Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:47 02.07.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Дядо ти не...нови [re: AAA] Отговор на мнението
Автор ABe (разсеян)
Публикувано03.05.07 14:32



може да е бил "сопрано". Най-много да е бил първи тенор. Но те, пък, имат най-къс сценичен живот. Бързо им се сдухват гласовете с напредването на годинките.

Сопран е класификация за ЖЕНСКИ глас.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!

Редактирано от ABe на 03.05.07 14:35.



Тема хехенови [re: Jolee] Отговор на мнението
АвторУeнди (Нерегистриран)
Публикувано03.05.07 14:36







Тема Куматанови [re: Jolee] Отговор на мнението
Автор ABe (разсеян)
Публикувано03.05.07 15:15



си има лаф: "Пита ли те жената? Пита те! Ти "да" ли каза? Да."

Жената от лафа е ритуалчицата от залата за сватби (и погребения).

Наздраве!



Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!

Редактирано от ABe на 03.05.07 15:16.



Тема Re: въпроснови [re: ABe] Отговор на мнението
АвторAAA (Нерегистриран)
Публикувано04.05.07 13:40



абе, кое е наи хубавото кино днес в софия?
орлов мост обновен ли е?
операта все още ли са с оръфани костюми( поклон на артистите!) като преди 15 години?
хубаво ли е?
хубаво лие?
задарстено ли е от несъразмерно големи коли по улиците?
хората ориентират ли се да карат колела?
ченгетата колко БМВ- та жеяе имат... ами да имат всъщност. може би ако повеяе ги уважавахме, чяха по да си вършат работата( не само бг ченгетата , всичките)
има ли още МутрИ? те някои са свестни хора...


мерси за историите по Лафонтен.. и аз имам мнго такива, например мъже по Мария Луиза, със свалени гащи... други , голата жена до кино дружба(аз там живеех, родителите ми бяха наказани с хаджи димитър, които всъщност бе готинквартал едно време, но .. не знам сега как е.. страшни са тези блокяета на по 8 етажа, по план които трябваше дасе събарът през 1990....- 25 години годност..)(приблизителни цифри))

ммм, софия...
черно море..
родопите...
колко хубаво..
идвам си.скоро.
абе мога ли да си намеря място под наем в софия под 100$ на месец? и да е самостоятелно, студио ок? или това ще е телефонан буд/тка?




Тема Re: Дядо ти не...нови [re: ABe] Отговор на мнението
АвторAAA (Нерегистриран)
Публикувано04.05.07 13:45



а бе не беше сопрано, на мен така ми се ска. тенор беше/тоест бил е тъи като по мое време вече ен беше ж операта, а в дома за ветерани на изкуството... бил л си там...доста а Твин Пикс... да, прав си, не е бил сопрано.



Тема а, ясно.нови [re: AAA] Отговор на мнението
Автор ABe (разсеян)
Публикувано04.05.07 14:00



Не, не съм бил в старческия дом за музиканти.

Но съм ходил в старческия дом за ветерани от ІІ св. война. Беше пълен кошмар! Не Туин Пийкс, ами направо преддверието към ада. Добре, че го закриха!

Всяка седмица ходя в старческия дом в Дървеница. Там също е малък ад. Нали настаних в него един наш бивш боксов шампион, който беше станал клошар, и... не мога да му изкарам документите за пенсия. А той е с два микроинсулта, проблеми със сърцето и с някаква венозна недостатъчност на краката и не ме питай колко му струват лекарствата само за седмица. Та... клошарят ми стана член на семейството, едва ли не.
Дай да си говорим за по-весели неща.

Наздраве!
Честит петък! И весел уикенд!



Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!

Редактирано от ABe на 04.05.07 14:12.



Тема По реда на задаваненови [re: AAA] Отговор на мнението
Автор ABe (разсеян)
Публикувано04.05.07 14:40



на въпросите:
(аз съм АВе, не АБе)

АВе, кое е наи хубавото кино днес в софия?
- не зная, откак синът ми тръгна с приятели и с гаджета да ходи на кино, не съм посещавал киносалони.

орлов мост обновен ли е?
- Не, само оправиха фасадата на "Царевец"

операта все още ли са с оръфани костюми( поклон на артистите!) като преди 15 години?
- Да. Имат и нови костюми, но с ужасен дизайн.

задарстено ли е от несъразмерно големи коли по улиците?
- разбира се.

хората ориентират ли се да карат колела?
- и да искат не могат. Няма велосипедни алеи.

ченгетата колко БМВ- та жеяе имат... ами да имат всъщност. може би ако повеяе ги уважавахме, чяха по да си вършат работата( не само бг ченгетата , всичките)
- не зная. С ченгетата общувам само служебно. Нали съм преводач на Върховните съдилища и на соф. градски и районен съд.

има ли още МутрИ? те някои са свестни хора...
- Мутри има много. А мутра-свестен човек няма. това е оксиморон.

хаджи димитър, които всъщност бе готинквартал едно време,
- х. Димитър стана отдавна кофти квартал. И още няма топла вода в нега. Само парно отопление на монополни цени.

страшни са тези блокчета на по 8 етажа, по план които трябваше дасе събарът през 1990....- 25 години годност..)(приблизителни цифри))
- глупости. "давност" на блоковете. Няма такова нещо. Това са инсинуации на предприемачите.

Наздраве!

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема Допълнение към АВенови [re: AAA] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (старо куче)
Публикувано04.05.07 14:50



Нещо не си в час!!
Наем под $100??
Може при Айшето в циганмаалата?
Кината вече са бингозали.
Ченгетата и мутрите се обединиха.
Орлов мост е все така осран като преди.
Кви колела бе човек?
Шанса да те прегазят е по голям,отколкото ,ако ходиш пеш,защото и това занимание вече не здравословно,понеже по тротоарите са паркирали коли и не можеш да прегазиш.
Това да не ти е Швеция с алеи за велосипеди?
Я си стой където си,че може и да не оцелееш в софето.
За панелките не се тръшкай.Ще изкарат още 100 години,за разлика от паянтите по центъра,които вече падат.



И си пооправи правописа и клавиатурата.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Допълнение към АВенови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано04.05.07 18:43



Глей ся Холдъне. Кооперациите по центъра ще се рушнат заради безхаберието на собствениците на партерните етажи и на тези от УАГ. То не бе рушкане на носещи шайби, колони, стени, само и само да стане магазина.
За масовото т.нар. ново строителство, дет върви блозо 1000 евро квадрата, едно земетресение и ще сме бетер трагедията в Турция от 99-та год. Като знам от бетоновите ни възли какво излиза - плашим се. Не, че по татово време не се крадеше, но там кражбите бяха за сметка на завишените норми, а сега са си ачик ачик за сметка на качеството.

Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!



Тема Re: Допълнение към АВенови [re: HAДEЖДA™] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (старо куче)
Публикувано04.05.07 20:47



То нали и днес е пропаднал паркинг,понеже на 3 м. копаят основи 5-6 м. дълбоки.
Тия лакомии и безхаберие не ги разбирам.
Тя рибата се вмирисва от към главата.Депутатите си гласуваха законно да не ходят на работа.
Дано да се опазим да не изтрещим от тая държава и нагли управници.
Сега пак нещо си се рекламират по телевоизията.Някакви избори щяло да има.
Спирам,защото ще запсувам вулгарно.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.