Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:26 06.07.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Тема Виж сеганови [re: ASSASSlN] Отговор на мнението
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано12.06.07 14:20



.... а темата е свежарска все пак . (до към 5 постинг)



Тема До петия постинг? Да разбирам ли, че четвъртия тинови [re: LadyMorgana] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано12.06.07 14:34



се харесва? "Бах те в идиота!" ти харесва така ли?

Бах го у академика! Писнало ми е когато се появя в някой клуб и да се появява някой "стар" клубар и да ми размахва назидателно пръст.

Бах го. С неговите камъни - по неговата глава. Щом няма мъддухатор да му отреже топките, аз ще я свърша тая работа. Ще му ги клъцна безпроблемно, ще ги направя на мартениза и ще му я окача на врата. Бах го, къде се намира, а? Бах го.



Тема Всъщностнови [re: ASSASSlN] Отговор на мнението
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано12.06.07 14:52



като всяка невнимателна женка, аз не съм броила съвестно до кой постинг беше спокойно, а числото 5 го написах абсолютно своеволно ..... а дали ми харесва конкретния постинг номер 4 ..... ами съвсем нормален си е - какво да му има. Ама от там нататък не е по темата на филмчето ........ А това си е ебати незачитането на женския предменструален синдром. Кофти.



Тема А като безсъвестнанови [re: ASSASSlN] Отговор на мнението
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано12.06.07 14:58



женка - да те питам аз тебе, що ме подвеждаш с броенето на постингите ...... онова дето ми го цитираш е бая назад ....



Тема Препоръка:нови [re: ASSASSlN] Отговор на мнението
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано12.06.07 18:18



същото казах и на Дилитиум в една от темите в Женския клуб - започни с А, Б, В на комуникацията. Жокерът ти се казва ДЕЙЛ КАРНЕГИ.
Със здраве!



Тема Препоръка:нови [re: Bambi*] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано13.06.07 17:59



Двама като си мерят пишките, не се завирай между тях! Много е болезнено, когато те свършат с меренето да си тръгнат по пътя като приятели, а ти да паднеш на земята на дупето слако и да го натъртиш.

От опит ти го казвам. С академика се оправихме, сега оправяме напълнения членъ. Ще дойдеш ли да дебатираме по въпроса и да ми видиш какви са ми комуникациите, вместо да се обаждаш като "черна радиостанция"?

"Черна радиостанция" знаеш ли откъде идва? Етимологията?



Тема А, стига вече!нови [re: LadyMorgana] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано13.06.07 18:03



Това имах предвид.





Тема Мдам,нови [re: ABe] Отговор на мнението
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано15.06.07 15:09



мисля, че именно там бях срещнала крилатата фраза, с която успокоявам мъжете (а и жените) наоколо:

Каква е разликата между жена с ПМН и терорист?

С терориста може и да се спогодите...





Тема Re: Предменструалев Синдром, как да се справяме с негонови [re: ASSASSlN] Отговор на мнението
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано15.06.07 15:32



Може да ви прозвучи невероятно, но точно това е решението.





Тема Да, бре професоре!нови [re: Prof.McGonagull] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано15.06.07 16:00



Благодаря ти. Жалко, че оспамихме темата. Много поучително клипче. Давам си сметка, че ако ми го бяха показари когато започнаха войните в семейството ми, доста щях да се замисля и вероятно щяхме да имаме един проблем по-малко.



Сега вече ми е късно, но на някой може и да му помогне.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.