Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:03 07.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Гладки топки.нови [re: Гидиlongurмpъceн!] Отговор на мнението
Автор neverojatna (анаконда)
Публикувано02.07.07 08:17



Крем-депилатоар, ама го пробвай най-напред на ръка или крак, да не би да си алергичен към тоя бъркоч и да се изприщиш. И после кремче за забавяне растежа на космите.



съвестта е като женската девственост - пречи

Тема Re: Гладки топки.нови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано02.07.07 08:22



Един познат младеж твърди, че не било толкова страшно, но аз не му вярвам. Просто той сигурно е малко мазохист.

Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.



Тема Re: Гладки топки.нови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор Oниkc (черен)
Публикувано02.07.07 08:52



Изобщо не боли с кола-маска. Виж, с епилатор не бих опитал отново, а и кожата ми се скапва от него.



Тема Да, но за да не болинови [re: Oниkc] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано02.07.07 09:00



трябва лесно да се разстила, за да няма натиск, а за целта трябва да е топла, според мен. Обаче пък високите температури увреждат оплодителните способности, та трябва да се внимава.

Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.



Тема Re: Да, но за да не болинови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор Oниkc (черен)
Публикувано02.07.07 09:05



За студената казвам, че не боли, само такава ползвам, никога гореща.



Тема Re: Не четете!нови [re: zlodeika] Отговор на мнението
Автор palatka (пристрастен)
Публикувано02.07.07 09:37



!?! Въх, леле! Признавам си, че ако видя мъж обезкосмен само на интимните места просто ще умра от смях.

Сигурно със седмици ще ми е смешно.



Тема И на мен ми се върти из главата същата идеянови [re: Пepлaтa] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано02.07.07 11:29



Заговор е това! Втълпяват в простите кпатуни на някои смотаняци, че било по-хигиенично да са обезкосмени! При топлло време била по-добре във връзка с изпотяването!

Пълни глупости! Напротив - по зле е даже! Повърхността на една обезкосмена мишница е мнооого по-малка отколкото на космата. Площите, по които се изпарява потта са много различни.

-----------
Заговор е!

Забелязваш ли рекламите по медиите? Една трета са за прах за пране, сапуни, шампоани, пасти за зъби и др. санитарни препарати. Една трета са за това как да отслабнем - хапчета, тренажори, масажори. Останалата една трета - за това как най-успешно и бързо да надебелеем.



Тема Много се извинявам колега, ама глупости дрънкаш!нови [re: zlodeika] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано02.07.07 11:37



Що ги приказваш тия косъми по ушите и носа??? Става дума за пълно обезкосмяване! И аз съм с богата растителност, но не усещам НИКАКВА нужда да върша такива глупости. На всичко отгоре никоя жена, с която съм бил в леглото НЕ ми е правила намек за козината ми! Що тъй?

Главата да си я обезкосми ли? А ти с коса ли си или без? Вежди имаш ли или ходиш изписана като порцеланова кукла?



Тема На мен ми изглеждат като плужеци -нови [re: Пepлaтa] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано02.07.07 11:46



мазни и лигави. Хм, злодейката приказва някакви фантасмагории. Не било за хигиена, а за естетика!? Ха сега де! Аз гърдите,, гъза и пишката си НЕ ги показвам на всеки срещнат! Ако някоя жена, с която искам да бъда, ми рече, че ме иска ощавен - да си ебава мамата!



Тема Re: Стадното мислененови [re: ASSASSlN] Отговор на мнението
АвторПepлaтa (Нерегистриран)
Публикувано02.07.07 12:15



ме дразни. Някой прочел, недопрочел нещо, разбрал, недоразбрал и ходи да тръби "това е новата мода !!!". Като се водим толкова по чуждите мнения , защо не погледне някой дали се обезкосмяват Клуни, Том Хенгс, М.Дъглас, Брат Пит, Джеймс Бонд'овете и прочие женски идоли /да не говорим за старите уестерни/. За неубедените, в "Троянската война" дупето на Брат Пит е добре показано, по амбицираните могат да се вгледат и за ..топките.


Ако подхванем физиологичната функция на космите и защо са там , където има съсредоточение на дадени жлези, ще трябва до утре да пишем.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.