Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:24 28.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Чети, бе момче!нови [re: Xaн Oмypтar] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано11.04.07 07:15



Някои сега ще я мятаме


Айде лек ден на всички и от мене.

И
По-добре корем от бира,отколкото гърбица от работа

Редактирано от *Плaмeн* на 11.04.07 07:36.



Тема Re: Чети, бе момче!нови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор palatka (ентусиаст)
Публикувано11.04.07 07:34



Лек ден на всички ранобудници /или пък сънливци/.

Безсънна, казваш имал чувство за превъзходство някакво си. Хората могат да си чувстват и да си въобразяват каквото си искат. Включително и ти, нали? Може да се държи така, защото е най-лесно. Поздравявам те за търпението ти. Аз нямаше да се стърпя да го чакам толкова време да ми мълчи.



Тема Re: Много ви благодаря!нови [re: Xaн Oмypтar] Отговор на мнението
Автор Бeзcъннa (fragile)
Публикувано11.04.07 18:42



Всичко е наред пък да кажа.



Не смея да се отчета подробно да не стане лигня, а и да не урочасам нещо:-))))), но мина съвсем нормално. Ох, много ми харесва, че е страшно ангажиран, органически не понасям безделници, дето само питат кога-какво-как и мрънкат за глезотии докато аз се чудя накъде по-напред да хвана. С този било приятно и кратичко. Каквото и да иска, вече съм спокойна, че ще каже. Може пък и да попаднах на някой с мойта кръвна група. Поне се надявам. Като се замисля, аз самата чак вчера преброих колко време е минало. Цяла седмица само веднъж съм имала времето да се сетя, и то с един смс. Да му се не знае и забързания живот... Благодаря за пожеланията! Семейството ми липсва, но свободата така или инак ми е налична, мога поне да се възползвам от нея.

А за това, че е колега - не страдам от емоционални сътресения по повод срещи с бивши, неслучили или нещо подобно, но както вече споменах, работя предимно с мъже. Ако се пусне слух, че съм "лесна", ми се излага на риск реномето и ще ме побъркат. Не знам другите хора по какви причини избягват връзките с колеги, но при мен излишните евентуални главоболия са добра причина.


- - - -



Тема Re: Много ви благодаря!нови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор Бeзcъннa (fragile)
Публикувано11.04.07 18:51



О!

Ами да! Искам да чуя не, ако е не. Какъв е проблемът? Да седя, да се чудя и чакам ли? Обещания не желая, просто бях любопитна в какво се забърках. И да - ако ще е секс без връзка, искам да знам. В определени моменти ми се е искало аз да го предложа. Нямам времето за много романтика, така се получи, аз съм сама и да отгледам добре дъщеря си без да я лишавам от нищо ми е по-важно от връзките и тръпките. Любовта на тоя етап наистина би ми изкарала акъла, пострадах достатъчно качествено с мъжа ми, мисля е разбираемо да се позатворя и да бъда внимателна.

Добре ли беше като обяснение?


- - - -



Тема Re: Чети, бе момче!нови [re: palatka] Отговор на мнението
Автор Бeзcъннa (fragile)
Публикувано11.04.07 19:07



По-скоро е дистанция за въздух на другия. И наистина съм търпелива, никой не ми е длъжен с нищо сега и веднага. Щом при първия случай на виждане на четири очи се изясни положението, значи не е от мълчащите и съм се размислила в грешна посока.


Ако пробвам да отвлека темата от себе си, бих казала, че типичното мълчание е друго - да му звъниш, звъниш и звъниш, а той да не вдига. Или да вдига, но осемнайсет пъти да казва, че днес е зает, утре не може, ще се обади, но не се обажда и два месеца така. Това ми е любимото! Не съм го изпитвала лично, защото повече от веднъж не звъня, нооооо адски ме дразни като чуя за такова поведение, мухлява работа.


- - - -



Тема Re: Чети, бе момче!нови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор Бeзcъннa (fragile)
Публикувано11.04.07 19:19



Да спомена само, че не ми се наложи да питам.



Боя се обаче, че жените, които "тряскат" директно, ви изглеждат груби, не е ли така? И докато искаме да сме малката по-крехка и нежна част от нещо, някак неприятно е да се покажем груби и не-женствени, съответно тактично-средният подход се явява по-добър вариант от "тряскането". Ако я има идеята за отношения по-нататък, разбира се, иначе е лесно - джаста-праста и кой откъде е. А като не искаш да стане така - си внимаваш.

Поздравът, който си пуснал надолу, е романтичен, взех си го, макар да не е за мен.

Ето мое любимо за вече почиващите:



- - - -



Тема Re: Много ви благодаря!нови [re: Бeзcъннa] Отговор на мнението
Авторdoc (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 19:21



Tova e che malko sa umeeshtite da si poiskat... zatova ima i tolkova nezadovoleni ili kompleksari...
Prosto triabva da e niakakva dvusmislica, chrez koiato da minete na glavnata tema.
Lafove za celuvki, hubavi tela, hormoni, seks, romantika, tova-onova.



Тема Re: Млъкни, момко, да помълчим!нови [re: Бeзcъннa] Отговор на мнението
Автор Fro (;)
Публикувано15.04.07 13:04



принципа е - с колеги- невър, дори да си безумно влюбена. има поговорка по повода и е много вярна.



Тема Мъжете мълчат,нови [re: Бeзcъннa] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (старо куче)
Публикувано15.04.07 13:17



когато не искат да те обидят,но все пак държат на теб.
И в момента,когато прекалиш стават и си тръгват завинаги.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Млъкни, момко, да помълчим!нови [re: Бeзcъннa] Отговор на мнението
Авторcтapo злaтнo пpaвилo (Нерегистриран)
Публикувано15.04.07 15:13



Където си вадиш хляба, друго нещо не вади /за мъже/
,, -,,-,,-,,-,,-,,-,,-,,-,,-,,-,,-, не си сваляй гащите /за жени/




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.