Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:31 04.07.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Тема Предменструалев Синдром, как да се справяме с негонови Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано05.06.07 13:12



Е, това решение може и да сте говиждали вече, рядко влизам тук, не съм в течение. Все пак, това много ми хареса и реших да го споделя с вас.







Тема Клубната библия...нови [re: ASSASSlN] Отговор на мнението
Автор ABe (разсеян)
Публикувано05.06.07 14:05



чел ли си я?

Казва се "Войната за вдигнатия капак на тоалетната чиния". Все още я има на пазара.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема Извадки от тази или подобна книганови [re: ABe] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано05.06.07 14:31



съм чел още при социализЪма, за ПМС нямаше нищо. След това тази проблематика не ме е интересувала.

Наистина ли в тази библия пише нащо за ПМС? Укязяния за мъжко действие?



Тема Чел си дръжки.нови [re: ASSASSlN] Отговор на мнението
Автор ABe (разсеян)
Публикувано05.06.07 18:46



Преди края на 70те години нямаше подобни изследвания.
Тук се появиха с 4-5 годишно закъснение. И само за ползване от академичната общност. Бяха написани на език, който е неразбираем за неизкушените от психологията хора. Основно на американски английски и на френски. Бах те в идиота! Случайно да знаеш или дори ползваш някой от тези езици?!

Аз ти казвам да четеш "Войната за..." щото е написана простичко. Дори ти ще я разбереш.

Чети и възприемай, да те таковам в таковата.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!

Редактирано от ABe на 05.06.07 18:48.



Тема Re: Предменструалев Синдром, как да се справяме с негонови [re: ASSASSlN] Отговор на мнението
Автор palatka (ентусиаст)
Публикувано06.06.07 09:23



1 - цветя (може и усмивки, ако си много чаровен, но се сещай и за цветята)
2 - шоколад (или други любими сладкиши)
3 - повече секс (по половин час не се брои)
4 - забрави за забележките поне тези няколко дни
5 - купи си терлици (за да си тих)
6 - просто бъди мил

Еееееееееее, какво толкова искаме?!





Тема Re: Предменструалев Синдром, как да се справяме снови [re: palatka] Отговор на мнението
Автор Pisunqk ()
Публикувано06.06.07 11:46



of, тез мъже си мислат, че на нас ни е мн кеф по тва време

и че се радваме като губим контрол
тва си е физиология
при всяка е различно
и всеки път е различно
и няма нищо общо с мъжете и тяхното присъствие, държание, подаръци, комплименти..........
ако ми е кофти... колкото и да е мил и внимателен, се ще стане някоя инфекция
тъй че моят съвет е
да си обира крушите и няколко дни да го няма



Тема Re: Предменструалев Синдром, как да се справяме снови [re: Pisunqk] Отговор на мнението
Автор Jolee ()
Публикувано06.06.07 12:02



Ти пък ...все едно и те нямат подобни кризи Имат хормонални трусове и те ...ама кат ги тръшнат ги държат с месеци ....някои с години



Тема А, моят съвет е ТИ да си оберешнови [re: Pisunqk] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано06.06.07 13:20



крушите и да те няма!

"и няма нищо общо с мъжете и тяхното присъствие, държание, подаръци, комплименти.......... "

Ми, като НЯМА нищо общо, защо се пенявиш? И ЗАЩО, като НЯМА нищо общо с присъствието на мъжа "ако ми е кофти... колкото и да е мил и внимателен, се ще стане някоя инфекция "

?

Знаеш ли, че и мъжете имат менструален цикъл? По 10 дни в месеца ни държи. Айдеее, през тези 10 дни си обирайте крушите и да ви няма!



Тема Re: А, моят съвет е ТИ да си оберешнови [re: ASSASSlN] Отговор на мнението
Авторcpaмoтa! (Нерегистриран)
Публикувано06.06.07 13:57



ти верно си много "ербап".По горе мъж те псува ,а ти идваш да се дървиш тук на момичето което даже и не говори на теб .



Тема Объркваш ми стратегията. Аз първо се справям снови [re: cpaмoтa!] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано06.06.07 14:31



по-дребни "противници" за да се освободя от разни, които се "мотаят из краката ми” и после ликвидирам разни-разнообразни академици.

"По горе мъж те псува..."

Дааа, ще му отговоря след малко, а дотогава виж как друг мъж може да псува, ама където му е мястото. Отиди да видиш в "Клуб за попържни" какво е писал този друг мъж. ЗабележИ, че съм го писал ПРЕДИ да се обадиш ти. ВървИ и виж, а аз през това време ще му отговоря на този "ербап". Ще го поканя след малко на дуел, че да го видя що за стока е!

Аз го знам този академик защо върви по дирите ми и ми се прави на интересен. Да ти кажа ли?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.