Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:43 13.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Дааа! Помня теее. Рекох да сменя клуба.нови [re: ASSASSlN] Отговор на мнението
Авторняkoя (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 12:22





Не се ядосвай повече, на двамата, с кото спориш тук им е важно само впечатлението, което правят, а не какво мислят и чувстват наистина. Така че, няма как да се разберете.

Лек ден ти желая и по-спокойно.



Тема Re: "Няма значение кой кога какво и как."нови [re: Jolee] Отговор на мнението
Автор arachnoid (некадърентурист)
Публикувано13.06.07 12:31



Я опиши/цитирай някой типичен негативен поне в 3 реда...



Тема Съветът на Жоли, отправеннови [re: ASSASSlN] Отговор на мнението
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано13.06.07 12:37



към теб.
Остани си със здраве.



Тема Re: "Няма значение кой кога какво и как."нови [re: arachnoid] Отговор на мнението
Автор Jolee ()
Публикувано13.06.07 13:38



....офффф...ся що ме затрудняваш



негативен човек .....ща са опитам да го опиша

....ми някакъв нацупен...необективен...кон с капаци ....необщителен....неотстъпчив...без грам чуство за хумор....или ако проявява някакво чуство за хумор - то винаги е с цел да се подиграва / подтиска / тормози хората около него ....говори само в черни краски ...чака апокалипсиса всяка секунда ...не може нито да се смее нито да плаче....страхлив...скръндзлив... подозрителен / мнителен....злопаметен...натякващ

май се престарах ...редовете станаха повече от 3-4

Редактирано от Jolee на 13.06.07 13:39.



Тема Re: "Няма значение кой кога какво и как."нови [re: Jolee] Отговор на мнението
Автор arachnoid (некадърентурист)
Публикувано13.06.07 14:52



Aaa, не си се престарала, като махнем от самото описание многоточията си идват 3 реда. Доста точно е, а след подробен анализ заключението е, че покривам около 45% от норматива /което е над минималните 30, и то по по-важните критерии/, така че мога да мина за негативист, макар и без надежди за челно място в крайното класиране.
Интересно, дали има някаква награда? И на една кутия бонбони бих се зарадвал... :)



Тема Re: "Няма значение кой кога какво и как."нови [re: arachnoid] Отговор на мнението
Автор Jolee ()
Публикувано13.06.07 15:28




e ся ти с тия 45 % къде си тръгнал ? мога да смятам и 45% не са достатъчно Пък щом и на кутия бонбони ще се зарадваш...не ме мотай, че си негативист може позитивизма ми да е на тънката граница с наивитета...ама .. сам се издаваш


За това : Печелиш Наградата :)))

Даже ти се дава възможност за избор : "Черноморец", "Пияни Вишни" или ...."Merci"



Тема Re: Ти онази "някоя" ли си?нови [re: ASSASSlN] Отговор на мнението
Автор Бeзkoмпpoмиcнa (новичка)
Публикувано13.06.07 16:18



Аси - някоя пак ме имитира, но и ме чете!





Тема Цезар/кесарнови [re: ASSASSlN] Отговор на мнението
Автор ABe (разсеян)
Публикувано13.06.07 16:20



думата е една и съща, но в езици от двете основни групи на индоевропейските езици.
Кесар идва от латинското собств. име Caesar (Цезар).

Основният показател за различаване на езиците ти е "кентум" (центум/сентум) и "сто".

Пример: американските центове с/у българските стотинки.

А за пълния член не си прав. Жените обичат само пълни членове. непълните ги разкарват веднага.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!

Редактирано от ABe на 13.06.07 16:24.



Тема Re: Ти онази "някоя" ли си?нови [re: няkoя] Отговор на мнението
Автор Бeзkoмпpoмиcнa (новичка)
Публикувано13.06.07 16:30



Май съм се клонирала - появила си се втора някоя - и ме четеш, но не пишеш като мен!

Ако ти е интересно - продължавай - не се сърдя!



Тема Ти адвокатката на Жоли ли си?нови [re: Bambi*] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано13.06.07 16:34



И не видиш ли, че вече мирясахме???

Аре, гледай си работата!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.