Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:32 13.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Четеш по клубовете, четеш, аманови [re: Jolee] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано13.06.07 11:18



аз чета и личните си бележки. Мнооого мъка, много тъга. Много хора не се осмеляват да пишат публично. Някакъв страх. Много хора ми пишат. Ами, така е. Когато душата горчи човек не е склонен публично да плаче.

Е, живот. "Тежко, брате, се живее между хора неразбрани..."



Тема Re: "Няма значение кой кога какво и как."нови [re: Jolee] Отговор на мнението
Автор arachnoid (некадърентурист)
Публикувано13.06.07 11:19



От лични наблюдения на позитивни хора мога да кажа, че позитивизмът им не се трупа, а се излъчва равномерно. При нас, негативните, не е така - освен, че можем да го излъчваме постоянно, можем да трупаме запаси и за чести по-сериозни изблици. Приятно е да се види някой толкова позитивно настроен като теб, но колкото по-позитивен е той толкова по-потискащо е да го видиш как се дави в негативизма около него /в тая тема, примерно/. Много по-вероятно е положително настроен човек да се повлияе от негативист, отколкото обратното.
Позитивните може да мислят и друго яче ;)



Тема Re: Ти онази "някоя" ли си?нови [re: ASSASSlN] Отговор на мнението
Авторняkoя (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 11:23



Да, аз съм тази, с която толкова дълго и хубаво си говорихме в Клуба на разведените.



Сега смятам да се закачам с другия чичко, който ще сади мащерка вместо да пише по клубовете.
Радвам се, че ме разпозна.



Тема Гледай бойна сцена!нови [re: Jolee] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано13.06.07 11:23



Първия път като го гледах това клипче много се смях. Ха, така, викам си, яж бой тиквеник! Къде си тръгнал да се закачаш с жената.

Да, ама се оказа по-късно, че ме е подвела музиката и заглавието. Открих същото със заглавие: "Майка пребива сина си". Е, това вече хич не е смешно.







Тема Re: Чел ли си "Български хроники" на Стефан Цанев?нови [re: ASSASSlN] Отговор на мнението
Автор arachnoid (некадърентурист)
Публикувано13.06.07 11:24



Я раздуй...!



Тема Re: Peace, sister, ...нови [re: ABe] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано13.06.07 11:30







Тема Арабите нападнали Византия. Вече превзели Маланови [re: arachnoid] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано13.06.07 11:58



Азия и се канели да атакуват Константинопол. После - Европата е лесна. Императорът (тоя пъленъ членъ академикЪТ що не вземе да го изхвърли от българския правописъ???:) на Византия се видял в чудо . Византия и България никога не са били в добросъседски отношения, но този път заплахата била обща. Станало нещо такова:

- Ела, враг мой, помогни ми срещу другия ми враг, защото ако ме убие, после ще убие и теб.

Вдигат се нашите. Начело с Тервел. Устройват засада. Грандиозно клане! Десетки хиляди араби били посечени. НИКОЙ не бил пощаден. НИКАКВИ пленници! Огромно поле било осеяно със трупове. Мдааа! Оттогава насетне арабин не се е осмелил да напада Европата от тази й страна. (Да ми цункат гъза европейците. И Буш да ми го цунка!)

Византийците правят Тервел кесар*. Тържествено го коронясва самият Вселенски патриарх. В църквата "Света София". (Имаше картина от наш художник. Ще я потърся из нет-а)

Такива ми ти работи. А от училище бях запомнил ЕДИНСТВЕНО имато му. Нищо друго.



*император--->кесар => президент--->министър-председател

---------

Да ти кажа ли една от многото истини за граф Дракула. Направил нещо като Тервел. По-скоро направил нещо като края на въстанието на Спартак.



Тема Re: "Няма значение кой кога какво и как."нови [re: arachnoid] Отговор на мнението
Автор Jolee ()
Публикувано13.06.07 12:04



ти въобще ...ама въобще не ми звучиш да си негативен



Тема Дааа! Помня теее. Рекох да сменя клуба.нови [re: няkoя] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано13.06.07 12:09



Там станах безинтересен вече. Взех да се подвизавам в мъжкия и женския клуб. Хиии, като се заяде някой с мен, без да ме знае, без да ме познава кой съм и какъв съм, ми става весело.

Цункам те.



Тема Re: Арабите нападнали Византия. Вече превзели Маланови [re: ASSASSlN] Отговор на мнението
Автор arachnoid (некадърентурист)
Публикувано13.06.07 12:18



Помня откъслечни неща за Тервел. Пратеници от Юстиниан Ринотмет в България, договаряне на помощ за връщане на престола /май след това хана беще получил титлата Кесар/, ромеите се опитват да ни прецакат с търговски достъп до техни градове, война, Анхиало. Арабите ми се губят по тая линия, но сигурно са били след това. Върти ми се за арабска обсада на Константинопол и изненадваща атака на българите в гръб /учителят по история няколко пъти ме поправи, че "изненадват отзад" би се приело двусмислено и не особено благосклонно на изпит по история ;)/.
Въх, май трябва да си припомня българската история :( Ще ми се смеят по-сведущите.
Както и да е, имах предвид да споделиш нещо по-подробно за тия неща от книгата и историята, които те карат да се срамуваш, че си българин.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.