Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:19 10.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Интелигентните мъженови [re: дpyro зaxapчe] Отговор на мнението
Авторgabanka (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 11:21



захарче:), тук става въпрос не просто за интелигентен мъж, а за интелигентен мъж с приятелка. разликата е огромна, като се има напредвид и това, колко егоцентричен е всеки интелигентен мъж, който си има приятелка и едновременно с това се забавлява с други фенки...

(от самото начало това ИНТЕЛИГЕНТЕН ми бърка в очите, надявам се се усеща от написаното по-голре)



Тема Re: Интелигентните мъженови [re: gabanka] Отговор на мнението
Автор zaharno_momi4e (sladka)
Публикувано11.07.07 11:39



И защо това, че е интелигентен ти бърка в очите...Не мислиш ли, че е нормално да харесва и друга жена, подяволите какви са тия догми в 21 век сме все пак.



Тема Re: Интелигентните мъженови [re: Глeзлa**] Отговор на мнението
Автордpyro зaxapчe (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 11:44



Виж сега, Глезло**, не мисля че съм абонирана за някого


и затова много внимавам да не попадна в класацията на Холдън при онези, дето се самоуспокояват че човекът им е вързан за вечни времена.
Напротив, старая се да го омайвам периодично и да не му оставам много време, сили и мераци (е, мераците не са под контрол;).
В същото време трябва и да му поддържам илюзията за свобода, че е доста чувствителен на тая тема, ама и това е тръпка - да пазиш баланса...

Та докато живея с мисълта за конкуренцията ми е по-интересно.

А, да не забравя да спомена, че имаме сериозна разлика в годините и трябваше в началото да го убеждавам, че не съм поредната амбициозна пикла тръгнала на лов за приключения...
А ти защо така скачаш при проява на женска солидарност в мъжкия клуб?



Тема Re: Интелигентните мъженови [re: zaharno_momi4e] Отговор на мнението
Автор palatka (пристрастен)
Публикувано11.07.07 11:46



Като пораснеш ще разбереш кое не му е нормалното. Не случайно е казано, че жената се изпитва с пари, а мъжът с жена.



Тема Re: Интелигентните мъженови [re: zaharno_momi4e] Отговор на мнението
АвторГлeзлa** (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 11:48



Хайде без догми и правила, урааааааа да живеят "законите" на джунглата и принципите на естествения подбор! Добре дошли в 21-ви век


Душички златни, те



Тема Re: Интелигентните мъженови [re: Глeзлa**] Отговор на мнението
Автор zaharno_momi4e (sladka)
Публикувано11.07.07 11:58



Предполагам какво намекваш с тези възклицания, но и грам не се чуствам виновна от това, че го обичам.Това, че има приятелка също изобщо не ме притеснява, ще се боря за това което искам и чуствам.Ако трябва да съдим някой това е именно той, защото изправя две жени в такава ситоация, и все пак изборът ще е негов. Въпреки, че той е инициаторът на цялата тази оплетена история, аз не мога да му се сърдя, защото когато съм с него съм щастлива.



Тема Re: Интелигентните мъженови [re: дpyro зaxapчe] Отговор на мнението
АвторГлeзлa** (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 12:03



Това за годините даже не е нужно да го споменаваш

ясно е като бял ден!
Та, на въпроса Не си права за женската солидарност, не скачам ни най-малко. Просто зададох ситуацията от друг ъгъл, защото ми е адски актуална в последните 5-6 години и смея да твърдя, една такава като теб захаросана си мисли, че се справя успешно с мъжа ми



Тема Re: Интелигентните мъженови [re: zaharno_momi4e] Отговор на мнението
АвторГлeзлa** (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 12:07



Коментара беше в посока другото захарче! Извини ме, ако съм те засегнала !!!! Наистина заставам зад теб за : " Ако трябва да съдим някой това е именно той, защото изправя две жени в такава ситоация, и все пак изборът ще е негов. "



Тема Re: Интелигентните мъженови [re: zaharno_momi4e] Отговор на мнението
Авторgabanka (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 13:20



няма нищо интелигентно в това, да залъгваш хората около теб - това на първо място. на второ - и по-горе са ти го казали - ти до сега по простаци ли си си падала, че така изтъкваш интелигентността му. за това беше коментара ми относно думата "интелигентен".

аз лично теб не те обвинявам по никакъв начин, че харесваш обвързан мъж - това, че е обвързан си е негова работа и не си ти тази, която да се грижи за другата жена.
както ти казах, и аз съм била в подобна ситуация и говоря от личния си опит, което не значи че и при теб е същото, разбира се. това, което ти сега не можеш да видиш в неговото поведение, е неговия егоизъм - той да реши, той да прецени коя иска, той да каже, той, той, той... и това, че нещата са в негови ръце, не го определяш ти, а той. всяка история е различна и за себе си, но за мен винаги лутащият се между двама мъж (или жена - няма значение пола) е преди всичко егоцентрик и егоист. нека се чуди коя иска, нека си мисли и преценява колкото си иска, но нека не омотава и притеснява хората около себе си, докато не реши накъде. ако твоят човек не ви мотае и двете докато се начуди с коя иска да е, то определено може би е интелигентен и добър човек в това отношение.
аз ти пожелавам щом като така го желаеш, то да се сбъднат мечтите ти и да сте заедно.
лично аз никога не бих могла да се увлека вече по мъж, който ми се размотава там и не знае какво иска.



Тема Re: Холдъннови [re: kopekция] Отговор на мнението
АвторXoлдън (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 15:25



Нъцки майна.Всичко е абсолютно точно,вярно и достоверно.И това че някой не го е правил,не означава,че не се е случило.


"Те такова животно нема" е рекъл шопа.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.