Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:41 10.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: КАКнови [re: zaharno_momi4e] Отговор на мнението
Автор zaharno_momi4e (sladka)
Публикувано10.07.07 16:30



И какво сега да не му се обаждам....





Тема Re: КАКнови [re: zaharno_momi4e] Отговор на мнението
Автор Jolee ()
Публикувано10.07.07 16:36



а не звънни му гледай да улучиш момента в който шушне нежни думи на мацката си хихихихх голем смех ще падне
па като го спечелиш ...автоматично отиваш на нейното място ...докато не дойде "Захарно момиче 2"
...въх, че сте наивнички значи ....



Тема Re: КАКнови [re: zaharno_momi4e] Отговор на мнението
АвторTrinny (Нерегистриран)
Публикувано10.07.07 16:38



Само ако получиш разрешително от приятелката му дали можеш да го 'изчукаш'





Тема Re: КАКнови [re: gabanka] Отговор на мнението
Автор arachnoid (некадърентурист)
Публикувано10.07.07 17:50



Все си мисля, че случаят при мъжете една жена да не може да избере между няколко е също толкова неприятен и може би по-често срещан. Никой обаче не го коментира това.



Тема Re: КАКнови [re: arachnoid] Отговор на мнението
Авторgabanka (Нерегистриран)
Публикувано10.07.07 17:54



аз мисля така - всеки може да попадне в ситуация, в която да не е сообено ориентиран какво иска. лошото идва в момента, когато заради тази негова неоринетираност предизвиква главоболия на други хора. това е недопустимото и гнусното - да си играеп с другите, просто защото ти не знаеш какво искаш, или по-точно - искаш всичко. няма значение мъж ли си, жена ли си - неориентиран ли си - сядай си на г--а и мисли, преди да нараниш други около теб.



Тема Re: КАКнови [re: arachnoid] Отговор на мнението
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано10.07.07 17:56



ми дай да го коментираме де
и вие кфоооооо
мъжете седите там в готовност изправени на задни лапи с изплезен език докато Мадам не се реши на кой да хвърли кокъла? ... или преставате да се правите на палячовци, оттеглате се стратегически и не се занимавате с глупости повече?


ако не и седите диванчипрас трима дали ще мисли толкова ???
I don’t need no good advice I’m already wasted

Редактирано от Kyмиko Янaka на 10.07.07 17:56.



Тема Re: КАКнови [re: Kyмиko Янaka] Отговор на мнението
Автор arachnoid (некадърентурист)
Публикувано10.07.07 18:07



Абсолютно не съм подготвен да коментирам, проявявах солидарност с мъжете. Да седя изправен на задни лапи с изплезен език, да търча покорно след жена и да чакам да ми хвърли кокал, костица или хрущялче отдавна съм се отказал. Скоро не ми се случвало да се правя на палячо, нито пък предприемам тактически или стратегически маневри - личната ми война е изцяло позиционна. Говоря за тези от мъжете, постващи в този клуб, за които това да са част от множеството петли около една жена не е унижение над прага им на поносимост.



Тема Re: КАКнови [re: arachnoid] Отговор на мнението
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано10.07.07 18:14



е докато сме точно по темата .... да знаеш, че аз проявявам солидарност с белите мечки, че скоро полюсите ще изчезнат и те ще измрат
това е в случай, че караш 4х4



I don’t need no good advice I’m already wasted

Тема Re: Що така?нови [re: zaharno_momi4e] Отговор на мнението
Авторmi (Нерегистриран)
Публикувано10.07.07 18:45



Между другото да вметна че всеки мъж няма нищо против тройките с две жени, та по-добре земи си поговори с жена му или гаджето му и го изненадайте.


Това в случай че свирката и аналния секс не помогнат де.



Тема Интелигентните мъженови [re: zaharno_momi4e] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (изморен кон)
Публикувано11.07.07 08:17



Имат най малко поне две любовници.Подбират се по основен признак цикъла на едната да е по пълнолуние,на другата по новолуние.Интелигентните мъже са направили проучване и са стигнали до тия статистически изводи.
После имат поне още две резервни в подгряващата група.Още не са изчукани,но са готови.


После.Интелигентния мъж е джентълмен.Той никога няма да откаже на красива млада дама.Може да е малко тъпичка,но така той изпъква.

В третата група са заплануваните.Там се омайват между другото докато влязат в подгряващата група.

От първа група отпадат тъпите парчета,които си мислят,че вече е техен и могат да му се налагат.Така те излизат от класацията и тяхнито място се заема от самки от подгряващата група.Автоматично интелигентния мъж попълва мястото във втора група с най омаяната от трета,и планува следващата.


Ти сега си във втора група,но явно мъжа не е достатъчно интелигентен,след като в първа група има само една.

"Избрани съчинения" том 18 автор Холдън



Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.