Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:40 03.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: "Няма значение кой кога какво и как."нови [re: Jolee] Отговор на мнението
Автор arachnoid (некадърентурист)
Публикувано13.06.07 16:36



Благодарско! Ако не бяха натрупаните в последно време повечко излишни килограми от предложения избор бих предпочел оптимума между качество и количество - "Мерси", голямата кутия. Да, знам, скромен съм си

. Предвид влошеното положение с теглото обаче се отказвам от кутията в твоя полза, пък даже и да ти се лепне на подходящи и неподходящи места, но това е жертва, която съм готов да направя :)
И това ако не е благородство! ;)



Тема Re: Цезар/кесарнови [re: ABe] Отговор на мнението
Автор Jolee ()
Публикувано13.06.07 16:54





Е те тва е основният ми проблем на мен в правописа

Тюх така и не се научих кога и къде се слага пълен и непълен член !

Мама все ми повтаря, че пълният член бил този, който извършва действието

Редактирано от Jolee на 13.06.07 17:08.



Тема Re: "Няма значение кой кога какво и как."нови [re: arachnoid] Отговор на мнението
Автор Jolee ()
Публикувано13.06.07 16:59



Ето това е джентълмен отвсякъде



Но аз бонбони хич не обичам

Чакай сега да ти измисля нова награда ...която ти благородно да ми отстъпиш



Тема Re: Ти онази "някоя" ли си?нови [re: няkoя] Отговор на мнението
Автор Бeзkoмпpoмиcнa (новичка)
Публикувано13.06.07 17:00



Ех, как си излъгала Асито, че те й цунка вместо мен!


А другия не ми е чичко, а е мааааааааааалко по-голям, ииииииииии не ревнувай де, а мащерката е билка - не е цвете!



Тема П. П. Драги ми Смехурко,нови [re: ASSASSlN] Отговор на мнението
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано13.06.07 17:05



аз съм и ще съм точно онова, което пожелая. Нещо нАпреки?

"С поздрав най-сърдечен, твой приятел вечен,
весел Патиланчо"





Тема Срам ме е, че не историята на Българиянови [re: arachnoid] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано13.06.07 17:12



В училище попадах все на даскали-сухари. Искаха да декламираме уроците с датите, годините, разни подробности и детайли. Не си правеха труда да разяснят простичко със свои думи. В гимназията, даже, даскалката по история изобщо не ни слушаше когато ни изпитваше. Четеше ВЕСТНИК и решаваше кръстословици. Сталинистка някаква беше. Изпитваният спокойно четеше от учебника. Правехме се на интересни, уж "запъвахме" по някое-никое време, състезавахме се кой най-оригинално ще промени словореда. Следяхме текста и слушахме съученика ни какви ги дрънка. Понякога имаше даже овации.

Та, тъй, де! Малцина бяха тези, които се интересуваха истински от историята.

След туй, като студенти съвсем ми взеха акъла с тия идеологически предмети. Едва изкарвах тройки. Един път позорно ме скъсаха. На държавния изпит ми казаха че могат да ми пишат 4, но е по-добре да се подготвя още и да се явя пак. Ами! Да не съм луд? Та в дипломата ми пише:

Изработване на дипломна работа: Отличен (6)
Защита на дипломна работа: Отличен (6)
Държавен изпит по "Марксизъм-Ленинизъм": Добър (4)

Обща оценка: Мн. добър (5,33)

Мислех след 10. ноември 1989 да правя "рекламация", но се отказах.

--------

Лелеее, докато не съм забравил да ти кажа за един доцент по идеологически дисциплини. По времето на първите президентски избори беше. Следях дебатите и изказванията на ВСИЧКИ кандидати. (Толкова ми е бил акъла - да си губя времето с идиотизми!) Около стотина кандидати бяха. Гледам по едно време един - позната физиономия, познат глас. Да ама не мога да се сетя кой е. Пише:

Проф. Цанков, Председател на Българска Либерал-пичкамулелинак'вабеше още Партия.

Плюе комунизма та чак пушек се вдига! Пяна по устата му. Брееей, викам си, тоя добре го дава. Комшиите му може и за него да гласуват. Накрая завършва:

- Призовавам студентите ми да гласуват за мен!

Просветна ми!



Доц. Цанков едва ми писа тройка по предмета "Марксистко-Ленинска философия! Професор станал!"

Изревах! Хванах двукилограмовия кристален пепелник и аха-аха да строша телевизора!

-------------

Тия дни пак ме е хванала логорея-та. Някои на това заболяване му казват "полифразия". Като си отворя устата - забравям да я затворя. Много ме е яд, че като спя не мога да приказвам.



Тема Драга ми Смехурке, бързам да ти пиша,нови [re: Bambi*] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано13.06.07 17:21



че ти не забеляза, че направиха ни снимка при срещата ми с теб. Много си ми бяла, аз пък - черен, живот - какво да го правим, гледам да съм му верен???





Тема Центурион=стотник. За напълнений членънови [re: ABe] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано13.06.07 17:26



в българския език имам монография. Преди години беше, предизвика бурен смях из дир-а, ще я открия да ти я дам. Основната ми теза беше:

В условията на демокрация трябва да има равнопоставеност на половете! Във всички области на живота. Даже в Конституцията е написано това. Следователно пълниЯТ членъ или трябва да се тури и на жените и на децата или да се отреже на мъжете!



Редактирано от ASSASSlN на 13.06.07 17:28.



Тема Хаааааахахахаха! Много е яко!нови [re: ASSASSlN] Отговор на мнението
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано13.06.07 17:31



Само не я показвай на Вълчо, че и бездруго днес го писаха по вестниците, че с бандата му насмлял 120 овце, нищо чудно и на нас да налети!





Тема Ааа, от стара коза яре съм! Това, явление изнови [re: няkoя] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано13.06.07 17:35



дир-а ми е известно. В началото и аз бях болен от тая болест, ама на едно място един такъв шамар ми натресе, че се излекувах моментално и взех да го изследвам това явление. Болестта може да се нарече: "Тоя досега не съм го виждал в клуба, я да му покажа кой съм!"

Няма страшно, боледуват и малки и големи. Лечимо е. Ето, оказва се вече, че с АВе можем и човешки да си говорим.

Чао! Обичкам те!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.