Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:09 13.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Какъв младеж, бе, дрисльо??? На 47 съм!нови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано13.06.07 10:18



Синът ми е младеж - 20 годишен студент!

"Бах те в идиота!" (Цитирам акаддемика, когото познаваш)

Аре, гледай си работата! (Цитирам Jolee, която също познаваш)



Тема В кои технически клубове се подвизаваш?нови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано13.06.07 10:36



Не съм те срещал. Явно сме с много различни специалности. Аз в такива клубове рядко пиша. Много са ми специфични знанията, рядко мога да бъда полезен.

В "CAD/CAM" надничам. Подпомогнах навремето за създаването на "Инженери", а "Машиностроене" съществува заради МЕН. Голяма мъка беше докато го "извоювам". Питай fukla, ако знаеш коя е.

"Аре, гледай си работата!", както казва Jolee.



Тема Преди 5-6 години??? И аз бях тук.нови [re: TE_DDA] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано13.06.07 10:44



Още от създаването на клуба бях тук, но през 2003 се "преселих". Знаеш къде.

А, скандала е между мен и един побъркан псуващ академик-лингвист. Някакъв си АВе.



Тема Re: "Няма значение кой кога какво и как."нови [re: ASSASSlN] Отговор на мнението
Автор Jolee ()
Публикувано13.06.07 10:45



Асасине. Пуснах темата с надежда отрицателното да се обърне в положително....Такъв човек съм си душа. Не можеш да ми се сърдиш. Решила съм, че това най-ми харесва и ме кара да се чуствам добре.
Ровя, чопля и търся как от негативизъм да те тласна в нещо позитивно.
Не само теб. Трагедии и драми има в живота на всеки от нас. Увлечени в собственият си свят и его - хората често се чустват онеправдани и го избиват на агресия.
Но има и друг поглед. До го избиеш на майтап и позитивна енергия.
Да прилагаш уменията да разсейваш бурите - не да ги нагнетяваш.
Много по-лесни и нетрудоемки занимания. Според мен.

Успяхте да ми покажете как се излива натрупан с години негативизъм. Дали аз ще успея да ви покажа как се излива с години трупан позитивизъм незнам..... Опитвам се





Тема Ти онази "някоя" ли си?нови [re: няkoя] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано13.06.07 10:46



Ако не ми разбираш въпроса - знечи не си ти и не си губи времето да ми отговаряш.



Тема Че аз съм същият!нови [re: Jolee] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано13.06.07 10:57



Че нали заради това пуснах темата с клипчето за ПМС??? Весело клипче за разсейване на бурите.

Казваш "мир". Да, миролюбив съм си по душа. Но щом казваш "мир", значи има война. Щом има война - някой трябва да я спечели.

Грешкааа! Няко трябва да я загуби и да развее бялото знаме. В случая, за който става дума, войната НЕ я започнах аз и ще бия противника докато му превзема столицата.





Тема Забравих.нови [re: Jolee] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано13.06.07 11:03



"Пуснах темата с надежда отрицателното да се обърне в положително....Такъв човек съм си душа. Не можеш да ми се сърдиш."

Изобщо не се сърдя, мнооого добре те разбрах.

И аз се старая да обръщам отрицателното в положително, но не винаги става. Писах вече на някого в тази тема да дойде и да види тъжно реалити шоу в "Клуб на разведените". Ела и ме виж как съм се вживял в ролята на съдия. Ела и виж как се разкапва едно семейство! Истинско е "шоуто", не е сапунка! За съжаление.





Тема Re: Че аз съм същият!нови [re: ASSASSlN] Отговор на мнението
Автор Jolee ()
Публикувано13.06.07 11:05



Така е хората сме несъвършенни. Носим едно в себе си ....показваме съвсем друго.

Приеми, че войната си я спечелил. Както виждаш всико спря. Награда няма да има.
Сега след като са сринати всички стени на крепостта - ще се наложи да я градим наново





Тема Re: Забравих.нови [re: ASSASSlN] Отговор на мнението
Автор Jolee ()
Публикувано13.06.07 11:09



.....асасине...чета и там...навсякъде чета.....на тъга съм се нагледала....без да е по клубовете....
....затова има ситуации където ми се иска ...ето така просто да не гледам и участвам повече.....



Тема Чел ли си "Български хроники" на Стефан Цанев?нови [re: chocho_be] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано13.06.07 11:12



Китайците построили стената заради прабългарите. К'во ша кайш???

За великия хан Тервел нищичко не знаех, докато не прочетох тази книга. Срам ме хвана, че съм българин!



Ако не знаеш подробности - да ти разкажа накратко?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.