Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:41 28.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Случка на спирката ... и въпрос към вас! Отговор на мнението
Автор uchenika_na_mudreca (ветеран)
Публикувано11.04.07 15:08



Гледам аз един луд , приказва си човека нещо сам разпалено , мръсен със спластена коса на топки от която ... направо ми се доповръща и т.н. да не обяснявам за миризмте.

Та питането ми е: Правилно ли е да ги прибират тези хора на някви места, ще ги чистят ли кво там те си зная- социалните( те пък едни социални, ама това е друга тема, аз принципно питам), само и само да не създават на мен и на такива хора като мен неприятни физически и психически изживявания???

Е?



За триумфа на Злото е достатъчно Добрите да не правят нищо!

Тема Re: Случка на спирката ... и въпрос към вас!нови [re: uchenika_na_mudreca] Отговор на мнението
Автор Pisunqk ()
Публикувано11.04.07 15:36



социалните( те пък едни социални, ама това е друга тема, аз принципно питам),

ми не е др тема
същата тема си е
ама докато се разделят темите
няма да имакой да се погрижи за тези хора
а трябва да ги прибират
не за да не ти създават на теб и хора като теб неприятни физически и психически изживявания???
а за да са на сигурно място, където някой да се грижи за тях и да ги проследява





Тема Re: Случка на спирката ... и въпрос към вас!нови [re: uchenika_na_mudreca] Отговор на мнението
Автор fidgety (fury)
Публикувано11.04.07 16:04



За да се прибират, трябва много развита социална политика, както и би трябвало разрешението на близките. По отношение на социалната политика всички ще се съгласим, че сме твърде далече от развити, а за разрешението на близките - в повечето случаи те нямат такива. Мисля, че да се вярва, че на този етап тези хора могат да се държат в някое заведение с години за сметка на държавата, е утопично. Предполагам, че единствено в скандинавските държави няма безпризорни и просяци (не съм била там, говоря наизуст), а навсякъде другаде ги има.
И не на последно място, считам, че този въпрос е свързан и със съдбата на циганите, живеещи в гета, и със състоянието на старчески домове и домове за лишени от родителски грижи деца, както и лудниците, ако щеш. Всички тези компоненти са отражение на самата държава, както и на финансовото й състояние.

La donna e mobile


Тема Re: Случка на спирката ... и въпрос към вас!нови [re: Pisunqk] Отговор на мнението
Автор uchenika_na_mudreca (ветеран)
Публикувано11.04.07 16:07



темите са свързани
идеята не ми е просто да ми ги махнат от погледа щото направо щях да предложа да ги разстряляме та да може аз да ми е приятно да се разхождам по улиците - нямах предвид това
имах предвид това дали желанието ми е толкова егоистично или е нормално да искам да не ги виждам дори и да съществуват

За триумфа на Злото е достатъчно Добрите да не правят нищо!


Тема Re: Случка на спирката ... и въпрос към вас!нови [re: uchenika_na_mudreca] Отговор на мнението
Автор tor (Made in tor)
Публикувано11.04.07 16:28



А ти замислял ли си се с твоя външен вид у колко хора провокираш същите чувства и че си физически неприятен.
Като ми разказаха на какво приличаш и каква картинка си отстрани и аз те съжалих доста и именно това е причината още да не си ми изял шамарите! Просто шамари са ти бити от много по-висша сила от мен!





Тема Re: Случка на спирката ... и въпрос към вас!нови [re: tor] Отговор на мнението
АвторOO (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 16:36



да бе - и аз мисля ,че трябва такива изроди да не ги допускат в градкия трянспорт !Не стига ,че се возят гратис ами и вонят и напоследък имам чувството ,че градският транспорт се ползва предимно от клошари .......отвратително е като някакъв такъв изрод се набута в те б,онзи ден зад мене бяха седнали някави толкова пияни и така смърдяха на алкохол ,че просто излъчваха зловонието си в целия автобус и щях да повърна .......отврат .......вече се возя само на такси ........имам чувството ,че само изроди ползват градските автобусни линии ,някои мъкнат вътре кофи и кашони с боклуци ....понякога тръпки ме побиват акто погледна прическите на жените и старите якета с които са обелечени ......... защото има и доста жени ........гадно е ........



Тема Re: Случка на спирката ... и въпрос към вас!нови [re: OO] Отговор на мнението
Автор tor (Made in tor)
Публикувано11.04.07 16:48



ахахаххахахахахахах. Аз се чуда коя мастия има по-гнусна и первезна мутра да я кача в аудито, а те как да избегнат сблъсъка с клошарите по рейсовете и влаковете!

И после имате самочувстие да пишете в една тема с мен!
От сега нататък имайте предвид, че в моите очи се отнасяте, тъй както клошарите във вашите!



Тема Re: Случка на спирката ... и въпрос към вас!нови [re: tor] Отговор на мнението
Авторxyxyxy (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 16:52



ти сладурче как го караш това ауди като все си в нета и следиш кой кво казал ............май не излизаш откъщи ,защото нямаш пари даже за билетче за рейса и си фантазираш , .че мастиите си умират да ги возиш на небивалото ти возило .......хухухуууууууууууууууууууууууууу- като си вземеш Ферари тогава ще се правииш на Гъзе ..сега си пълна нула



Тема Тор,нови [re: tor] Отговор на мнението
Автор ABe (разсеян)
Публикувано11.04.07 17:55



ти си за психотерапевт, който да те научи, че не си нищо особено.
И най-накрая да престанеш да си вадиш кура, преди да си си отворил устата.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема Re: Случка на спирката ... и въпрос към вас!нови [re: uchenika_na_mudreca] Отговор на мнението
Автор тpънчeтo (more B than U;))
Публикувано11.04.07 17:56



теа луди дет' ги гледаш са по-щастливи от много от нас:)

и от своя страна ни дават възможност да получим душевно удовлетворение и ние.
седя си една вечер късно в колата и чакам. на загасени фарове.
около кофата с боклук /не знам защо, ама все до кофи с боклук спирам

/ се завърта точно един такъв. ровичка с пръчка.
покрай нас минава момче с найлонова торбичка с увито ядене за в къщи - в пластмасови кутии от заведения за бързо хранене...знаеш ги...може и китайско да беше
подмина клошаря, забави крачка, постоя 2 секунди точно, завъртя се и се върна
пъхна в ръцете на човека торбичката и си тръгна отново
по-усмихнат, с по-весела крачка и даже размахваше ръце...мисля:)
на мен ми стана мило
само клошаря...ами той захвърли торбичката в чувала, който носеше, без да оцени нищо от ситуацията, сигурно няма да оцени и храната, но какво от това??:))))))
добре, че момчето не видя


не знам дали ме разбираш




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.