Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:01 12.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Тук съм,но защо?нови [re: няkoя] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (старо куче)
Публикувано12.06.07 23:02



Няма нищо за гледане.Тя е само идея!




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Бах го в идиота академически! Той започна!нови [re: chocho_be] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (старо куче)
Публикувано12.06.07 23:09



Еввалла!!!
Ашколсун!!!




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Тук съм,но защо?нови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Авторняkoя (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 23:16



Е, нали ще реализираш идеята?





Тема "Няма значение кой кога какво и как."нови [re: Jolee] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано13.06.07 09:29



За теб може и да няма значение, но за мен има!

И като няма значение - от какъв зор си пуснала тая тема?

Аре, гледай си работата!



Тема "непредизвикана неврастения"нови [re: Bambi*] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано13.06.07 09:41



Ти можеш ли да четеш? Във въпросната тема вземи и прочети първите четири мнения. Кой каза:

"Бах те в идиот(к)ата"?

Кой е неврастеник в момента? Кой кого обижда в настоящата тема?

Аре, гледай си работата! (Съвет на Jolee)

Редактирано от ASSASSlN на 13.06.07 09:58.



Тема Алллоооууу, Холдънеее!нови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано13.06.07 09:44



Върви и ти да видиш кой започна с псувните?

"Бах те в идиота"!

Аре, гледайте си работата!



Тема Абе ...нови [re: ASSASSlN] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (много злобен)
Публикувано13.06.07 09:53



.. не се ли уморихте да се джавкате?





Тема Ха така, кажи им го и ти!?нови [re: chocho_be] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано13.06.07 09:57



Писна ми на кура като вляза в някой клуб и да ми се появяват нравоучителти патки и патароци и да ми се правят на ветерани и да ме поучават. Глей го тоя академик - псува ме без да подозира даже кой съм.

ППреди време имаше питане от някаква дама. Подарък за любимия си търсела, мнения събира. Е, дадох си мнението - сувенир някакъв, според характера му. Може лъвче, може коте... Плюшено, порцеланово... Съвсем добронамерено казах МОЕТО мнение. От опит. Едно такова лъвче е с мен години наред.

Да ама реликият Холдън с най-груби думи го отхвърли. Без аргументи. "Бах го в идиота". После дал линк към ВИП магазин. Баси! Точно в неговия линк, на първа страница под заглавие: "Най-търсени подаръци" се кипреше картинка на две много готини порцеланови котета.

Оттогава изобщо не го чета. А, академика не го четях от 2003, ама като ми се завира между шамарите - какво да го правя, а? Може да е мазохист човека, де да го знам??? Защо да не му помогна с шамари и ритници???

Аре, да си гледат работата!



Тема Аз няма да се уморя, защото съм свикнал и съмнови [re: Bълk] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано13.06.07 10:13



трениран.

Настоящата тема КОЙ и защо я пусна? ЗАЩО само мен нападат, а на псуващия академик нищо не казват?

---------

Карай, бреее! Екшън да става, купона да тече, разнообразие да има в тъпото сиво ежедневие. По-добре виртуално да се "бием" и "трепем", отколкото наяве. Както стана вчера в друг клуб.

Мдааа! Двама ветерани на този клуп ми приказват за клубна библия. Добре! Ще я намеря, ще я прочета. Но тия двамата, вместо да се заяждат с мен и нравоучително да ми размахват пръст, да вземат да свършат нещо по-полезно. Да дойдат в "Клуб на разведените" и да гледат тъжно реалити шоу! Ама не е като тия идиотизми по телевизиите. Неее! Съвсем истинско е. За съжаление. Двама главни герои. Единия е чел вашата библия, разказал я на другия, ама другия ни приемал, ни предавал.

Две теми са в момента там на първа страница. На "tyrsiitirna" и "Namerihistina".

Съпруг и съпруга с 20-годишен брак и двама сина. Пред развод, който се очертава да е драматичен.

Заповядайте господа-другари, специалисти по "Войната за капака..."! Заповядайте на истинско реалити шоу. Онлайн. Заповядайте да си дадете мнението. Вход свободен.

Мен ме оставете на мира - вълци ме яли!



Тема АААААААААА, НЕ!нови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автортиpaмиcy (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 10:16



Тук трябва да има и по-нормални хора.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.