Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:14 25.09.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Протестно шествие за проблемите в детските градининови Отговор на мнението
Автор pErkova (непознат)
Публикувано25.06.07 23:38



ПРИЗИВ

На 29.06.2007г.,от 10часа в София,ще се проведе протестно шествие,което ще започне от НДК,и ще завърши пред Софийска община.То ще бъде по повод летните отпуски на ДГ,неспазване на работното време,и най-вече недостига на места в тях.
Протестното шествие е организирано,от недоволни родители,и подкрепено от неправителственни организации.
Призоваваме всички потърпевши,или солидарни да се включат!
Нека се преборим за по-доброто бъдеще,и възможности за нашите деца!!!



Редактирано от Bълk на 26.06.07 00:14.



Тема Re: Протестно шествие за проблемите в детските градининови [re: pErkova] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (много злобен)
Публикувано26.06.07 00:13



аз от много неща съм недоволен, например от качество на зелените връхчета за стрелите за дартс, ама не правя протестни шествия!



Тема Re: Протестно шествие за проблемите в детските градининови [re: Bълk] Отговор на мнението
Автор pErkova (непознат)
Публикувано28.06.07 19:12



Още не си станал родител, за това така подигравателно... и глупаво.
Ако искаш, изтрий темата. И без друго не се вижда някакъв интерес. Явно тук интересите са за изпразването и ланския сняг, но не и за деца, проблеми с тях и отговорности.
Линкът, с който си заменил моя е върха на простотията! Форумът, от който бях дала линк към темата и обсъждането на протеста там, изобщо няма нужда от реклама. Те ще платят на дира за реклама? Това е все едно Мадона да плати на концерт на Кондьо, за да й спомене името

. Тъжна история...

Намерил се защитник... Глупава работа. Дребна. Хайде трий и си гледай работата.




Тема Re: Протестно шествие за проблемите в детските градининови [re: pErkova] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (старо куче)
Публикувано28.06.07 19:41



Какво си се разбесняла?Който има деца да си ги гледа.Така каза баба ми и ни зарязваше да спим по камънаците.
Всичко е въпрос на пари.През лятото всички деца са на село при баби и дядовци.И детските градини сигурно са празни.Признавам,не съм в час как е сега,защото моите деца са големи.
И не разбирам за какво да се протестира.Че държавата(т.е. ние) е длъжна да поддържа детска градина за 5 деца със сума ти разходи.Кой ще ги плати.Пак ние.Но на някой ще му е гот,а на друг не.
Ако имаш добра работа,която не искаш да напускаш давай по 100 лв. на някоя съседка пенсионерка да гледа детето.
Не може всички да чакаме някой друг да ни свърши работата за негова сметка.
Много станаха на гърба на държавата(т.е. на нашия гръб).
Извинявай,ако не ти харесва мнението ми.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Протестно шествие за проблемите в детските градининови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано28.06.07 20:48



Холдъне, пак неподготвен се изказваш. Никой не ти казва да работят всички градини, а да има поне една дежурна със сборни групи, щото туй явление - при баба на село - е някакъв блед спомен. Бабите отдавна са в София и бачкат.
За разлика от образованието, детските градини мноооо отдавна не са безплатни. Държавата, т.е. данъкоплатеца поема единствено сградния фонд - ремонти и подобни. Но така е на теория. На практика, ние родителите доброволно поемаме и ремонтите.
В София от доста време за място в детска градина се чака колкото на времето за ведомствено жилище.
Вообще по темата може фермани да се изпишат, но ме мързи. А и тя не е дискусионна, а информативна - който иска да се включи. Но явно скуката и жегата никому не прощават.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: Протестно шествие за проблемите в детските градининови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
АвторF(x)+C (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 20:56



Холдъне,страшно уважавам мнението ти и в повечето случаи то съвпада с моето,НО...в този случай мисля,че се изказа малко пребързано и леко неподготвен.Моите уважения,но с детските градини наистина има ПРОБЛЕМИ.Дали ТУК е мястото да се обсъждат е отделна тема.
И на фона на толкова безработни лентяи чакащи помощи разходите за няколко детски градини не са болка за умиране.Освен това докато тези деца са на градина родителите им ще са на работа,ще изкарат пари и ще платят данъци.Лентяите няма да платят нищо!
Баби и дядовци-който ги има-добре,ама който ги няма...
Пък и нали като се пенсионираме един ден ще трябва и нашите пенсии някой да изкарва...



Тема Бе аз си признах,че съм неподготвеннови [re: F(x)+C] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (старо куче)
Публикувано28.06.07 21:07



Моите глангури само чукат мацки и внучки нъцки.
Та съм далеч от финансирането и работата на детските градини.
Аз вече съм пенсионер и си мислех тия дни дали мога да гледам една внучка.Май ще мога.Че все ми се искаше момиченце,ама мъжки се случиха.
Да са живи и здрави дечицата и да има кой да ги гледа.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Бе аз си признах,че съм неподготвеннови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор F(x)+C (откровен)
Публикувано29.06.07 00:31



"Да са живи и здрави дечицата и да има кой да ги гледа. "-от твоите уста-на Господ в ушите.
Дай Боже и тебе да те зарадват скоро с внуче.
И след това тази радост нека се повтаря всякя година.
Живи и здрави.

...доброму добро да прави,
лошия с ножа по глава...



Тема Re: Протестно шествие за проблемите в детските градининови [re: pErkova] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (много злобен)
Публикувано29.06.07 01:19



сори, но място за реклама на каквото и да е то независи от политически или обществени амбиции се намира на онзи адрес, дискусия поне от моя страна смятам за приключена. Дали ще я заключа или изтрия и кога ще стане това тема си е моя работа и не си ти която ще решава.



Тема Re: Протестно шествие за проблемите в детските градининови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано29.06.07 09:12



Не си прав. Тези деца след време ще изкарват пенсиите на пенсионерите, така че държавата е длъжна да помисли за това. Щото докато аз си давам всичките пари за децата, моите връстници, които нямат деца си веят задниците по Карибите, а след 20 години, като се пенсионираме, моите деца ще трябва да бачкат, за да има от къде да им се изплатят пенсиите, които те иначе уж са си заработили.

Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.