Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:54 02.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Интелигентните мъженови [re: gabanka] Отговор на мнението
Автор Jolee ()
Публикувано11.07.07 16:34



eй значи имало хора дет стигат до верните изводи и шапка ти свалям за точното описание жалко, че след преминаване през личен опит, но няма как Поздравявам те. Както се казва дай ти стисна ръката !

нищо съществено нямам да допълня за хората които седят и избират между двама .....

...за хората, които седят или се натискат да бъдат избрани.....ми това си е чисто ориентиране .....и амбиция ...гола амбиция
...когато още не си знаят цената - седят и чакат или се натискат да бъдат оценени...

.....моят опит е доказал, че това да изчакаш да те оценят носи по-голямо удоволетворение.....

...сваляли са ме мъже с приятелки ....рязала съм ги като кисели краставици...запазила съм ги като хора, които ме ценят и уважават пък и аз си се харесвам повече....никоя никога не е проронила сълза заради моята амбиция да се доказвам

....имало е случаи, когато мъж е избирал друга ...докато е ходил с мен....и това съм го преживяла... мизата в такива случаи много се вдига и не могат да я платят ....щот обикновенно все се опитват да се връщат с хленчене "баси идиота съм как можах" ...пък идиот за какво ми е .....искам само достойни умници молим ви ....

...това е ....всеки трябва да опита и да види къде му е мястото....

още веднъж поздравления за изказаното мнение



Тема Re: Интелигентните мъженови [re: Jolee] Отговор на мнението
Авторgabanka (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 16:54



благодаря за поздравленията:)
нямаше как да стигна до тези изводи, ако не го бях изживяла. интересното обаче е, че приятеките ми тогава ми казваха: "бори се, не се предавай! любов, която идва лесно - не е интересна. друго е да преодолеете трудности и да сте заедно" и т.н. подобни неща, които сега определено бих нарекла "щуротии". да се боря аз за един неориентиран - как ли пък не!
както и да е. на човек му се случва да попада в трудни и неудобни ситуации, да се срамува по-късно от собственото си поведение дори. важното е да си направи изводи как да НЕ се държи друг път:)

п.с. и в другата ситуация съм била, както и ти - да съм с някой, който да избере друга. леле докато я избере, то бяха трагедии, то бяха драми и тормоз и за мен, и за нея. рев, плач, че и той... бррр само като се сетя и ми става гнусно! така че от която и страна да е човек в тази ситуация - било то "официалната" или "другата", то извода за мен е един: надалече от неориентирани, които се държат така, че те и техните чувства са най-важни!



Тема Re: Интелигентните мъженови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор Уeнди (от*стран*и)
Публикувано11.07.07 18:14



Моряк се връща от далечно плаване. Изпраща шифрограма на своята любима:

Шест месеца без секс в твой интерес е да ме чакаш на пристанището

Тя му връща отговор:

Шест месеца без секс ще те чакам на пристанището, но в твой интерес е да слезеш първи.






Тема Ей, кокошки...нови [re: Глeзлa**] Отговор на мнението
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 18:44



...Кво ви е виновно момчето?


Пиклата тука не знае дали да го наебе или да му тегли една майна, пък после мъжа виновен. Неориентиран бил че си седял при гаджето и не я чукал. Ако я беше изчукал и зарязал гаджето си щеше да е хаймана, свиня и лайно на н-та степен нали. Аре по-сериозно, мислете, мислете...



Тема Re: Ей, кокошки...нови [re: :)] Отговор на мнението
Авторaбe eй! (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 19:14



Виждам аз нещо странно! В мъжкия клуб влиза едно момиче да попита нещо. Явно се нуждае от нашето мнение, иначе щеше да си пита в женския.
Обачеее! Попада на двете визирани от тебе несретнички, които направо истерично се натискат да я съветват. Едната се чуди как да задържи мъжа си и да го "опази" от по-млади и по-красиви създания, другата май е от породата ревниви стари моми. Питам ги първо кво правят в мъжкия клуб и второ защо се произнасят без да е искано женското мнение по въпроса! Май са станали досадни в другия форум и си търсят изява при нас.





Тема Айде у лево!!нови [re: aбe eй!] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (изморен кон)
Публикувано11.07.07 22:02



Ти коя мацка плюеш бе чиляк?
Тука си имаме наши мацки,дето ни пускат пинизи за разнообразие.
Нема да ни плюваш мацките.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Ей, кокошки...нови [re: :)] Отговор на мнението
Авторgabanka (Нерегистриран)
Публикувано12.07.07 07:20



доста повърхностен коментар, според мен.
неориентиран е не, защото си седи при гаджето и не я чука, ами щото иска да почука навсякъде явно, и омотава всички около себе си със своите колебания кого първо и дали да си запази и втоо. и нама лошо да е неориентиран, стига само той да си пати от това положения. разбираш ил да не се хабя да ти обяснявам повече?
мисли, мисли...



Тема Re: Ей, кокошки...нови [re: aбe eй!] Отговор на мнението
АвторГлeзлa** (Нерегистриран)
Публикувано12.07.07 11:24



Опаааа....


Ти проблем в комуникацията с жени ли имаш? Или си грубиян по природа?



Тема Re: Ей, кокошки...нови [re: Глeзлa**] Отговор на мнението
Автор Jolee ()
Публикувано12.07.07 11:39



Ми според мен онова мнение си е типично женско


наште момчетии тук не им е това стила




Тема Re: Ей, кокошки...нови [re: gabanka] Отговор на мнението
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано12.07.07 11:49



Ами, след като не я е наебал значи не иска да чука всичко или поне не иска да чука нея и е решил кого да си запази. Логично, нали Уотсън?
Ако искаше да я ебе щеше да го е направил независимо от това дали има гадже, дали е женен или не. А това че и е подхвърлил един-два пъти че ще и скъса гъза ако му падне и тя го е приела като покана за танц си е нейна грешка. Той може просто да е бил любезен и да и е направил комплимент. Това че един мъж не иска да чука някоя веднага или да и стане гадже само защото тя му е показала циците си не значи че той е нерешителен, иска да я мотае или е гей, а просто си има по-интересна занимавка от нея в този момент.
Еййй, не разбирате вие нежната мъжка психика мама му стара.


10 000 години цивилизация и 80 години еманципация не ви стигнаха за да схванете елементарни неща.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.