Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:32 25.04.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Що е софиянец/ка и има ли почва у нас?нови Отговор на мнението
Автор Xoлдън (старо куче)
Публикувано29.04.07 17:25



От темата на "Жоро пича",че софиянци се изнесоха и в Софето се диша се сетих за тоя фундаментален въпрос.
От 57 г. съзнателен живот 38 г. живея в София и не се чувствам софиянец.
А София в края на по-миналия век (след турско) е била малко и кално село с газени фенери.
Орлов мост е бил на края на града и там са посрещали заточенниците от Диарбекир.
След него са били царевични ниви.
"Паметника Левски" е бил на края на града на Орханийското шосе.
Я да видим как да ги различаваме софиянки и софиянци??




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема с наи-добри чувства!нови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автортиpaмиcy (Нерегистриран)
Публикувано29.04.07 18:19



Странно, нервно оглеждащо се /да не го прегази нещо/, или наежено в скьпа кола, наи-често фрапантно облечено, намазано и парфюмирано /за да го забележат в тьлпата/ сьщество, подложено на много изкушения. Ако притежава достатьчно дарби и умения, неунищожени от алкохол /за успокоение/ наи-често е по-добре оценен от който и да е провинциален нещастник. Често притежава неподплатено самочувствие, което не пропуска да демонстрира, независимо дали се налага, или не

. Най-общо - нищо лошо за софиянци - просто място на раждане... Ако имаха малко повече кьсмет щяха да се прькнат на 500 км по на изток



Тема Re: с наи-добри чувства!нови [re: тиpaмиcy] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (старо куче)
Публикувано29.04.07 18:23



Чакай де!
Ти описа селското парвеню,което броди по жълтите павета и си мисли,че е хванал Господ за шлифера.


Аз си питах хей така,като прост човек.



Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Дет` се вика, те не са виновни, нали!(-)нови [re: тиpaмиcy] Отговор на мнението
Автор _olo_ (odious)
Публикувано29.04.07 18:24



.

It's not necessary to be crazy for to work with us, but helps...


Тема Re: Дет` се вика, те не са виновни, нали!(-)нови [re: _olo_] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (старо куче)
Публикувано29.04.07 18:40



В България все още говорим на български и не се лигавим с познания на други езици.
Не сме си продали гъза, та да си забравим езика.
Който си го е продал е, за негова сметка.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: с наи-добри чувства!нови [re: тиpaмиcy] Отговор на мнението
Автор Бapбapeлa (светлина)
Публикувано29.04.07 18:46



нали ? 500 км на изток





Тема Re: с наи-добри чувства!нови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор Бapбapeлa (светлина)
Публикувано29.04.07 18:47



ако можеше да погледнеш отстрани масата наричаща се софиянци ... точно така изглеждат ..





Тема Не те разбрах. Отговора беше само заглавието.(+)нови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор _olo_ (odious)
Публикувано29.04.07 18:58



На мен ли ми говорите за български език? Старо куче, дай да не си сравняваме езиците!
Дали Вие не сте си продали гъза, а дали някой друг, това мисля си е работа на този дето е прибирал парите в замяна на гъза си, може би Вие сте по-наясно от мен в тази материя!

It's not necessary to be crazy for to work with us, but helps...


Тема Re: Що е софиянец/ка и има ли почва у нас?нови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор Жopo Пичa (Пич, но кофти!)
Публикувано29.04.07 19:05



Честно да си кажа - писна ми да живея в София. Тук е гадно, мръсно, шумно, задръстено и т. н.
Тук съм раждан и тук ми е корена, но ще се махна.
Намерил съм едно тихо и спокойно място на 600 км от София.
В селото дори няма кръчма.
Искам да живея там.
Ще се махам.




Снимки на нашето семейство!

Тема Re: Що е софиянец/ка и има ли почва у нас?нови [re: Жopo Пичa] Отговор на мнението
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано29.04.07 19:22



Ъъъъ, Крапец или Резово?)))

Повече сълзи са пролети заради сбъднати, отколкото заради несбъднати мечти.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.