Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:26 06.07.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Тема Да ти го начукам! Ти уж беше сложила снимка, аманови [re: neverojatna] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано12.06.07 10:00



от снимката ти НИЩО не се виждаше, направиха ти хората забелеШки, ти се дръвчеше тъпо и упорито. Да та еба у софиянската вироглава магарица.

Най-добронамерено си позагубих снощи малко време да разбера какво става. Грешка 404. Ако НЕ знаеш каква е тази грешка - питай академика.

Цитирах ти разяснения за грешката (оригинални, на английски) с интимната мисъл да не правиш повече такива глупости, ама много ти е дървена главата. Парен бук. Хич нищичко не схващаш. Ясно и точно ТИ предложих да се обърнеш към някоя модераторка, та да "замаже" положението. Тая сутрин гледам, че темата ти я НЯМА.

Е, всуе ничие име няма да споменавам. Здрави и весели да сме.



Тема Re: Начукай си го!нови [re: ASSASSlN] Отговор на мнението
Автор neverojatna (анаконда)
Публикувано12.06.07 10:07



с интимната мисъл - хехе, вицът на деня, ти и мисъл


а да не би интимна мисъл да значи, че искаш да си го начукаш
или може би си гей под прикритие

а между другото букът е благоворно и хубаво дърво

съвестта е като женската девственост - пречи

Тема Re: Начукай си го!нови [re: neverojatna] Отговор на мнението
АвторCтpaнниk (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 10:13



Бе, Асасине, питай, да те ограмотя малко.
Девойката/хм/ не е от София, а от град, близо до твоя.
Ако се държиш разумно, може да те огрее да я видиш.
Много е готина.
И аз искам да й го начукам, ама няма-тя е само за отличниците...



Тема ПС ГреЖка 404 щях да ти я обясня, но само аконови [re: neverojatna] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано12.06.07 10:24



ТИ беше по-любезна с мен.

Грешката е у сървъро. По-скоро НЕ е греЖка, а нароч(е)но действие на собстваниците на сър(вай)въро. На некои сървайвъри им се зима акъло, когато има едновременно много заяФки към тех.

Тарикатските сървери първо предупреждават, ама дървени кратуни, като твоята, ако не слушат - ония си правят майтап и вместо желаната картинка се появява нещо съвсем друго, та "майсторки" като теб и академика остават засрамени с пръст в уста.

Айде, от мен да мине. Като пишеш И (конюнкция) слагаш в поста си някаква графика, СЛАГАЙ отметка на "Искам да видя как ще изглежда мнението ми" и ще ти е спокойна съвестта, а не после всуе да споменаваш нечие име.

Все пак! За да избегна съмнението ми, че вчера в късния следобед съм халюцинирал, да те попитам ясно и точно?!

ТИ вчера имаше ли тема в "Женски клуб"?



Тема Чак сега забелезАх, че вече използУвашнови [re: neverojatna] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано12.06.07 10:27



и главни букви. Браво, знаех си, че си схватлива. Е, нали затуй идвам у Софето да ви ограмотявам?! Що ми мрънкате???

Радвам се за теб. Може и да станеш на човек.



Тема "Парен бук" е напълно нормално понятие в техникатанови [re: neverojatna] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано12.06.07 10:48



Питай академика. Понякога пареният бук е по-здрав и корав от стоманата. Скъп е, рядко се използва. Вече.



Тема АВе, демонстрирайнови [re: ABe] Отговор на мнението
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано12.06.07 11:00



класата си, както винаги. Моля. Знаеш какво трябва да се направи.





Тема Да не би да е от Габрово? Или от Ст. З.?нови [re: Cтpaнниk] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано12.06.07 11:06



Чирпан, Шипка, Мъглиж, Гурково, Николаево...

Де да я знам? НЯМА да й се обадя първи. ТЯ да ме търси, ако ще! Вместо да бесува по мой адрес - може и смислен разговор да проведем.

Хм, тя рече, че произвежда ток. Чудех се в прав текст ли да я чета или в крив?! Няма да е в прав, ако ти си прав, че е в град, близо до "моя". Ще да е било в крив. Продължавам да размишлявам.

Абе, ще я питам пряко, но нека да й омекне кратуната първо. Стига се е надувала. Да й го туря на академика-покровител!



Виждам я, че е взела да се ограмотява. Главни букви слага чат-пат. Вече. Браво! И запетайки слага! Удивително. Като вземе да си слага и точки на писанките - може и да завържем с нея разговор, че даже и добри познати да станем.

Твоя ник съм го слещал някъде, странно ми е поднат, но нямам спомени.



Тема Re: Начукай си го!нови [re: Cтpaнниk] Отговор на мнението
Автор neverojatna (анаконда)
Публикувано12.06.07 11:08



С трудна задача си се захванал, да ограмотяваш Ассассин-чо.


Почти по донкихотовски се бориш с вятърни мелници, но хвала за ентусиазма ти.

съвестта е като женската девственост - пречи

Тема Re: "Парен бук" е напълно нормално понятие в техникатанови [re: ASSASSlN] Отговор на мнението
Автор neverojatna (анаконда)
Публикувано12.06.07 11:13



Знам, представи си, няма нужда да занимавам човека с глупости, чувала съм го и друг път. За твое сведение родителите ми са работили 30-ина години в едно от най-големите мебелни предприятия в страната, баща ми (лека му пръст) беше началник производство и доста съм научила край тях.

А "парен бук" като е нормално понятие кои са ненормалните понятия, г-н професоре?



съвестта е като женската девственост - пречи


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.