Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:23 20.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема За климатиците-може и да не е за тук Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано26.06.07 08:37



Младежи, понеже жегите в последните дни размекнаха и без това малкото ми мозък и съм на път да се превърна в пълен идиот, моля като по-технически грамотни, ако може накратко да ми обясните какво различава отделните климатици. Щото ровя в разни сайтове гледам някакви прозоречни/инверторни, пък с такова, пък с инакво ниво на шум, ама това са някакви означения, които не разбирам особено. Като капак гледам едни климатици с мощност 900 вата. Опитвам се да сметна колко ток хаби и смятам следното: 0.9 киловата по 8 часа /щото за офиса става дума/ по 21 дни, ми се получава 151 киловатчаса, което по цена 0.124 лв. излиза грубо 19 лв. ток за месец, но това ми се струва твърде малко и не мога да разбера аз ли бъркам в сметките или търговците нещо лъжат. Абе, накратко, моля някой да ме осветли как да си избера приличен охлаждащ и затоплящ климатик на възможно най-ниска цена и какво е важно да гледам.
Пък ако не съм за тоя клуб, извинетИ мА.



Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.

Тема Re: За климатиците-може и да не е за тукнови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (старо куче)
Публикувано26.06.07 09:40



Виж си бележките.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: За климатиците-може и да не е за тукнови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор palatka (пристрастен)
Публикувано26.06.07 19:50



Еееееееееееее! Тъкмо се настроих да чета. Голяма жега днес! Препоръчаха ми японските. Малко са скъпички обаче. Какво ще кажете за втора употреба? То малко като жената и колата, ама все пак?



Тема Холдън,нови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор Жopo Пичa (Пич, но кофти!)
Публикувано26.06.07 20:40



искам и аз лична бележка, ако става дума за климатици в нея.




Снимки на нашето семейство!

Тема Re: За климатиците-може и да не е за тукнови [re: palatka] Отговор на мнението
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано26.06.07 20:43



Малко е off, ама моят опит показва, че няма жена втора употреба.
Дори и след 2 раждания, и след 15-20 г. брак, пак си е тясна





Тема Re: Холдън,нови [re: Жopo Пичa] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (старо куче)
Публикувано26.06.07 20:57



Къф ти е проблем?На линия съм.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Холдън,нови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор turseshtaO1 (намираща)
Публикувано27.06.07 01:11



Пусни една лична и на мен, че и аз тия дни полудях( или се видиотих), то не се издържа!


Ровичках и аз из разни сайтове и форуми, ма нали съм си "нация техническа" та накрая пак нищо не разбрах


Не вчера. Не утре. Днес!

Тема Re: За климатиците-може и да не е за тукнови [re: albi_rijav_kotarak] Отговор на мнението
Автор palatka (пристрастен)
Публикувано27.06.07 13:13



И мойто мъж така разправя.



Тема Re: Холдън,нови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор palatka (пристрастен)
Публикувано27.06.07 13:20



Нищо не пускаш. Май не съм твой тип.

Аз държа яко, ама ксерокса завира. Машинария! Дрън-дрън! Професионална била! Ааааааааааааа! Не мога да го преживея, че ще си купя климатик заради техниката.



Тема Мда-а-а...нови [re: palatka] Отговор на мнението
Автор ABe (разсеян)
Публикувано27.06.07 13:31



Компютърът ми почна да забива нещо... Свалих му капака и насочих калорифера към червата му. Включен да бачка само като вентилатор. Поосвести се писито сдухано.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема Re: Холдън,нови [re: palatka] Отговор на мнението
АвторXoлдън (Нерегистриран)
Публикувано27.06.07 13:37



Кво да ви пусна бе?


Климатици по нета??
На път и под път ги продават.



Тема Re: Мда-а-а...нови [re: ABe] Отговор на мнението
Автор palatka (пристрастен)
Публикувано27.06.07 13:38



Компа бачка за сега. Нищо, че техническото ми лице ме плаши тука... Ама пустия му ксерокс за толкова кинти трябва и в Сахара да снима...

Като фурна *Раховец* грее. Не е истина просто.



Тема Re: Холдън,нови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор palatka (пристрастен)
Публикувано27.06.07 13:44



ку щеш. Два дена ги гледам по нета. Накрая пак мъжо ще ми го купи, като е техническо лице... ма исках просто да блесна с големата си компетентност по въпроса...



Тема Re: Холдън,нови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
АвторПepлaтa (Нерегистриран)
Публикувано27.06.07 14:15



Холдън, пиши го тук в темата бе холан! Какви са тези 100 лични бележки и др. 100 остават непросветени ? Благодаря на полуидиотчето за полунужната тема !Моля напред с препоръките и да стане "гореща" тема, дано намерим истината, демек най- най- климатика.





Тема Re: Холдън,нови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор Жopo Пичa (Пич, но кофти!)
Публикувано27.06.07 14:20



Проблема ми е, че не разбирам какво означава инверторна сплит система, мулти сплит система и разни други трудни за мен термини. Реших, че разбираш от тези неща.




Снимки на нашето семейство!

Тема Re: Холдън,нови [re: Жopo Пичa] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (старо куче)
Публикувано27.06.07 17:13



Мушмули разбирам.Сложил съм си да охлажда и да топли.Де да го знам каква система е.С две тела .Вътре и вън.Моя е LG от 3 г. Наслагъл съм с позната фирма над 50 бр. от тоя модел и си бачкат без проблем.Не са и скъпи.
Иначе фирмата е "Клима техноложи".


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: За климатиците-може и да не е за тукнови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано27.06.07 18:53



Моят климатик е марка General, струва някъде около 1000-1200 долала, купен е в края на 1998ма година и не е мръднал от тогава. В стаята става 18 градуса с него, но рискът от настинка е много голям.



Тема Re: За климатиците-може и да не е за тукнови [re: FileO99] Отговор на мнението
АвторПepлaтa (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 13:49



Виждала съм едни дето може да им настроиш температурата или да ги пуснеш само на вентилатор, но не знам марката, след няколко дни, като ми кажат ще пиша. Психологическо раЗхлаждане под формата на снимки има в клуба на "Бг в чужбина" - СНЯГ !!!





Тема Дааа! Най-страхотната ми любовницанови [re: palatka] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано28.06.07 18:08



беше с 20 години по-възрастна от мен. Е, във физиономията не мога да кажа че беше нещо кой знае какво, но в тялотооо... В сексааа...

Два пъти развеждана с двама сина.





Тема Хей, идиотче! Не правИ идиотизма, който на нас нинови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано28.06.07 18:18



направиха! Недей! Недей да позволяваш климатика(ците) да духат към телата на хора! Неее!

Недей да ги гледаш тия климатици по магазините. В магазина - влизаш-излизаш, нищо не усещаш. Нооо! Ако ти духа хладен въздух в гърба цял ден - спукана ти е работата! Както и да ти духа топъл въздух по цял ден през зимата.

Не ги разбирам тия работи, не се правя на компетентен, но с настоящия си опит, бих монтирал климатика ти вертикално. Да духа нагоре, а не в гърба на някого. Топло, студено - все тая какво духа.

Абе, едно време имаше друго време и си духахме с вентилатори. Знаеш ли какви са приликите между жената и вентилатора?





Тема Re: Хей, идиотче! Не правИ идиотизма, който на нас нинови [re: ASSASSlN] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано29.06.07 09:04



За жената и вентилатора може и да знам, но не помня. Каква е?
А иначе, точно това се чудех къде да го монтират, за да не духа пряко в нас, но пък се притеснявам, че ако духа нагоре, няма да се усеща много ефекта, защото са много високи таваните, а е последен етаж и яко напича откъм покрива.

Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.



Тема Re: Хей, идиотче! Не правИ идиотизма, който на нас нинови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (старо куче)
Публикувано29.06.07 09:13



Посоката се регулира,а студения въздух си пада в ниското по естествен път.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Жената и вентилатора, когато започнат да се износ-нови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано29.06.07 10:14



ват, първо престават да духат, после престават да въртят, накрая - само бръмчат и харчат ток.



Тема Re: Жената и вентилатора, когато започнат да се износ-нови [re: ASSASSlN] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано29.06.07 10:38



Добре звучи, ама не е вярно, но няма да обяснявам защо, че ще е цинично.

Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.

Тема Кое не е вярно?нови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано29.06.07 12:15



Всичко си е много вярно! Казвай ако ще казваш нещо, недей да шикалкавиш по женски!





Тема Re: Кое не е вярно?нови [re: ASSASSlN] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано29.06.07 18:38



Не спират да духат, щото нямат избор.

Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.



Тема Re: Кое не е вярно?нови [re: ASSASSlN] Отговор на мнението
Автор TE_DDA (Семейство Адамс)
Публикувано01.07.07 16:50



аз пък си мсилех,че духат топло:)

Извинете за правописа - немам нерви за тирета и запетайки




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.