе, пич?





Тема Не само ти. Аз също.нови [re: Jolee] Отговор на мнението
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано12.07.07 16:15







Тема Re: Ей, кокош...нови [re: :)] Отговор на мнението
Автор Jolee ()
Публикувано12.07.07 16:27



Мъжете никъде не са излизали виновни..... Навсякъде се пояснява, че има и жени с подобно поведение

Не вярвам в мъжките среди да не се коментира - как някоя си ги върти на шиш по двама - трима Да ама тогава ...нещата дет приказвате са тежката артилерия



Тема Re: Бе мацка,нови [re: Bambi*] Отговор на мнението
Автор palatka (пристрастен)
Публикувано12.07.07 16:30



Ееееееееее, как! Ми то е влюбено момичето! Което ме подсеща, че и аз съм влюбена в Дисниленд. Това значи, че трябва да го имам, нали? Приемам съвети как да го обясня на ония със средновековните разбирания дето се мислят за собственици! Може ли такива остарели схващания... Ми 21 век сме в края на краищата! Не може всеки да разбере любовта...





Тема Re: Бе мацка,нови [re: palatka] Отговор на мнението
Автор Jolee ()
Публикувано12.07.07 16:41



Няма пък ...няма пък .....няма пък....тропам с крак и си скубя косите [skub skub skuuub ] Дисниленд е за мен

За меееееееееееееееен[pishtja s falcetovi izvivki]



Тема Re: Бе мацка,нови [re: Jolee] Отговор на мнението
Автор palatka (пристрастен)
Публикувано12.07.07 16:48



Еееееееееееееееее! Их, бе значи! Знаех си аз, че конкуренциата ще е жестока... Да се редуваме, а?...





Тема Re: Бе мацка,нови [re: palatka] Отговор на мнението
Автор Jolee ()
Публикувано12.07.07 16:53



Миииии може Може даже едно голямо клубно парти да спретнем там С рояци мъже Снайпс, Пуло, кварталния и всички други желаещи Уф леле кво ще става по влакчетата Ще се мажем яко със сладолед Ще пищим на воля и ще се замеряме с пуканки



Тема Re: Бе мацка,нови [re: Bambi*] Отговор на мнението
Автор zaharno_momi4e (sladka)
Публикувано12.07.07 16:54



Защото и той се бута към мен.Това е положението.



Тема Re: Бе мацка,нови [re: Jolee] Отговор на мнението
Автор palatka (пристрастен)
Публикувано12.07.07 17:03



Ууууууууррррррррааааааааа!!!!!

Снайпс и Пуло са задължителни! Ще трептя като пеперудка пред ламба... Въх! Земаме го Дисниленда, нема тва онова! Със сичките му влакчета и влакови композиции...



Тема Re: Ей, кокош...нови [re: Jolee] Отговор на мнението
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано12.07.07 17:32



В отговор на:

Ако трябва да съдим някой това е именно той, защото изправя две жени в такава ситоация, и все пак изборът ще е негов. Въпреки, че той е инициаторът на цялата тази оплетена история, аз не мога да му се сърдя, защото когато съм с него съм щастлива.



Това беше от zaharno_momi4e, а това от Глeзлa**
В отговор на:

Наистина заставам зад теб за : " Ако трябва да съдим някой това е именно той, защото изправя две жени в такава ситоация, и все пак изборът ще е негов. "




С какво е виновно момчето че някаква си там е решила да му се натиска, че даже и не знае как да го прави. И с какво е инициирал цялата случка не стана ясно. Ако е с няколко излизания на заведение, обръщения към нея като "слънце" и "душицо" и пощипвания по гъза, значи тия двамата имат много сериозен проблем в комуникацията и си мислят за съвсем различни неща.
И аз ходя на кръчми с колежки и ги пощипвам, както и те мене, но на никой не му е минало през акъла да фанеме да се наебеме, а просто да отидеме на кръчма. И добре че жена ми го схвана това, иначе ме чакаше нерадостно бъдеще като кастрат.
За мен той вече знае какво ще прави и това е че иска да си остане със гаджето си но вероятно не знае как да го сервира на захарното момиче.
В края на краищата да вземе да го попита в прав текст ще я ебе ли няма ли, ще зареже ли гаджето си или не. Ние от женските намеци принципно не отбираме много, някой даже и по-малко.
Иначе тая история може да продължи с години егати. Ама те поне имат време пред тях.

Нещо против въртенето?
Всеки е свободен да си върти каквото и колкото си иска. Щом като извъртяните не ги интересува, що трябва мене да ме интересува.



Тема Re: За какво го искаш?нови [re: zaharno_momi4e] Отговор на мнението
АвторTrinny (Нерегистриран)
Публикувано12.07.07 18:11



На мен до сега да ми беше минал мерака





Тема Ми, кажи му, че ти се ебе!нови [re: zaharno_momi4e] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано12.07.07 18:53



"...всички знаем,че се започва със секса."

Ти си изкукуригала! Ми, аз секс с проста жена не правя. Външно може да е много добре, ама ако е проста като галош я разкарвам. Нали ми трябва време и разговори за опознаване. Ти как позна, че е интелигентен? Това първо.

Второ. Нямам време да чета, може и да е станало дума.

Ти защо НЕ каза в темата си, че въпросният мъж си има приятелка? Хм, аз курвенски истории не правя. Наскоро имах флирт с една, ама била женена, ама не били заедно, ама се виждали и се били обичали, ама туй, ама онуй. Не й казах в очите, че е курва. Просто, това беше последният ни разговор.



Тема Определено ти предлагам да го хванеш занови [re: zaharno_momi4e] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано12.07.07 19:01



хуя и да разбере най-после, че всичко започва със секса. Изберете си някое закътано сепаре и се наебете, та дано мирясаш.

Приятелката му какво ли ще прави през това време?



Тема Еха!нови [re: palatka] Отговор на мнението
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано12.07.07 19:02









Тема Ето и за Жоли:нови [re: Jolee] Отговор на мнението
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано12.07.07 19:06







Тема Re: Холдъннови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Авторkopekция (Нерегистриран)
Публикувано12.07.07 19:15



Ако и си го документирал - ей тук е мястото и времето да го пейстнеш за доказателство!





Тема Re: Интелигентните мъженови [re: zaharno_momi4e] Отговор на мнението
Автор 4erveno_nebe (заблуден метеор)
Публикувано12.07.07 20:17



Абе,мадам....Има,разбира се право човека да изчука нещо чуждо

Ама не бъркай двата щатаЯвно това иска от теб.За което ,естественно,трябва да те харесва.Но не е с теб,нали?Сега схващаш ли разликата?Не споделя тъгата и радостта си с теб,нито празниците,нито мечтите си....



Тема Re: КАКнови [re: zaharno_momi4e] Отговор на мнението
Автор 4erveno_nebe (заблуден метеор)
Публикувано12.07.07 20:40



Всеки има право на избор.Той явно е направил своя.Ако това беше ти сега нямаше да пишеш по форуми.Защо не го уважиш и не спреш с тия глупости за борба?!?Не можем да избираме в кого ще се влюбим,но би било добре все пак да се държим достойно.И мъжете,както и жените правят разлика кой да направят част от живота си и кой не.В това последното влизат и епизодични закачки които съвсем не е задължително да свършват със секс.Не мисля,че младежа е неориентиран или егоист.Просто вземи да погледнеш истината в очите и продължавай напред.Явно не ти е там мястото.
Колкото до това,че всичко започва със секса....извинявай,но ако започнеш с него ще спреш до там





Тема дръж се, захарно момиче!нови [re: zaharno_momi4e] Отговор на мнението
Авторkъcмeтчe (Нерегистриран)
Публикувано12.07.07 21:05



И хич не ги слушай тия дето те разколебават!
Те виждат заплаха за себе си и опасност за рехавите си връзки.
Слушай сърцето си.
Щом много искаш - няма недей!
Длъжна си да се пребориш.
Ако поне не опиташ, кой ще ти е крив?

Всяка жена поне един път в живота си е отнемала мъж от друга жена!
Без угризения. Даже с нокти и зъби. Това си е от бога.
После с годините погрознява, шляпа с чехли и си пази територията.

Твоята работа е да се грижиш за твоето си щастие.
А на другата жена - да си пази своето.
И да не се сърдиш, ако не успееш.
Това е естествения подбор.
Каквото и да говорят срещу него, в отношенията между половете той е водещ откакто свят светува.

Дерзай, доказвай се и побеждавай!



Тема Re: Еха!нови [re: Bambi*] Отговор на мнението
Автор palatka (пристрастен)
Публикувано12.07.07 21:07



Мацка, земами та и тебе у Дисниту!





Тема Re: Холдъннови [re: kopekция] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (изморен кон)
Публикувано12.07.07 21:18



Айде ся!
На времето нямаше цифрови фотоапарати.Пък и ще стане порнография.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Ноо ясно,нови [re: palatka] Отговор на мнението
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано12.07.07 21:29



нали Дисниту мъй нърисувъл!





Тема Re: Холдъннови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Авторkopekция (Нерегистриран)
Публикувано12.07.07 21:49



Измъкваш се като таковато през онаковато!
А сега пак ли си така, Дон Жуане?
Жените от половината Бг те познават - а другата половина искат да се запознаят с теб?





Тема Re: дръж се, захарно момиче!нови [re: kъcмeтчe] Отговор на мнението
Автор 4erveno_nebe (заблуден метеор)
Публикувано12.07.07 22:01



Така,така,само така

И после рев пак по форумите как и разбили сърцето,какви егоисти са мъжете,какъв долен плазмодии е въпросния и т.н. все в тоя род



Тема Re: За какво го искаш?нови [re: zaharno_momi4e] Отговор на мнението
Авторkykи (Нерегистриран)
Публикувано13.07.07 10:01



Бе само аз ли мисла,че си тъпо парче!?Я не се вземай тоолкова на сериозно!



Тема Re: хаханови [re: kъcмeтчe] Отговор на мнението
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано13.07.07 15:16



невероятно

Тя горката е заплаха единствено за себе си

да слуша сърцето си хехе ама как ще го накара оня да я заобича насила? Важното е да се бори и опитва хъъъъмммм да то така става хехее с борба

"Всяка жена поне един път в живота си е отнемала мъж от друга жена" брей ми приятно ми е да се запознаем ... аз съм жена не отнемала мъж на друга не ми се е налагало зарязвали са си приятелките още преди да разбера пък има достатъчно свободни за да си троша кахъра с останалите
И за какво ми е мъж който като ме види не ме иска мене веднага ... а аз трябва да си забравям угризенията, да ползвам зъби и нокти /и други дарби от бога - подмолни средства/за да го прикоткам???
То пък само с едната красота и младост да можеше да задържиш мъж до себеси вярно трудно ще е да си опазиш територията като погрознееш
И тоя мъж направен от злато като аполонски бог и две гъски се бият за него защото това било естествен подбор хахахахааааа маце когато накараш 2ма трима мъже за теб да се бият ела давай съвети, че си много боса
Мъжете най-обичат недостижимото а захарчето се е метнала на килимчето да му целува краката да го гони и преследва браво ей така се лови мъж когато си му винаги на една ръка разстояние... екстра давай.

В отношенията между половете води този които държи "коза" или иначе казано този които има нещо което другият/е му го искат не е задължително да е мъж и е крайно време глупави женички да се оставяте в ръцете на още по глупави мъже къде ви е достойнството и самоуважението бе ... толкова ли малко се цените в действителност ужас ???

I don’t need no good advice I’m already wasted

Тема Re: КАКнови [re: glezla] Отговор на мнението
Авторnpocmak (Нерегистриран)
Публикувано16.07.07 02:12



дядо ми, лека му пръст, казваше,
че винаги си заслужава да се опита!
ако не друго, поне опит ще придобиеш - чисто практически ;-)



Тема е те тва е овца - класически пример!нови [re: zaharno_momi4e] Отговор на мнението
Авторnpocmak (Нерегистриран)
Публикувано16.07.07 02:19



ти му говориш, оно - рупа ли рупа



Тема Re: КАКнови [re: npocmak] Отговор на мнението
Автормaтepиaлиcт (Нерегистриран)
Публикувано20.07.07 15:06



И аз мисля като дядо ти


Длъжно е момичето поне да се опита!

Ако сам не се погрижиш да ти е хубаво...



Тема Re: КАКнови [re: мaтepиaлиcт] Отговор на мнението
АвторУeнди (Нерегистриран)
Публикувано20.07.07 15:12



Добре е все пак да си наясно и какво може да загубиш при някои опити.





Тема Re: КАКнови [re: zaharno_momi4e] Отговор на мнението
Автор red_monika (иличка)
Публикувано20.07.07 15:20



Оооо така ли било - той си имал друга.
Според мен няма дилема, просто се оттегляш.
Дори и да си зараже приятелката заради теб, не се ли плашиш,че ще зареже и теб след време?!



Тема Re: КАКнови [re: zaharno_momi4e] Отговор на мнението
Автор zlatence ()
Публикувано23.07.07 16:36



Споко, захарче, и аз съм в същата ситуация. Ти обаче не можоеш да му поставяш условия- ти или тя. Съпругите на любовниците трябва да се уважават. След като вече си му показала чувствата си, не го търси. Само ще загубиш повече. Ако той наистина те харесва и те иска, сам ще дойде рано или късно. Но започнеш ли да му досаждаш, тотално си го загубила.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.