Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:02 23.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема За климатиците-може и да не е за тукнови Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано26.06.07 08:37



Младежи, понеже жегите в последните дни размекнаха и без това малкото ми мозък и съм на път да се превърна в пълен идиот, моля като по-технически грамотни, ако може накратко да ми обясните какво различава отделните климатици. Щото ровя в разни сайтове гледам някакви прозоречни/инверторни, пък с такова, пък с инакво ниво на шум, ама това са някакви означения, които не разбирам особено. Като капак гледам едни климатици с мощност 900 вата. Опитвам се да сметна колко ток хаби и смятам следното: 0.9 киловата по 8 часа /щото за офиса става дума/ по 21 дни, ми се получава 151 киловатчаса, което по цена 0.124 лв. излиза грубо 19 лв. ток за месец, но това ми се струва твърде малко и не мога да разбера аз ли бъркам в сметките или търговците нещо лъжат. Абе, накратко, моля някой да ме осветли как да си избера приличен охлаждащ и затоплящ климатик на възможно най-ниска цена и какво е важно да гледам.
Пък ако не съм за тоя клуб, извинетИ мА.



Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.

Тема Re: За климатиците-може и да не е за тукнови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (старо куче)
Публикувано26.06.07 09:40



Виж си бележките.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: За климатиците-може и да не е за тукнови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор palatka (пристрастен)
Публикувано26.06.07 19:50



Еееееееееееее! Тъкмо се настроих да чета. Голяма жега днес! Препоръчаха ми японските. Малко са скъпички обаче. Какво ще кажете за втора употреба? То малко като жената и колата, ама все пак?



Тема Холдън,нови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор Жopo Пичa (Пич, но кофти!)
Публикувано26.06.07 20:40



искам и аз лична бележка, ако става дума за климатици в нея.




Снимки на нашето семейство!

Тема Re: За климатиците-може и да не е за тукнови [re: palatka] Отговор на мнението
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано26.06.07 20:43



Малко е off, ама моят опит показва, че няма жена втора употреба.
Дори и след 2 раждания, и след 15-20 г. брак, пак си е тясна





Тема Re: Холдън,нови [re: Жopo Пичa] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (старо куче)
Публикувано26.06.07 20:57



Къф ти е проблем?На линия съм.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Холдън,нови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор turseshtaO1 (намираща)
Публикувано27.06.07 01:11



Пусни една лична и на мен, че и аз тия дни полудях( или се видиотих), то не се издържа!


Ровичках и аз из разни сайтове и форуми, ма нали съм си "нация техническа" та накрая пак нищо не разбрах


Не вчера. Не утре. Днес!

Тема Re: За климатиците-може и да не е за тукнови [re: albi_rijav_kotarak] Отговор на мнението
Автор palatka (пристрастен)
Публикувано27.06.07 13:13



И мойто мъж така разправя.



Тема Re: Холдън,нови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор palatka (пристрастен)
Публикувано27.06.07 13:20



Нищо не пускаш. Май не съм твой тип.

Аз държа яко, ама ксерокса завира. Машинария! Дрън-дрън! Професионална била! Ааааааааааааа! Не мога да го преживея, че ще си купя климатик заради техниката.



Тема Мда-а-а...нови [re: palatka] Отговор на мнението
Автор ABe (разсеян)
Публикувано27.06.07 13:31



Компютърът ми почна да забива нещо... Свалих му капака и насочих калорифера към червата му. Включен да бачка само като вентилатор. Поосвести се писито сдухано.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.