Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:51 11.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Давай да се женим....нови [re: Бapбapeлa] Отговор на мнението
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано24.03.07 20:46



какво означава да си добра или лоша?????????

Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!



Тема Re: Давай да се женим....нови [re: _69_] Отговор на мнението
Автор Бapбapeлa (светлина)
Публикувано24.03.07 21:34



точно обективно разсъждавам.... на мен това ми е като професионална деформация - обективизма - раб'тата ми е такава.....


давам примери с мен защото честият въпрос е ' ти откъде знаеш че е така ' . ти сега очакваш от една Лъвица да не казва 'аз'..... и що да се противя на звездите бе ....като не е възможно...

какви манипулации правят родителите, ми е познато. и мен са правили опит да ме манипулират моите . ако се бях поддала на манилупациите им може би щях да съм друго, а не това което съм сега ..... мислиш ли че не съм чувала съвети и фразата ' това е така защото не слушаш ....и т.н. ' баща ми 12 часа преди да умре пак ми го каза .....

идеални хора- няма... нито идеални жени, нито идеални мъже..... семейство има или ' за да не се излагаме ' и ' какво ще кажат хората ' .

или

са се намерили двама дето са ей това - две противоположности, които заедно са в хармония и не се борят една с друга :





Тема Re: Давай да се женим....нови [re: Бapбapeлa] Отговор на мнението
Автор _69_ (***)
Публикувано24.03.07 21:47



Факт е, че такива хора се надушват,да! Една такава да речем(за каквито става дума в темата де), задължително ще се оглежда за такъв мъж, дет мама е наредила, а в същото време въпросният(бъдещ избранник) ще чака плахо да го изберат.Па после, тоз ще седи У дома и ще чЕка женатъ да му пусне 1 път у месеца (демек между останалите) .Ма туй друга темъ, малко се отплеснах!



Тема Re: Давай да се женим....нови [re: HAДEЖДA™] Отговор на мнението
Автор Бapбapeлa (светлина)
Публикувано24.03.07 21:47



в контекста на темата :

добра- да си това което очаква от теб мъж независимо дали ти харесва;

лоша- да си това което не очаква от теб мъж и да си себе си въпреки че може да загубиш ;

аз съм от лошите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.