Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:10 24.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Бебето на княгиня Калина ще се казва Симеон Хасанови Отговор на мнението
Автор Kackeт ()
Публикувано23.03.07 20:33



Стана ми смешно, че така се засукаха благородническите бракове в Европа, че фамилията Кобург доживя потомък с име Симеон Хасан. Да е живо и здраво.

No uderpayment will ever match my underperformance.


Тема Re: Бебето на княгиня Калина ще се казва Симеон Хасанови [re: Kackeт] Отговор на мнението
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано23.03.07 20:42



Защо мислиш, че Мароканската кралска династия е по-нисша от Европейските?? Ако прелистиш назад историята определено ще намериш причината детето да се казва така. Жокер - имам предвид ранните години на изгнанието на Симеон..

Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!



Тема Re: Бебето на княгиня Калина ще се казва Симеон Ханови [re: HAДEЖДA™] Отговор на мнението
Автор Kackeт ()
Публикувано23.03.07 20:46



Приписваш ми думи май

Не съм таксономирал на по-висши и низши династии. Мисълта ми бе, че и синята кръв се "глобализира" един вид

No uderpayment will ever match my underperformance.

Тема Re: Бебето на княгиня Калина ще се казва Симеон Хасанови [re: Kackeт] Отговор на мнението
Автор Бapбapeлa (светлина)
Публикувано23.03.07 20:46



Да е живо и здраво детето. Тъкмо стратегически угодно име , показва толеранса към един етност в България..... макар че едва ли това е била целта.

Не ми хареса че го превърнаха в нещо като панаиржийско магаре дечкото. Трябваше да отложат този медиен панаир след като стане на 40 дни поне.



Тема Re: Бебето на княгиня Калина ще се казва Симеон Ханови [re: Kackeт] Отговор на мнението
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано23.03.07 20:51



ОК, правилното би било - "Мислиш ли"

, mea culpa

Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!



Тема Re: Бебето на княгиня Калина ще се казва Симеон Ханови [re: Бapбapeлa] Отговор на мнението
Автор Kackeт ()
Публикувано23.03.07 20:52



Преди години бях много впечатлен от двореца в Балчик, който е абсолютен архитектурен символ на търпимост между религиите. Много се изкефих, най-вече защото е нещо зидано, нещо което не е било еднодневен изблик на търпимост или пиянско уважение на софрата, а планирано и трайно разбирателство.

No uderpayment will ever match my underperformance.


Тема Re: Бебето на княгиня Калина ще се казва Симеон Ханови [re: HAДEЖДA™] Отговор на мнението
Автор Kackeт ()
Публикувано23.03.07 20:54



Те кулпа, разбира се

Ме никога кулпа, ме безгрешен

No uderpayment will ever match my underperformance.

Редактирано от Kackeт на 23.03.07 20:55.



Тема Re: Бебето на княгиня Калина ще се казва Симеон Ханови [re: Kackeт] Отговор на мнението
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано23.03.07 21:04



Така и трябва да бъде. И все пак, тайно се надявам, че ако не при децата ни, при внуците ни поне ще стане. Ние я изградихме тая стена между нас - "чистите българи" и другите етноси, ние трябва и да я разрушим.

Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!



Тема Re: Бебето на княгиня Калина ще се казва Симеон Ханови [re: Kackeт] Отговор на мнението
Автор Бapбapeлa (светлина)
Публикувано23.03.07 21:15



заслугата е била на румънската калица, която е строила двореца , тъй като тогава Южна Добруджа е била в румънска територия .... тя е изповядвала бахайска религия



Тема Re: Бебето на княгиня Калина ще се казва Симеон Ханови [re: Бapбapeлa] Отговор на мнението
Автор Kackeт ()
Публикувано23.03.07 21:21



Чок шокар го бяха направили Балчик преди 10-на години. Покрай буните капанчетата бяха по-готини от на карибите. Много го бяха изкусурили. Дочувам обаче, че новия кмет на Каварна бил голям тарикат излизал наравно във вечното дерби като непрекъснато организирал концерти на известни групи и привличал много туристи.

No uderpayment will ever match my underperformance.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.