Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:48 11.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Давай да се женим....нови [re: PipilotaViktualija] Отговор на мнението
Автор neverojatna (анаконда)
Публикувано23.03.07 11:51



колкото и да е клиширано съм напълно съгласна с приказката, че жена без минало няма бъдеще



съвестта е като женската девственост - пречи

Тема Re: Давай да се женим....нови [re: neverojatna] Отговор на мнението
Автор Jolee (good Roger)
Публикувано23.03.07 12:16



....така както си върви приказката .....ти ме подсещаш за един друг лаф



Най-добрата комбинация било :

Жена с минало + мъж с бъдеще



Тема Re: Давай да се женим....нови [re: Jolee] Отговор на мнението
Автор neverojatna (анаконда)
Публикувано23.03.07 12:38



съгласна съм на такава комбинация



съвестта е като женската девственост - пречи

Тема Re: Не напротив !нови [re: Jolee] Отговор на мнението
Авторturseshta (Нерегистриран)
Публикувано24.03.07 00:15



Бе айде и да се намери някой, който ще ни изтърпи, ама много ми е чудно, каква рецепта ще ползваш ти него да изтърпиш? Картинката нещо ми се размазва като тръгна да си я представям.





Тема Re: Давай да се женим....нови [re: Jolee] Отговор на мнението
Автор Бapбapeлa (светлина)
Публикувано24.03.07 00:33



ей това жени май често на фалшиво добри се правят докат се оженят .



що така - или си добра или не си .... а да се правиш на добра или лоша.... играта омръзва и ...полза от нея никаква освен думите дет ги изричат мъже ' ей ти не беше такава , кога се промени '....

аз пък съм лоша .... и не ми писва да съм лоша.



Тема Re: Давай да се женим....нови [re: Бapбapeлa] Отговор на мнението
Авторфpaнkи (Нерегистриран)
Публикувано24.03.07 00:45



здрасти Барбарела, как си





Тема Re: Давай да се женим....нови [re: фpaнkи] Отговор на мнението
Автор Бapбapeлa (светлина)
Публикувано24.03.07 01:05



бивам...още съм жива.





Тема Re: Давай да се женим....нови [re: Бapбapeлa] Отговор на мнението
Автор _69_ (***)
Публикувано24.03.07 19:25



Ми то промяната в добро или лошо, не се гради на лична характеристически факти, а на приоритети.Не мога да говоря за 100 или за 50% от жените, но мога да ти кажа че познавам някои , които 1 към 1 изпълняват условието на темата.
На кратко, когато се обвържат не приемат този човек като тяхна собственост.Тяхната идея е да се омъжат.Това им е основен приоритет.След сватбата обаче, приемат човека до тях като лична собственост, като го третират като неодушевен предмет.



Тема Re: Давай да се женим....нови [re: _69_] Отговор на мнението
Автор Бapбapeлa (светлина)
Публикувано24.03.07 20:29



не си съвсем прав. това което правят жени след като се оженят е да се опитват да превъзпитават и променят съпруга си по свой тертип.... собственическото поведение след брак е мъжкото поведение ..... т.е. мъж казва ' аз защо съм те взел теб ' . самата дума 'взел' е достатъчно показателна за проява на собсвеническо поведение .

не помня да съм се опитвала да променям мъж . доста рано разбрах че човек не можеш промени, освен ако той сам не реши да се промени..... а аз или приемам това което е или не го приемам ..и него го няма в живота ми.

обаче досега не ми се е случвало да попадна на мъж, дето да не е решил да ми дава акъл как да си живея живота, кое е добро за мен и изобщо да се набърква в личното ми пространство..... животът стана такъв че след като и жени работят наравно с мъже / а понякога и повече от мъжете / мъж няма право да третира жена така все едно е събула чехлите и е влязла в къщата му и е виснала на гърба му за издръжка...... това мъже постоянно го забравят и от там да противоречията и фалшивото женско поведение..... между другото нерядно и мъже имат фалшиво поведение докато се оженят ..... аз защо не съм се омъжила досега - защото ми е писнало от нескопосани фалшификати от мъжки пол.



Тема Re: Давай да се женим....нови [re: Бapбapeлa] Отговор на мнението
Автор _69_ (***)
Публикувано24.03.07 20:41



Опааа сопри се малко, а ????

Незнам защо, но винаги изкривяваш нещата през :аз"-то ти. Нямаш ли обективна оценка, в която няма да се споменеш теб ??? Може да е през твоя мироглед, да е твой опит, но да не казваш ..."аз" .......

Самата трансформация на това, което говорим аз обичам да го наричам майчински контрол.Всяка от дамите за които говоря, нямат лично мнение и самочуствие, по простата причина че слушат заповедите на родителите си.Най вече става, когато родителите имат изродски силен характер, та те нареждат ....."/////////дъще, ще си намериш мъж , дето ...." и нареждат идеалният мъж, та детето, бъдещата жена търсят именно та,ова животно и именно за това съществуването на щастлив семеен живот клони към 0.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.