Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:09 25.09.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Жените шофьоринови Отговор на мнението
Автор ABe (разсеян)
Публикувано21.03.07 09:38



Автоинструктор съветва курсист.
- Момче, запомни какво ще ти кажа, най-много трябва да се пазиш от пияните шофьори. Ако заподозреш, че някой е пиян, веднага спирай и го изчакай да отмине.
На второ място по опасност са таксиджиите и маршруткаджиите. Те правят каквото си искат, спират рязко и не дават никакви мигачи.
На трето място са мотористите. Те са луди младежи, които се мислят за безсмъртни и карат с 200 в града.
- А жените шофьорки?
- Ееех - въздъхнал инструкторът - щом ме питаш ще ти кажа. Жената шофьор е като пиян таксиджия на мотор.

Наздраве!

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема Re: Жените шофьоринови [re: ABe] Отговор на мнението
Автор Ocoгoвeц (тъжен)
Публикувано21.03.07 09:43



Когато се качвах при нея винаги ме хващаше лек страх. Обича високите скорости, кара на жълто, изпреварва.


Веднъж беше сумрачно, а някакви момчетии й махат доста заплашително и обидно. Тъкмо да я накарам да спре, за да им "поговоря", и тя се сети, че карала без светлини. Умрях от срам.

Я вернусь к тебе дождем
Утренней и метелью за окном


Тема Хаха, то и...нови [re: Ocoгoвeц] Отговор на мнението
Автор ABe (разсеян)
Публикувано21.03.07 10:04



жена ми решила, че може на Лъвов мост да отнеме предимството на един 4-5-тонен камион... ей така, щото е дама, нали, и може да мине първа...

Ама камионджията не бил добре възпитан, пък и спирачките му не били настроени кавалерски. И изтрескал "Корсата" отстрани в средата. Нищо и нямаше на жената, само дето колата беше прегъната. За нищо не ставаше вече.

Разпродадохме оцелелялото на части и жена ми вече си няма кола.

А това, да се кара по Цариградското шосе без фарове, или да се даде десен мигач и да се завие наляво, ... това си е христоматийна класика!

Наздраве!

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема Re: Жените шофьоринови [re: ABe] Отговор на мнението
Автор Бapбapeлa (светлина)
Публикувано21.03.07 11:41



Авеее...... жените са по внимателни шофьори ..... такива фиести дето ги спретва мъж, жена не ги прави .



Тема Зная, Барбинови [re: Бapбapeлa] Отговор на мнението
Автор ABe (разсеян)
Публикувано21.03.07 11:55



Това е просто виц.

Иначе, когато те вози жена, ще стигнеш по-бавно за където си се запътил, но по-сигурно.

Наздраве!

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!

Редактирано от ABe на 21.03.07 11:56.



Тема Re: Зная, Барбинови [re: ABe] Отговор на мнението
Автор Бapбapeлa (светлина)
Публикувано21.03.07 12:02



Така е... това е виц, обаче аз съм болна и чувството ми за хумор е наказано в ъгъла......

Спокойна съм само когато ме вози сестра ми..... при друг возя ли се ' избивам ламарината' ..



Тема Re: Зная, Барбинови [re: Бapбapeлa] Отговор на мнението
Авторфpaнkи (Нерегистриран)
Публикувано21.03.07 12:25



...и аз съм така . полудявам като ме вози някой друг и винаги апелирам за по-бавно каране. а се оказва ,че това е няква фобия ,щото ако съм зад волана бих карал по същия начин . просто шофьора и пътника усещат скоростта по различен начин





Тема Re: Зная, Барбинови [re: фpaнkи] Отговор на мнението
Авторocтaп (Нерегистриран)
Публикувано21.03.07 13:04



еееее АВе, щесток виц





Тема Re: Хаха, то и...нови [re: ABe] Отговор на мнението
Автор Уeнди (Bloody pirate!)
Публикувано21.03.07 13:11



пък и спирачките му не били настроени кавалерски
хахаха


Позволете да запитам, сър, защо ни лишихте от елегантния си хумор в събота вечер?



Тема Сори, но...нови [re: Уeнди] Отговор на мнението
Автор ABe (разсеян)
Публикувано21.03.07 14:23



до късно превеждах на преговори и непрекъснато внасях корекции в един договор и...

Като излязох към 21:30 от офиса им, през мозъка ми все едно, че беше минало торнадо. Нямах сили да купонясвам.

Нищо, ще има и следващи купони.



Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!

Редактирано от ABe на 21.03.07 14:27.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.